suplement kullanimim dogrumu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eseseses tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. eseseses

eseseses Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba umarim konuyu dogru yere acmisimimdir yanlis yere acmissam simdiden ozur dilerim. Ben 7 aydir bb yapiyorum 2. Aydan itibaren protein son iki aydir protein karbonhidrat bcaa ceratin glutamin casain argin kullaniyorum. Boy 193 kilo 95.. kullanim seklim sabah kalkar kalkmaz bir olcek protein sonra kahvalti daha sonra bir olcek karbonhidrataliyorum. Aksam idmandan once 3 tane bcaa idman sonrasi protein 3 bcaa 1 argine bir olcek karbonhidrat gece yatmadan once casain ve argin aliyorum. Suplement kullanim seklime yorum ve oneri yaparsaniz sevinirim.

2. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Creatini 2 parça şeklinde 2.5, 2.5 antrenmandan önce ve sonra alabilirsin. Ve araştırırsan en verimlisi de bu şekilde.
    Spor sonrası bcaa creatine arginini beraber alıp wheyi yarım saat, bir saat sonra alman daha verimli olacaktır. Malüm 1 porsiyonda 30 gram proteinden fazlasını yağ olarak depoladığı için gerek yok fuzüli masraf. Yanlışım varsa düzeltsinler beni.

3. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    nerde yazıyor 5gr kreatinin 2.5 2.5 olarak alınması gerektiği?
    nerde yazıyor 30grden fazla proteinin yağ olarak depolandığı?

4. eseseses

eseseses Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Banada protein tozunun hemen idnandan sonra alinmasi soylendi kas yikimini engellemek icin bende oyle kullaniyordum..

5. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    fazla proteini yağ olarak depolar diye birşey yok arkadaşlar.

benim merak ettiğim daha 7. ayda neden bu kadar yüklü bi kombine?

6. Mert53

Mert53 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Spor salonundaki hoca ve arkadaşlarım protein tozunu antremandan yarım saat önce ve antremandan hemen sonra almamı önerdiler. Antreman olmadığı günler ise sabah kalkar kalmaz ve herhangi bir ara öğünde alıyorum birer ölçek.

7. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...gereken-protein-miktari-24170.html#post695515

Creatine için "alınması gerekiyor" diye bir cümle kullanmış mıyım acaba o cümlemde? Creatine kullanım şeklinin başlıklarını araştırıp, yorumları okursan sorunun cevabını alacaksın.

Son düzenleme: 25 Nisan 2013
  8. eseseses

eseseses Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Calistigim yerde yardimci olan kimse olmadigi icin her bsey diyenin urunununalinca durum boyle oldu acikcasi. Son iki ayda urunlere 1000 liraya yakin para verdim.Bu formu daha sonra ogrendim simdi yaptigim yanlislari duzeltmeye calisiyorum deneyimli arkadaslardan birseyler ogrenerek...

Sayfayı Paylaş