Supplement Önerileri (Kombinasyon)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Pasa87 tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Pasa87

Pasa87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar 2 Ay oldu çok kararlı bi şekilde çalışıyorum Bu süre içinde 64 kilodan 72 çıktım.
    Whey + Gaıner
    Bcaa
    Gultamine
    Cartine
    C4 Exterme

Kullanıyorum .. aklıma takılan konu bunları marka ürün olarak rast gele aldım piyasada bi çok marka ve farklı farklı değerlerde ürün var.. masraf olarak çokda abartmadan en etkili marka ve ürün tavsiyelerinizi istiyorum..

not : çalıştığım sektör yoğun ve yorucu olduğudan yemek düzenim pek yok.. genelde akşamları iki öğün yemeye gayret gösteriyorum teşekkürler

2. Headbanger.

Headbanger. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yemek düzenim yok diyorsun ve NOX+Carnitine kullanıyorsun. Bence bir an önce yemek düzeni sağlamalısın kendine ve 2 aylık birisi için bu kadar çok supplement kullanımını ben uygun bulmuyorum :)

3. Pasa87

Pasa87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle cevap için teşekkürler , öğün düzenim yok malesef çalıştığım sektör problem :(( bu sporda yeni değilim daha önce 1 yıl kadar çalışmışlığım var ozamanlar sadece whey kullanıyordum :p eski formumu daha kısa bii sürede yakalamaya çalışıyorum yaza kadar az biraz bişeye benzeyeyim :))

4. Headbanger.

Headbanger. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Öğün düzenim diye bir bahane bence kabul edilemez eğer yaz gelene kadar bir şeyler elde etmek istiyorsanız yemeğinizi yanınızda götürüceksiniz :) Belki biraz küçük çocuk muamelesi görebilirsiniz ama bu geniş zamanda size olumlu sonuç verecek ve iyi hissettirecektir :)

5. ErdoganOzgur

ErdoganOzgur Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Hiç kimsenin zamanı olmuyo maalesef ben dahil, o zamanı yaratman gerek ne olursa olsun.Ekstradan gainer gereksiz onun yerine fıstık ezmesi yulaf whey karışımı yaparsın hem temiz beslenme mantığı hem masrafsız

6. fabregas848

fabregas848 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    önemliler : dymatize isolate whey, weider tribulus, weider kreagenic ya da weider pure creatin, olimp multivitamin
    isteğe bağlılar : olimp bcaa, weider glutamine, vitargo electrolyte, ultimate vegetable greens

Sayfayı Paylaş