Suplement kombinasyonum için yardım edermisiniz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve thekinger tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar Amerikadan yakınım gelecek ve ordaki uygun fiyatlı ürünlerden getirtmek istiyorum. Ancak seçenekler o kadar fazlaki neyi getirmem konusunda karar veremedim.
    Öncelikle ihtiyaçlarımı sıralayım;
    1-Pre workout
    2-BCAA ve Glutamin
    3-Aminoasit
    4-Yağ yakıcı
    5-Whey Protein (eğer yer kalırsa :)
    Preworkout olarak Cellıcor C4 extreme düşünüyorum. bu ürünü forumda okuduğum olumlu yorumlar ve bb deki üst düzey reyting nedeniyle tercih ediyorum daha evvel hiç pre workout kullanmadım.
    Bcaa ve Glutamin olarak scivation xtend düşünüyorum, şuanda zaten kullandığım bir ürün ve abd de yarı fiyatına. Ancak Cellucorun yeni bir bcaa sı var ve şuanda 2 alana 1 bedava kampanyası var; COR-Performance B-BCAA by Cellucor at Bodybuilding.com - Lowest Prices on COR-Performance B-BCAA!
    Acaba bu bcaa yı alıp yakına glutamin almak dahamı iyi olur? Bu bcaa da beta alanine var, xtendde yok ama c4 extremede beta alanine var yani xten alırsam zaten c4 extremeden beta alanini karşılayabilirim. Fakat bu yeni bcaa ile ilgili çok iyi yorumlar var.
    Ayrıca aminoasit almalıyım bilmiyorum bir öneriniz varsa onu değerlendirmek istiyorum.
    Yağ yakıcı olarak oxyelite almayı planlıyorum ancak bu üründede kampanya varmış;
    Hydroxycut Hardcore Elite by MuscleTech at Bodybuilding.com - Lowest Prices on Hydroxycut Hardcore Elite! bu nedenle acaba bunumu alsam diye düşünmüyor değilim.
    Son olarak ise optimum goldwhey tabiki istiyorum. Ancak hem çok yer kaplaması hemde burda çok rahat alınabiliyor olmasından dolayı açıkcası almayabilirim.
    Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Saygılar.

Sayfayı Paylaş