Supplementı kullanmasını bilmiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve krewman tarafından 17 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. krewman

krewman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öcelikle sa.
    Forumu araştırdım şunu bir söyleyeyim.Elimde Scitec Nutrition ISO BEST %100 whey protein ve BMX Pro Amino liquid var..

Şimdi Protein tozunu antrenmandan öncemi sonramı almalıyım.Amino asidi antrenmandan hemen sonra oldğnu biliyorum fakat proteini bilmiyorum
    yardımcı olurmusunuz iyi forumları.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:35 ----------

yokmu yardım edecek?

2. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kullanmasını bilmediğiniz şeye neden para verip alıyorsunuz? Önce ne işe yaradığını bilin de ondan sonra para verin, önce bilinç...

Bu arada aminoasit kompleksi yerine kreatin alınsa çok daha iyidi. Protein tozu almışken aminoasit kompleksine o kadar da gerek yok...

Proteini kahvaltıda ve antrenman sonrasında alın. Aminoasit kompleksini ara öğünde ve antrenman öncesinde...

Son düzenleme: 17 Ekim 2011
    krewman bunu beğendi.
  3. krewman

krewman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    işin garibi hocam bana antrenmandan 1 saat öncesi protein antrenman sonrası amino almamı önerdi bunda kararsızım işte

4. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    protein tozu anteramandan 45 dk önce alınır 1 ölçek fazlasını aşma gelişim için aşırsanda vucudun yaglanma olur hemparan cöpe gider ve antermandan hemen sonra 1 ölçek 300ml su ve sutle karsıtırarak içersin amino asit sen yenı basladın için anteramandan 45 dk önce 5 tane ve anteramandan sonra 7 tane al ceratin alınır 5 gr anteramnadan 1 saat önce bca performans arrtırıclar anteramndan önce 45 dk önce gluatamın yatarken ve sabah kalıkınca kullanılır sut meyve suyu ve suyla karsıtırlır

Sayfayı Paylaş