Suplement kombini yeterlimi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kujokujo1 tarafından 6 Şubat 2016 başlatılmıştır.

6.AY SUPLEMENT KOMBİNİ

Anketin kapanma tarihi 6 Mart 2016.
  1. Optimum gold standart whey protein,optimum mikronized creatine,nutrend compress bcaa

75,0%
  2. Muscletech nitrotech performance protein,nutrend compress bcaa

25,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kujokujo1

kujokujo1 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Olurmu öyle yediğimiz tavuk,yumurta et sindirim süreleri nedir biliyormusun bence bir araştır tekrar wheyin sindirim süresi kaslara ulaşma süresi ne onuda araştır birçok bilimadamı konuşmuş bu konu hakkında gözlemlerle birçok sağlam siteler makalelerdede mevcut reklam amaçlı diye konuşmak o insanlara haksızlık oluşturur tabi herkesin düşüncesi farklıdır saygı duymak gerekir.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Şubat 2016 ---
    Valla kardeşim yediğim her besini ögünü programıma yazdıgımda günlük o protein oluşuyor şuan yaptıgım program beslenme bu şekilde definasyonda proteini 4 hatta 5 kata yükselticem o zaman kilo 80 e yaklaşıcak karboyuda her hafta düşürcem ilk hafta 4 sonrası 3 sonra gün olarak 2-1 katı olarak azaltıcam bunu yaparken faydalı yağları mineralleri vitaminleri proteini arttırıcam planlarım bu şekilde bakalım neler olucak haziranda definasyon hakkında daha çok şeyler öğrenirim o zamana şuan yanlış düşündüğüm şeyler olabilir sanırım.

2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    kardeş?

bitkisel proteinleri sayıyorsanız saymayın.

5 katı protein alırsanız yanında böbreklerinizi hediye verirler haberiniz olsun.

Darkmoon53 ve stoica bunu beğendi.
  3. stoica

stoica Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Benim kullandıklarım whey,bcaa ve glutamin spordan sonra bu üçünü kombine ediyorum.Bu arada beslenme programını yazabilir misin 3 katı bana da biraz fazla geldi , ha bitkisel olanlarıda hesaplıyosan o ayrı

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    doğru olabilir ama protein tozu takviye ürün olduğunu anlatmak istedim öncelik beslenme olmalı, yetersiz kaldığı zaman kullanmı normaldir, protein tozunu bu kadar abartmamak lazım..Takviye ürün kullanmadan da hedefinize ulaşabilirsiniz, bunlara o kadar para vermek hiç mantıklı değil,et ve yumurta gibi o kadar güzel besinler varken..
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Şubat 2016 ---
    Aynen dostum vücudun alabileceği protein oranı bellidir, stereoid gibi ilaç kullananlar istediği kadar yesin hepsini vücut kullanabilir..

5. velizrsln

velizrsln Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    neden anlamadım?

Sayfayı Paylaş