Suplement Kürü Sorunu:(

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve timecop tarafından 8 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba bu pazartesi suplement kürü uygulauyacağım yanlız şöyle bir sıkıntım war o sıkıntıda hangi ürünü ne kadar alim vede günde kaç defa alim....ben hemen ürünleri yazim.....bsn no xplode,bsn nitrix,bsn creatin,optimum whey protein,universal animal nitro.........arkadaşlar sitemzide arama yapmama rağmen kullanım şekilleri hakkında pek bir bilgi bulamadım....diez arkadaşımız nitrix için 90 kilo altı kişilerde´´günde 3 defa 3er tablet..yemeklerden 30-45 dk önce yada 2 saat sonra..yemeklerle alınması etkisini azaltabilir..3 tablet sabah , 3 tablet öğle yemeğinden önce, 3 tablet akşam yemeğinden önce..
    90 kilo üstündekilerde aynı yöntemle kullanın fakat 3 defa 4er tablet alın..´´ diye belirmiş.....yine bir arkadaşımız universal animal nitro için ´´bir pakketten çıkan 4 büyük beyaz 4kırmızı ve sadece 1 ane küçük hap´´ olduğundan bahsetmiş.....ve diğer ürünlerde de arama yaptığımda bir kullanım bilgisi elde edemedim sonuç olarak......arkadaşlar bu ürünleri nasıl ve kaç gram kulanmam lazım....yani öğün öncesi bu 5 ürünü birden mi alim???? ne kadar kullanım???? birde mesela o 9 tane hap war 1 pakette (animal nitroda) yine onları tek seferde mi yutim yoksa 1 paket 1 günlük mü????ve sırası war mı????optiumum whey proteini günde kaç gram kullanim(kaç ölçek yani) ve zaman dilimleri nedir bu kullanımın.......no explode nasıl kullanılıyor yani kaç defa, öğünler neler ve kaç gram kullanılmalı......yine bsn creatin kaç defa kaç gr ve kaç öğün kullanılmalı????? ve bu suplement kürüne max kaç gün dewam edilmeli sağlık açısından???? arkadaşlar dediğim gibi arama yaptım ama nitrix dışında kullanım hakkında pek bir bilgi yok... genelde ürünlerin ne kadar kullanışlı olduğu kalitesi vede fiyatlar konuşulmuş........çok detaylı acil kullanım bilgisine ihtiyacım war :(

boyum 167 şu an 70 kiloyum define olarak bu rakam 63-64 civarı birde bu listede gereksiz gördüğünüz yada bu listeye eklemem gereken ürün warsa lütfen belirtin arkadaşlar.........çok acil cewaplarınızı bekliyorum...

2. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kimse bir şey bilmiyor mu arkadaşlar

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Her üründe kullanimi hakkinda bilgi yaziyor.
    Bu makaleyi okudunmu?
    https://www.bodyforumtr.com/steroid/p2_articleid/65

Kurallari oku, sabirli ol.
    14 Aynı sorunuzu birden çok yere yazmayın. Biraz sabırlı olun. Kurallara uyduğu sürece cevaplanacaktır.

4. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sağol despo yanlız ben bir araştırim animal nitro nasıl kullanılıyor sitede bulamadım ama........sen başlığımı kitleme; burdan yazim ben sorunlarımı;) başlık fazlalığı olmasın;) werdiğin link çok yardımcı oldu sağol baya fikir sahini oldum;).....teşekkürler

5. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
  6. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    elimde no explode war kargodan bu sabah geldi sanırım bir ölçek 20 gr geliyormuş......spordan önce ve spordan sonra şeklinde kullanacağım kaç gram kullanim acaba????

7. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Spordan sonra kullanmana gerek yok. Antrenmandan önce 1 ölçek yada 2 ölçek kullanabilirsin. Diğer günler 1 ölçek yeterlidir sanırsam.

Konuyla alakasız olacak ama gittigidiyordan mı aldın bu bsn ürünlerini? Eğer öyleyse no xplode kullandıktan sonra bir farklılık hissettin mi antrenmanda? O başlıkta anlatmıştım ancak tekrar söyliyim arkadaşım no xplode u oradan aldı ve pek birşey anlamadı antrenmanda. Gittigidiyordaki ürünlerle ilgili bir başlık vardı ama silinmiş sanırsam niye anlamadım..

8. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

dostum olay şöyle benim aldığım şehirde satıcı yani adamın dükkanı benim evin 2 durak ilerisinde aynı zamanda gitti gidiyorda da satış yapıyor...walla ürün 100% kapalı bandrollü felan hatta kutu içinden bsn syhta 6 deneme paketi ve 1 adet cell mass deneme paketi çıktı ve aldığım diğer bsn ürünlerinin birinden de kutunun üsütnde yazdığı gibi bsnin t shirt ü ve yine deneme paketi çıktı......yani bu kadarda sahte olmaz bence ya thums: yani bu ürünler diyelimki sahte bu ürünleri nerde imal ediyorlar peki????? bu kadar bandrol ürün hediyesi karton kutular nerden geliyor??? sahte para işi değil ki bu öyle sahteciliği çok para kazandırsın.....bence çoğu insan sahte diye bir panik içinde.....35-40 dolarlık ürünün neyini sahte satacaklar:) eğer senin bu sahtecilik hakkında bilgin warsa paylaş benimlethums: haaaa bu arada şunuda belirtmek isterim mardinden bir satıcı xxxx satıyor.....ve adam şunu söylüyor evet ürünler kaçak ama ürünler sahte değil.....yani arkadaşlar işin özeti trdeki bir çok suplement kaçak ama sahte değil sadece sınırdan yasal işleme girmeden geçmişthums: zaten TC yasalarında yer alan yeni bir made war satılan her ürün için (yasal olmak kaydı ile) türkçe klavuz olmak zorunda.thums: ben daha hiç bir suplementte türkçe klavuza rastlamadım.......bunlar sağlık bakanlığı onaylı deniliyor bazı satıcılar tarafından o yalan işte:) eğer onaylı ise nerde türkçe kullanım klavuzu???? bakanlıklar onayladığı tüm ürünlere türkçe lisanı içeren bir klavuz ekliyorlarthums:....çok basit bir örnek werim size ben serçe besliyorum ve bu serçelere hollanda malı yem kullanıyorum bu ürün bakanlık onaylı ve üstünde bilmeme sayılı kanun ile ithal edilmiştir diyor ve üstünde kullanım şeklinden saklama koşullarına kadar yazıyorthums:(bu yazı bir etiket ile kutuya yapıştırılmışthums:) yani bu yem onaylı olsa ne olur olmasa ne olur sonuçta kutusu zaten 5 milyon bi şey ama onaylı olunca fiyat önemli değil işte adamlar onaylıdır etiketini koyuyor thums: yüzlerce milyon saydığımız hangi suplementte war bu etiketler peki??????

arkadaşlar türkiyedeki ürünlerin çok çok büyük bir bölümü (hatta %100 ü) orjinal ama maalesef hepsi kaçak yollar ile sokulmuş benim anladığım kadarı ile(yani satıcı bile kendi ağzı ile diyor)

KARASAN BU SUPLEMENT SAHTECİLİĞİ KONUSUNDA BİR İNCELEME YAPMIŞTI SANIRIM....KENDİSİNİ BU BAŞLIĞA DAVET EDİYORUM VE BİLGİLERİNİ BİZİMLE BİR KEZ DAHA PAYLAŞMASINI RİCA EDİYORUM KENDİSİNDEN:)

9. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben BSN e mail attım 2 iş günü içinde cevap gelicek dediler dun gece

Bakalım ne diyecekler

İşte ozetledim durumu boyle boyle satıcılar war ABD deki 35 dolarlık mal buraa 120 dolar iken No-Explode u 50 dolara satıyorlar

ABD ussu war bir şehrimizde oranın kantininden yada bir sekilde yasal olmayan sekilde elden urunleri ulkeye sokuyorlar dedim

Çinden yada vesaire bir yerden elinize hiç kacak ürün bildirimi geldimi dedim

Birde bu kişiler yanlarında alimunyum posetlerde deneme paketleri ve tshirt weriyor ne iş yazdım hadi ürünü kopadılar bunuda yapıyorlarmı biliyormusunuz dedim

Bir kaö bişiler daha yazdım işte inş cevaplarlar

zuzu bunu beğendi.
  10. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    drahte1905 cevaplayacaklarına emin olabilirsin. bende arkadaşın no-xplode u için onlara mesaj atmıştım ve ürünlerinin üzerinde "sealed for your protection" tarzı bir koruma olup olmadığını sormuştum. Bana verdikleri cevap değişik üretim tarzları denediğimiz için bazı serilerde bu korumanın olmadığı yönündeydi. Eğer ürünün üzerinde bir koruma plastiği varsa bu yeterli demişlerdi.

Sana vericekleri cevabıda merak ediyorum. Gelişme olursa bizide bilgilendirirsen sevinirim. Teşekkürler

11. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    drahte1905 haber yokmu halen ?

12. _attack_

_attack_ Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    abi benim cok takıldıgım bi şey war. bu koruma jelatini konusunda. jelatin warsa sahte degildir gibi bi kanı war herkeste.. adamlar kutusunu içerigini , vs. herseyini birebir yapıcaklarda bir jelatini mi yapamayacaklar yani cok sacma.

13. eksenlive

eksenlive Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese iyi akşamlar bende tam konu açacaktımki iyiki baktım aynı şeyler konuşuluyor arkadaşlar bende gittigidiyordan alışveriş yaptım ve daha sonra telefondanda alışveriş yaptım adanada bi arkadaş benim sorum no xplode trial kit ve bsn nitrix aldım ve no xplode da gri kapağın etrafını saran basit bir plastik koruma bandından başka kapağı açınca kapakla kutu arasında herhengibir kağıt veya jelatin koruma yoktu nitrixte ise kapağın etrafında koruma bandı ve kapağı açınca kapakla kutu arasında koruma kağıdı vardı onu yırtıncada içinde pamuk ve nem oluşmasını engelleyen küçük poşetden vardı cellmas ve no xplode da kapak ile kutu arasında bir koruyucu sizlerin kullandığı ürünlerde mevcutmu trial paketteki deneme tozlarıda çok hoşuma gitti ayrıca nitrixten çıkan tişörtte çok güzel bu ürünlerin sahte olma ihtimali varmı herkese teşekkür ederim iyi çalışmalar

14. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Beyler BSN bizi olmue terketti :S

Kısacası cevap wermediler ama yakında yonetimin izni olursa bir mesaj ornegi hazırlıcam bunu hepimiz BSN e yollarsak essek değiller artık cevap werirler

Kucuk capta bir mail bomb dusunuyorum

Aslında onlarda haklı bizi toplasan toplasan ayda 1000 bilemedin 2000 kutuyuz keza www.bb.com 6 saatte satıyordur okadar bsn urununu

15. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

xxxxxx bütün ürünler aynen senin yazdığın gibi hiç bir fark yok elimdekiler ilethums: elimdeki ürünler %100 orjinal ürünlerthums: senin elindekilerde öylethums:.......... kafan %100 rahat olabilir......ben adanadayım ve adanada senelerdir alış weriş yaptığım dükkandan alıyorumthums:.......bizim burda amerikan üssü war...ürünler ordan geliyor....amerikalılar getirip burda satıyorlar(kaçak yani) ucuz olma sebebi adam usadan alıyor beleşe; burda 2 katına satıyor zaten daha fazlası olsa kimse almazthums: özetle adanadaki bsn ürünlerine güvenebilirsinizthums: çünkü amerikalılar getiriyor adanaya ve benim satıcı amerikalılardan alış weriş yapıyor......ürünler %100 orjinal.... sahte olsa no explode gibi bir ürnün yanında 4 adet deneme paketi syhta6 ve 1 deneme paketi cellmass werirlermi??? onu geç bu bu deneme paketi kutudan çıkıyor....onu geç o karton kutu bile koruma bandına sahip.....hepsini salla verecekleri deneme boyları dahil kutunun önünde yazıyor;kutudan neler çıkacağıthums: özetle ve özetle ve yine özetle adanadaki ürünler orjinaaaalllllllllllllll.......bsn firmasınıda kaşıyıp durmayın bu fiyata %100 orjinal aldığımız ürünleri adamlar burada denetim altına alıp; vergi verirlerse bizim amerikalıların 35 e alıp 50 ye sattığı ürünleri raflarda 80 e görürseniz çok ağlarsınız.......bsn firmasını kaşıyıp durmayın...ürünler gümrük onaylı gelirse 35 i 50ye değil 80 e alırsınızthums: eeee %100 aynı malada 50 wermek warken 80 wermekhyper_ saçmalık olur......

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Aralık 2007
  16. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    güvenmiyorum ben adanada satılan ürünlere, adamlar limitsiz satış yapabiliyor. sanmıyorum ki amerikan üssünden o kadar sayıda supplement çıkışı olsun.

oyun_dünyası isimli arkadaş bu foruma geldi ancak sorular sorulunca önce başlık silindi sonra adam bodybuilding.com forumlarına BSN ürünleri hakkında soru sordu, koruma kapağı var mı yok mu diye. Yani satan adam bile ne aldığının ne sattığının farkında değil. sahte, sağlığımı tehlikeye atan supplement i 50 e alacağıma orjinalinini 80 e alırım. BSN firmasını kaşıyıp durmayın diyede saçma birşey duymadım. amerikada 49 dolarlık meso tech i türkiyede 60 milyona satıyor adamlar, imkansız bence

17. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dostum trde kimse ne sattığını bilmiyor....o benim satıcı arkadaş spordan baya uzak bir kişi fizik olarak :D adam aldığı ürünleri açamıyor açarsa satamaz çünkü....eğer elektronikten anlıyorsan git elektronik mağzalarına, özellikle sabancı kuruluşuna ait olanlara gör kimsenin ne sattığını bilmediğini.....ya bunlar ufak ötesi şeyler... esas bombaya bak sen :D......biz vw den passat alıyoruz adamlar arabanın opsiyonlarını bilmiyor yani bu kadar herkes kendinden bi haber...yani bizim satıcıyı hor görme:) adam sattığını bilmiyor diye....özetle ben kulandığım ürünlerden hissedilir derecede verim alıyorum;) ama sizde suplementlerden çok fazla şey bekliyorsunuz bunlar anabol etki yapmaz dostum...sizin istediğiniz özellikler anabolik etki özellikleri anladığım kadarı ile...ama dediğim gibi oyun dünyası bir çok satıcıya görede pahalı mal satar ona dikkatini çekerim.....ve sahte suplementin içinden ne çıkar biliyomusun???? örnek werim sana hemen çikolata aromasına sahip protein tozu kutusundan harbiden kako tozu çıkar işte o sahtedir sap gibi belli olur....(açık amabalajlı ürünlerde war bu sıkıntı) ...mardindeki arkadaşta bana demişti elimde sahte muscle tech war gerçeği ile kıyas için satın almış.... adam diyor sahtesi resmen bebek maması kokuyor.....yani sahte suplementten harbiden yiyecek çıkıyor gerisi sizin kuruntunuz arkadaşlar....eğer kako tozunu bebek mamasını ayrırt ediyosan(açık ambalajlıdan başkasında yok zaten bu saçmalıklar) dert değil bal gibi anlarsın onun ne olduğunu....dert etme;) bana özelden pm ile ulaş sana; kafanın rahat edeceği; izmirli bir satıcıya yönlendirecem seni.....adam disbürütörü bazı firmaların.....sen bana bi pm ile ulaş yeter....

Sayfayı Paylaş