Supplement önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fitt tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar,

2 3 aydır herhangi bir supplement kullanmıyorum ve ramazan ayında off sezon yapacağım. Ramazandan sonra supplement kombinesi yapmak istiyorum.

1.78 boyum var 18 yaşındayım 73 kiloyum 400 tl ile 500 tl arasında bir bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

2. thuglife01

thuglife01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Adana
    Tam olarak amacın ne ona göre ?

3. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Hacim istersen creatin alabilirsin ama şuna göre düşünmelisin.protein alımında mı k.hidrat alımında mı eksik var.eyer protein alımında eksik varsa protein tozuyla bu açığı kapatırsın şahsen musletech nıtro tech öneririm ama k.hidrat alımında eksik varsa casein alabilirsin.

4. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    O 500tlye kirmizi et doldururum ben olsam ama illa alacam Diyorsan icerigine bak. Seker yag karb ivir zivirlar az olsun. Forumda Var cogu urunun icerigi.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

5. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Zaten supplement aldım diye supplementlere yüklenecek değilim. Normal beslenmeme de dikkat edeceğim. Kırmızı et yerine Tavuk yemek daha mantıklı geliyor bütçe açısndan.

Benim düşüncem şöyledi, hem kompleks syntha 6 gibi bir protein tozu birde antremandan sonra için bir protein tozu. Birde amino asit. Kompleks olanı ara öğünlerde, aminoyuda antremanda.

Kas kütlesini artırma.

6. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    bcaa alabılırsın.. gainerden uzak dur.

7. thuglife01

thuglife01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Adana
    Cikonun dediği gibi karbonhidrat türü supplementten uzak dur bcaa kas kütleni arttırmada önemli ayrıca glutamine de alabilirsin bana sorarsan protein olarak da syntha-6 yı boşver onun yerine güzel bir isole whey alabilirsin ayrıca bütçene bağlı olarak kazein veya güzel bir performans arttırıcı alabilirsin ağır büyüme antrenmanlarında işini görebilir.

8. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    gainer supplement fırmalarının uckagıtıdıri, amaç daha fazla para.evet kılo aldırır ama gereksız su + yagdan.. hata kas oranını bıle azaltır.. artınca gaınere baglamayın mıllet kendınızı kandırmayın.ant sonrası basıt seker vs de alma, basıt seker alanlar steroıd kullanan growht hormonu kullanan kısılerdır bunlar ınsulıne ıhtıyac duyaro yuzden kullanır... sadece kalorıne odaklan, bcaa al yeter. kas kazanmada amaç proteın sentezı ve testesterondur.proteın sentezınıde lausın amıno asıtı ozellıkle %40 daha fazla artırıyor.. ya kırmızı etten al yada bcaa dan..

9. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    cevabın için teşekkürler dediklerin gayet doğru gainer kullandıktan sonra zaten görünüm denen birşey kalmıyor açıkcası, dışardan şişko ya da yapılı gibi duruyorsun o kadar.

syntha 6 nın mükemmel bir ara öğün olduğunu duymuştum. O yüzden onu ara öğün olarak günde 2 ölçek kullanacağım. Carnivor düşünüyorum spordan sonra içinde .

Sayfayı Paylaş