supersetli kisa calismalarla kolda super pump etkisi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve brEAk_The_bAT tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. brEAk_The_bAT

brEAk_The_bAT Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar yaklaşık 3-4 aydır bb ile uğraşıyorum yalnız vücudum sanırım çok yatkinki gerek kollar gerek göğüsler gerekse de karın kasları çok çabuk gelişmeye başladılar yani forumu uzun zamandır takip ediyorum da şöyle neredeyse 1 senelik bu isin içinde olan birinin seviyesine çıktım. Spor salonuna şimdilik yazilmadim. Eve dumbell barbell aldım. Astsubayim. Birlikte ki spor salonuna biraz takılıyorum. Bir urfa görevim var ondan sonra salına da baslicam inşallah. Bu kısa süreli gelismemde en büyük avantajim hirsim ve Allaha olan tevekkulumuz oldu.
    asıl konumuza gelecek olursak birkaç gündür kolları sasirtip tricepse falan yüklenmek istiyordum. Çünkü tricepslerde gerekli gerginliği yaptığım hareketlerde saglayamadigima inanıyordum. Anne lerin evinde asma var. Barfiks dips ve sınavdan yaptığım 3 lu supersete çok uygun bir yer...yemekten bir iki saat sonra birazcık enerji verecek takviyelerle başlıyorum. 5 set geniş tutuş Barfiks 10 sn ara dips 10sn ara geniş kol sınav setler arası 45 sn kadar dinlenme. Bir de erkek kardeşim var o kerata da yanımda bisiler yapmaya çalışıyor o da tam bir motivasyon kaynağı.
    Vel hasıl 5 setin sonunda Barfiks demirinde karın hareketleri de giriyorum ama orasını şimdilik geçiyorum . Eve gidip kollarima baktığımda kollarim patlayacak seviyeye gelmişti. Çok iyi pump etkisi yapıyor ve gözle görülür bir fark yaratmaya başladı. Yani bu tür hareketleri kardiyoyu vs sakin terk etmeyin arada vücudu sasirtmak için daima bu kozunuzu elinizde tutun ve haftanın bir günü iki günü (program olan günde programinizdan önce) bunu yapın hareketlerin hakkını verdiğinizde gerçekten calistirdiginiz kaslarda onca ağırlığın altına girip de yakalayamadiginiz gerginliği ve acıyı hissediyorsunuz.

Sayfayı Paylaş