suplementsiz nereye kadar?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pudzianowsky tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. pudzianowsky

pudzianowsky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    KARS
    suplementsiz vücut geliştirmenin limitleri sizce nereye kadardır .suplement ler bu sporun olmazsa olmazlarımıdır?

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    birkac urun disinda kesinlikle olmazsa olmaz degillerdir.ama eger supplement kullanilmayacaksa cok muazzam beslenmek lazim

pudzianowsky bunu beğendi.
  3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Mesela Protein ihtiyacını çok iyi yediklerinden karşılıyorsundur o zaman protein tozuna filan ihtiyacın yoktur. Ama mesela bazı ürünler vardır onları vucut kendi besinlerinlerinle arttırmak zordur ve bir supplement kadar da etkili olmaz. Supplementsiz sporu yapabilirsin her bu sporu yapacak olan supplement kullanacak diye bir şey yok. Fakat supplementsiz max şu kadar gidersin demek de yanlış olur çünkü her insanın vucudu farklı etki gösterir

4. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    İyi beslendiğin sürece Suplementsiz ömür boyu yapabılırsın.Şart değil.

5. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    supplementsiz nereye kadar? sorusunun cevabı aslında - Gittiği yere kadar olmalıdır. Fakat tezcanlılıktan, zaman yokluğundan, düzgün beslenememekten , bir an önce sonuç almaya çalışmaktan kullanıyoruz bu ürünleri.

6. __right_

__right_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Suplement olmazsa çok sağlam beslenmek gerekir bence.:)

7. animalnitro

animalnitro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış elektrik
    Yer:
    istanbul
    Valla arkadaşlar ben 2 senedir her şeyi kullandım şimdi ara verdim 3 aydır sadece doğal besleniyorum bi farkı olmadı weight gainerlar,muscletechler,animalnitrolar,he güç için creatinin çok faydasını gördüm ama protein tozuyla kür yaparsan:) Ya bide prof biri varsa aranızda benim programlarımda yada başka bişeylerde hata var sorumu nasıl nerden soruyorum yeni konu nasıl açıyorum yeni kayıt oldum:))

8. no_fear

no_fear Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  9. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Suplement Kullanmicaksan Bir Diyetisyenle Yeme Programı çıkarmalı ve bu programa bağlı deyim yerindeyse hayvan gibi yemek lazım diye düşünüyorum. : )

10. snatcher

snatcher Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    degerli arkadaslar kimse kendini yormasin 12 13 yasindan beri bu isin icindeyim yasim 31 olmus supplementsiz bu is zor cok zenginseniz ayri bir arkadasin belirttigi gibi vucut hercesit kimyasali salgilamiyo bundan dolayi sart diger bir konuda antreman sonrasi vucut yogun bir protein ve amino asit sentezine ihtiyac duyuyo bu nasil karsilanicak supplementsiz? antremandan sonra ilk yarim saat icinde 200 gram tavuk veya hindi gogsu yiyebilcenizmi? he ben yerim diyosaniz o ayri? ama antremanin siddetinden zaten ilk iki saatte vucuttaki kan bile yerli yerine oturmuyo, yani supplementsiz ancak kendinizi kandirirsiniz...

Salash ve pudzianowsky bunu beğendi.
  11. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Supplementsiz bir süreden sonra yorucu bir hal alıyo,bu ürünlere hem vücut ihtiyaç duyuyo hemde psikolojiniz..

12. MegaMarty

MegaMarty Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar birçoğunuz "birkaç ürün dışında kesinlikle olmazsa olmazlar değillerdir" demiş.

bu bahsettiğiniz birkaç ürün nedir? ben 2 senedir supplementsiz çalışıyorum, yaşım 24, boyum 1.70, kilom 67, kolum 2 senede ancak 31den 35e çıkabildi, gelişmemi hızlandırmak istiyorum. öğrenciyim, ayda 100-150 liradan fazla ayıramam. bu kısıtlı bütçemi neye yatırmamı önerirsiniz?

13. boyukarizali

boyukarizali Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Megamarty 2 sende 31-35 e nsl cıkardın cok merak ediorm.ilk basladıgında 31 diyelim 3 ayda 4 cm alman gerekir.programını ve beslenmeni gözden geçir derim.

Sayfayı Paylaş