SUPLEMENTSIZ DEFINE. BESLENMESI

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve asvpmob tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. asvpmob

asvpmob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar henuz 3 aydir spor yapiyorum.Biraz kas kutlem var ama yagdan pek gozukmuyor.Bunun icin bana harfi harfine uyabilecegim suplementsiz bir beslenme programi verirseniz cok sevinirim.Simdiden tesekkurler

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    asvpmob bunu beğendi.
  3. asvpmob

asvpmob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkur ediyorum ama burda soruma cevap bulamadim benim amacim yag yakmak

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
  5. asvpmob

asvpmob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sagol kardesim bu gercekten isime yaradi.

6. murat ol

murat ol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar yag yakimi ve temel vucudu hazirlamak icin en mukemmel yol. Duzenli ve zorlayici şinav programidir...muhtesem bir kalip hazirlarsiniz ve yag yakarsiniz...ornegin benim haftalik şinav sayim 1500-2000 arasidir..bu rakam gozunuzu korkutabilir cok zorlayici olabilir fakat mukemmel otesi bir sonuc alacaksiniz...bu performansi.bir sure.sonra yakaliycksiniz...vucut celik gibidir sekil vermek icin dovmek gerekir...kimseye kulak asmayin salonlara gerek yok...inanin yeter...

7. murat ol

murat ol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ayrica estetik ve oturmus bir kas yapisi saglar agirlikla yapilan kaslar 6 ay gibi bir surede eriyip gider...hicbir şansi yoktur..ama vucut agirligi ile yapilan spor kalicidir...tabiki oda belli bir sure sonra yipranir ama toparlamasi cok hizli olur...ayni pozisyona donus dha kolay olur...modern ve son teknik.salonlardaki artistik alet ve cihazlar bir muddet paranizi odeyip vazgececeginiz sekilsel sporlardir...

8. erbas

erbas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Murat ol programınızı paylasırmısınız merak ettim açıkcası ne aralıklarla dinlendirdiginizi

9. Recep1970

Recep1970 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    aslında mantıklı düşününce katılıyorum , arkadaşlarım vardı güreşe giden 3-4 yıl boyunca gittiler cocukta şuan benden daha iyi vucut var karın, adonis , triceps , gögüs falan herşey iyi durumda hemde 5 - 6 aydır spor yapmıyor beslenmeye dikkat etmiyor çok fazla , evde ne pişerse onu yiyiyor yani.

10. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni
    murat ol , atma ! bitmediniz tukenmediniz ya ! 6 ayda noolurmus kasa ?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

11. Recep1970

Recep1970 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Kaslar 6 ay icinde yok olur diye bisey demedim ben sadece zamanla kuculur , soledigim sey su guresci arkadasim aylardir antreman yapmiyor beslenmesine dikkat etmiyor ama vucut sapasaglam eskisi gibi

12. tugrulyetim

tugrulyetim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese merhaba boyum 1.84 kilom:97 mental olarak spor fobimi aştım diyetisyen tarafından hazırlanmış listem de mevcut %20 nin üzerinde olan bölgesel yağlanma problemim var karın,bel,Göğüs antreman ve supplement tavsiyelerine ihtiyacım var genel olarak CLA , BCCA , L-carnet il kullanmam gerektiğini anladım ama bunlar için en iyi markalar ve en hızlı sonuç gösterenler hangisi ? Kardio haricinde nasıl bir antreman yapmalıyım salona daha yazılmadım cevabı aldıktan sonra başlayacağım inşallah şimdiden teşekkürler ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Murat ol vücut ağırlığıyla yapilan iyi de vücut ağırlığından daha fazla kilolarla yapilan kas mi kötü? Mantiginizi anlamış değilim. Vücut ağırlığı da faydalıdır ancak hareketler sınırlıdır. Bir sure sonra ağırlık artırmak gerekir çünkü kaslar güçlenir. Napacaksiniz 2 yıl sonra haftada 5000 sınav mi cekeceksiniz? Bacak sırt ve ön kolu nasıl hacimlendireceksiniz sadece şınavla? Dediğiniz yanlış seyler değil ancak sınav cok iyidir ağırlık kötüdür demek cok yanlış olur. Hele 6 ay muhabbeti hepten saçma. Kas kolay yapılan bir şey değildir öyle kolay da gitmez. Para değil ki bu hemen harcayasin..

Nexus 4 cihazımdan gönderildi

erbas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş