Suplement'ler Kullanımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SrSerhat tarafından 27 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SrSerhat

SrSerhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Benim suplement kullanımlarıyla alakalı bir kaç sorum olacak.
    Kullananlar ve bu işe yıllarını vermiş insanların eleştiri yapmadan yorumlarını bekliyorum. Gereksiz mesajlardan kaçınalım lütfen.

Universal Ultra Whey Pro
    Hardline ProGainer
    Hardline Glutamine

Hardline Arginine Kapsül
    Hardline Kreatin Kapsül
    Hardline Saw Palmetto

Bu suplementler elimde mevcut. Bunların kullanım şekilleri nasıl olmalı önerileriniz.
    Günde kaç kere hangisinden almalıyım sabah kalktığımda hemen ve yatmadan önce kullanmalımıyım. Önerilerinizi bekliyorum. Günlük yemek takviyem iyi sayılır. Bir standart programım yok aslında ama gün içerisinde genellikle tavuk, 5-6 yumurta, makarna,patates,muz,süt,pilav gibi besinler alıyorum. Antremanları haftada sıcaklar yaklaşmaya başlamasıyla 5 günden 3'e yada 4'e sınırladım. 5 yaparsam o günü sırf mideye ayırıyorum. 4.5 aydır spor yapmıyordum tekrar başladım baya özel sebeplerden kilom düştü. 1.84 70 kiloyum şuanda 8-9 kilo kaybettim tabi kas (cm) küçülmeleri de oldu. ( Plaj vücudu tabirinden biraz daha iyiyim. ) Buraya yazma amacım iyi bilgiler almak bilgili ve deneyimli insanlardan.Gerekli bilgileri buradan olsun veya başka paylaşım yerlerinden olsun genellikle okuyorum çok olmasa da bilgilerim var. Az çok düzensiz olsa da 2 yıldır bu işin içindeyim zevk için yapıyorum. Abartıya gerek yok hoş bir vücut istiyorum ileride. Sizlerden güzel yorum bekliyorum.

Son düzenleme: 27 Mart 2011
  2. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Şu seviyede o kadar supplementi almanı tavsiye etmem. Boşu boşuna ziyan olur. Şimdilik sadece whey diyorum ben.

3. SrSerhat

SrSerhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş