supplament kombinasyon tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve huzzy tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student:)
    Yer:
    Avusturya
    selam arkadaslar;

oncelikle 180cm 72kg agirligindayim yasim 21, mezomorf ve endomorf arasi vucut yapim var.2 senedir aralikli olarak 6 ay spor salonunda son 4 aydirda evde dumbell ve barfiks bari kullanarak spor yapiyorum. iki senede 90 kilodan suanki 72 kiloya dustum bu sene ciddi anlamda ara vermeden hacim amacli salona gitmek istiyorum.yurtdisinda ogrenciyim o yuzden ciddi anlamda beslenme sansim yok.elimde syntha-6 ve multipower creatin var.evde her ne kadar spor yapsam da ciddi agirliklara giremedigim icin salonda ilk bir ay sadece syntha-6 ile devam etmek istiyorum.daha sonrasi icin dusuncem soyle:

-bsn true-mass(kilo almaya meilim oldugu icin protein orani yuksek bir kilo aldirici tercih ettim)
    -bsn no-xpode(kullanici yorumlarindan gaza geldim:)
    -multipower creatine(elimde zaten mevcut durumda)

bunlarin disinda gerekli oldugunu dusunup eklemek degistirmek ya da gereksiz oldugunu dusurup cikartmak istediginiz supplamentler ile ilgili ciddi kisilerden gelecek yorumlari bekliyorum.tesekkurler...

2. alideniz00

alideniz00 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Okuyorum
    Yer:
    Adana
    dogru karar birşey degiştirmene gerek yok sadece hemen salona başla !

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Salona tabiki yazılmalısın evde nereye kadar gidicek ayrıca yurt dışında hangi ülkede kalıyorsun genelde yurt dışında beslenme türkiyeye göre daha ucuz :D

Tabiki senin bileceğin iş ancak supplemente vereceğin para ile dopal beslen daha iyi en iyi besin takviyesi doğal olan besindir :D

Sayfayı Paylaş