Suplement yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emrebo tarafından 7 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emrebo

emrebo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar herkese merhaba, suplementler hakkında bu işin kompedanlarına birkaç sorum olacak;
    Spora başlayalı yaklaşık olarak 4 ay olacak, daha önceden body building temelim yoktu. Spor salonunda bana verilen 1. programı 30 defa yaptım (haftada ortalama 4 gün salona gittim ) 1.programım şu şekildeydi ;
    Boy: 168 mm
    Kilo: 75 kg

Bu program bittikten sonra ikinci programımı aldım ; Resimde gözükmüyor ama 1. gün sonuna bacak egzersizleride eklettim. Bu programa başlayalı 3 hafta oldu.

Şimdi bir arkadaşımın tavsiyesi ürünler şunlardı ;
    Glutamine çok elzem değil ama diğerlerini al demişti. Bunları ararken başka bir eczacı arkadaşta solgar diye bir marka tavsiye etti. Solgarın fiyatları çok uygundu ama içerik olarak belki daha zayıf olabilir;
    Bunların haricinde kardiyo antreamanları içinde bana l-carnitine önerdiler. Sizden ricam bu ürünler arasında bana yardımcı olabilirseniz ya da başka ürünler tavsiye edebilirseniz çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkür ederim.

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Ben kendi adıma konuşayım.Kendim 42 kilo vermiş birisiyim ne yağ yakıcı kullandım nede başka birşey.Zaten yağ yakıcıların kilo vermeye katkısı %1 felan.Onun yerine yeşilçay-acı kahve vs. gibi içecekler tüketmek daha yararlı tabi iyi bir diyet programı ile.Antrenman programı çok saçma.1.Gün Göğüs-sırt-omuz hareketleri yazılmı 2.Gün karın,3.gün biceps triceps.Zaten klasik hoca programları baştan savma yazılmış.Bunun yerine forumda antrenman programları mevcut onlara göre kendine bir program çıkarabilirsin. :).Supplement olarakta yeterli proteini alamıyorsanız protein tozu alın.Onun dışında bcaa yeterli olur :)

emrebo bunu beğendi.
  3. emrebo

emrebo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yalnız orada 3. gün yok :D . Alt taraf 1. günün devamı. Çok fazla hacim almadan fit bir vücut programı istemiştim hocadan

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Kusura bakmayın dikkat etmemişim :) hacim alıp almamanız zaten sizin beslenmenizle alakalı bir durum.Fullbody bir program normal.İyi verim aldığınızı düşünyorsanız bir sıkıntı olmaz :)

emrebo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş