Suplementlerin birbirleri ile etkilesimi hakkında bildikleriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve usas tarafından 3 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. usas

usas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaslar ;

Suplement lerin her ne kadar gun icine bolsekte, aynı anda bir kac urun almak gerekebiliyor. bu urunler ilac olmadıgı icin digerleri ile ilgili sinerjik etkisi var mı yada birlikte alınmaması gereken maddeler var mı noktasında yapılan calısmalar oldukca az. Ben asagıda uzerinde dusunerek olusturdugum programı sizlerle paylasarak fikirlerinizi almak istiyorum. Asıl Amacım yag yakmak, su atmak ve bu arada kas kitlesini artırmak en azından koruyabimek. bu sırada kan tahlillerimde yuksek cıkan kolesterol ve seker i duzenlemek, aynı zamanda dusuk cıkan testesteron u artırmak da istedim bunlara 30 gunde sonuc olarak sınır aralıgına soktum.

idmanlarım genelde, 45-120 dakikalık fatburner, uzerine 45 dakika kadar 6-9 tekrarlı agırlık idmanı oluyor. 2-3 gunde bir idman ustune sauna yapıyorum 15 dakika. bunu haftada 4-7 kere yapmaya calısıyorum. fatburner calısmalarım, nabız 115-145 civarı oluyor, squash, tenis yuruyus, uzay yuruyusu bisiklet, kum torbası, yada yuzme seklinde oluyor.

gunluk kalori alısım, 1600 -2200 arası degisiyor, bazal metabolizmam 1700 kalori yakıyor, gunluk is hayatımla bu 2500 ler civarında, antrenman yaptııgm gunler 3000-4000 arasında yakıyorum.

7 : 45 Milk Thistle 2 adet ( GNC )
    8 : 15 Protein Tozu ve normal ogun ihtiyacı iceriklilı, Sutlu Shake ile kahvaltı ( Shake herbal life ve protin tozu GNC ) bu kahvaltı 300 kalori - hafta sonları bunun yerine sıkı bir kahvaltı yapıyorum 700 kalorilik

10:00 Hydroxycut Hardcore - Ginseng Gold ( GNC )
    10:45 Ara ogun (Lor peynirli Sandvich) ve CLA yada 6 Adet hardline amino9000) +1gr Arginin+1gr Lysine+500mg Ornitine (GNC)

12:00 1 adet Spriluna (GNC)

12:30 Ogle Yemegi ( 700 kalori civarı restorant yemegi- tercihen sebze, beyaz et. Yanında 1gr CLA - 1 adet triple Lecithin (GNC -icinde Krom da var ) Flax Seed oil ( GNC bitkisel omega 3 diyebiliriz ) 4 gr diyet lif alıyorum ( herbal life )

15:00 MegaMen 1 adet (GNC) + 6 adet Amino(Hardline9000) +Tribulus (ulitmate ) + Glucosamine,Condrotoin ( GNC )

16:00 Ara ogun ( protein bar, sandvich veya 300 kalori lik saglıklı bir urun. + CLA 1gr

17:30 Milk Thistle 2 adet (GNC)

18:00 Aksam Yemegi : Ev yemekleri yoksa, sutlu protein destekli shake yada balık salata :400-600 kalori civarı + CLA 1gr- Diyet Lif 4gr(herbalLife)

19 :00 Antrenman oncesi civarı Hydroxycut Hardcore + L carnitine 1gr.

22 :30 Antrenman sonrası : cok acsam, power bar gibi bir seyden bir kac ısırık alıyorum + arginine 1gr - Ornitine 500 mg - lysine 1 gr ve 4 adet kadar hardline9000 amino asit.

23:30 uyku oncesi 1gr arginine - 500 mg ornitine - 1 gr Lysine - nitrik oksit - coenzym Q10 50mg

Tekrar ozetlemem gerekirse oncul amacım yag yakmam, karacigeri korumak. bununla birlikte kolesterol seker gibi kan degerlerini iyilestirmek, sıkı spor yapmak, kasları ve eklemleri korumak.

dusuncelerinizi paylasırsanız memnun olurum.

selamlar

2. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sabah aç karnına hydroxycut hardcore 3adet ve antrendan hemen önce değilde 45 dakika kadar önceden (3 adet) alırsan daha iyi etki görürsün.Sabah aç karnına aldığında emilim daha fazla olduğundan sende etkiyi birzaman sonra hissediyorsun kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş