Supplement ÖNERİ - modell

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve model tarafından 24 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. model

model Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben Modellik yapıyorum ve vucudumu daha iyi hale getirmek için yaklaşık 10 ay önce body'e başladım . son 10 ayda normal tempo antreman yapıyorum . Son 1 aydır ilaç kullanmaya başladım. linkdeki gibi fiziğim olsun istiyorum

http://yellowasian.tumblr.com/post/1...tencourt-didio

Weider 3050 - BCAA 2000 - kullanıyorum 1 aydır

Glutamine-sr MHP 300gr 12 hour - sabah - spor sonrası - yatmadan önce şekilde

Hydroxycut Advanced 60 tablet - 3 hafta önce önce kullanmaya başladım (sabah aç karna 2 spor öncesi 2)

''1 ay içinde inanılmaz değiştirdi fiziğimi çok etkisini gördüm bu ilaçların''

Kullandıgım Sup. Ek ne almam gerekir ? creatin düşünüyorum ama su tutucak vucutta diye korkuyorum

+Amino 3050 bitince MuscleTech Nitro Tech Hardcore Pro Series almayı düşünüyorum ama su tutuyomuş vucud da !!!

BU konudaki görüşleriniz nedir ek ne almam lazım . hem yag atıp hem kaslanmak hem parçalamak için ...

Çalışma programım ; Haftanın en az 5 günü (son 1 aydır) 10 dk koşu veya bisiklet - sonra en az 3 karın hareketi - sonra programıma geçiyorum - programda göğüs - omuz - kol olmak üzere 3 günlük program

Becnh press de 60 - 70 basabiliyorum şuan :/

1.82 boyum kilom 67

Omuz : 112
    Göğüs : 96
    Bel : 79
    Kol : 32 (kollarımı çok şişirmek istemiyorum)

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    o boya o kilo
    tabiki 32 kolun olacak.
    creatine sana kütle verir iyi bir ürün alırsan.
    ama dietinide bozmaman lazım.
    sana tavsiyem diet bir protein tozu al.
    fat burner kullanıyorsun hemde kütle yapmak istiyorsan orada bir metafor var tabide.
    Vucudun eğer bir hard gainers****arb'ı biraz arttır.
    Gainer kullan demem çünkü modelsin göbek olmamalı.

3. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kesınlıkle boy orantıların çok uçuk.Model oldugun ıcın Yağlı yıyeceklerden mumkunce uzak dur,yağ kaybedıp kas kutlesı kazanmaya Bak.Kullandıgın supplementlerde proteın tozunun olmaması dıkkatımı çekti

4. model

model Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    weider 3050 oldugu için protein tozu almak aklıma gelmedi :/ amino asit ile birlikte protein tozu kullanmam gerektiğini bilmiyodum :/ MuscleTech Nitro Tech Hardcore Pro Series önerdi eczacım onu alıcam ama içinde creatin varmış , beni şişiricek diye temkinli yaklaşıyodum , creatin kullanmam dogru olurmu benim için ? yoksa hoganın söylediği gibi diet protein mi almalıyım , weider 3050 bitince yeniden protein tozu ile birlikte amino almam gerekirmi tekrar

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    1.85 altı model ilk defa duydum acıkcası:/ sen bu supplementlere ilaç demeye devam et...o gosterdigin linkteki vücutlarda kolay degil başarılar...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:33 ----------

bu arada tak diye arnold olacak gibi bir düşünce var kafanda dedigim gibi cok zor yani şişmezsin hemen temkinli yaklasma:)

6. model

model Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Sivri arkadaşım ilgin için teşekkürler , öğrenmek bilgilenmek için buradayız değilmi , kelimelere takılmamak lazım ... saygılar ...

Sayfayı Paylaş