Suplement Kombinasyonum..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fernandes tarafından 14 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fernandes

fernandes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Arkadaşlar..

Yaşım 20 Boy 1.74 Kg 77. 3 Aydır Sporu Yapıyorum. İlk Ayımda Twinlab Whey Kullandım. 2. Ayımda Gaspari Myofusion ve Bcaa'sını Kullandım. Şimdi Bi Abimizin Önerisi Üzerine Gainer, Glutamine ve Creatine Kullanmayı Düşünüyorum. Beslenmem Kötü Degil Yeteri Kadar Saglam Beslendigimi Düşünüyorum. Sizce 3 Aylık Sporcu İçin Bu Kombinasyon Agır Olur mu Yoksa Kullanmamı Önerirmisiniz. Ögrenci Adamız Paramızı Çar Çur Etmeye Gerek Yok Dimi. Yorumlarınızı Bekliyorum Teşekkürler Şimdiden.

2. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Bence boyuna göre kilon normal, gainer a çok ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum. Creatine için de erken olabilir. Zaten yeni başlayanlarda ilk 6 ay genelde supplement kullanımı önerilmiyor, beslenmeye destek amaçlı Whey ile devam edebilirsin. Düzgün bir beslenme programıyla şimdilik saydığın supplementlere ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum.

fernandes bunu beğendi.
  3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmen sağlam ise bu gibi desteklere gerek yok. Daha birinci ayında supplement kullanmaya başlamışsın. Üçüncü ayında sana gainer , creatine ve glutamine öneren abin muhtemelen salonun çalışanı veya sahibidir sana ürün satmanın derdinde anlaşılan.

fernandes bunu beğendi.
  4. fernandes

fernandes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar inş. tşk. kilo almazsan bu iş olmaz diyorlar. şimdilik bi whey alsam yeterli galiba.

Sayfayı Paylaş