suplametler yerine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dangerout_1 tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dangerout_1

dangerout_1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze simdiden slmlar ve yardım eden ark lara teşşekküler ben bır sey sorunmak ıstıyorum spora yenı basladım 2 ay hemen hemen oldu bı sure sonra mecburen supalamet gıbı seylere baslıcaz galıba ama ben bu arada onların yenıne amıno asıt we proteın olarak ant lardan sonra onların yerıne gececek doğal bır seyler (et sut yumurta cerez meyve) dibi seyler arıyorum ama tam olarak bulmus degılım proteyın yerıne gecebılcek sey buldum sayılır ama amıno asıt ıcın aynı seyi soylıyemem cunku cok fazla bır acıklama yok bana yardımcı olurmusunuz sımdıden tesekkur ederım

Son düzenleme: 16 Mart 2010
  2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Belli ki forumu hiç okumadan mesaj atan arkadaşlarımızdansın. Burda sana bir kaç link vericem ama direk forumu baştan sona okusan daha iyi. Çooook fazla bilgi eksikliğin var. Ön bilgi olarak supplement kullanmak zorunda falan değilsin herşey beslenmedir. Çok iri olmak istiyorsan tabii ki işin içine başka maddeler girer. Ama senin için olay beslenmedir başkada bir şey almak zorunda değilsin.

3. dangerout_1

dangerout_1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aga fromları sabahlara kadar okuyorum ama gercekten bır yerden sonra sıkılıyo ınsan ve bazı frumlar cok sacma sapan seyler yazıyo bende en ıyısı aklıma takılan soruyu dırek olarak soram dedım :)

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    nekdar saçma sorular sorduğunu googleye amino asit yazarsan anlicaksın. ayrıca o protein tozları o yediğin tavuğa yumrtaya destek olsun diye üretilmiş ticari ürünler. hiçbir zaman ne yumurtanın yerini tutacaklar nede balığın tavuğun.

Sayfayı Paylaş