SuperPump 250 800 GR

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve mugo66 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 132
    54,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 78
    32,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 32
    13,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 152 üye.
  1. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Beyler bi yardım.

1 ay nox kullandım çok memnun kaldım. 1 ay ara verdim. Şimdi ne yapayım?
    a-nox
    b-sp+sizeon
    c-başka bir şey (shotgun, vs..)
    d-halo+vapor

ayrıca nitrotech kullanıyorum.

2. nitrik oksit

nitrik oksit Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Kalp ritmini bozabilecek bir madde yohimbine. daha önce muscletech gakic kullanmıştım onun içinde vardı

Akay ve deathlifter bunu beğendi.
  3. 666pack

666pack Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    reklam yazarı
    Yer:
    istanbul
    deathlifter,
    superpump ve size on kombinesini tavisye ederim ikisi birden gerçekten çok iyi çalışıyor ben 14 day cycle ını kullandım ve çok memnun kaldım size onu idman esnasında set aralarında yudumlamanı tavsiye ederim. arkadaşların yaşadığı yan etkilerinhiç birini ben yaşamadım erken idman yapıyo olmamdan kaynaklanıyor olabilir.
    ama şöyle bi yan etkıden bahsedebilirim crush ı biraz kotu oluyo noxplode da bu kadr değildi. ama noxplode un etkısı de bukadar değildi:) kullanmayı bırakınca mental olarak ıdmanlara yoğunlaşmakta zorlandım az da olsa kaldırdığım kılolardakı düşüşten dolayı moral bozukluğu yaşadım. son bi tavsiye daha size on u ıdman da içeceksen yanında bol su iç hemde bol bol:)
    iyi sporlar:)

deathlifter bunu beğendi.
  4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    666pack

superpump a başladım sizeon ile. 1 ölçek aldım. Ne zaman ikiye çıkayım sence? Daha önce nox kullanmıştım hep 2 ölçek gittim.

5. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle güle güle kullan superpump la ilgili 1-2 şey söylemek istiyorum.

Önceki yazıları elbet okumuşsundur, Superpump içerisiden kafein barındırdığı için uykusuzluk gibi yan etkileri olabiliyor ( ilk kullanım harici ). Ben maalesef bununla karşılaşıyorum hatta Gaspari'ye bile mail attım yukarıda yazıyor :D Sen de bunu yaşarsan antremanını olabildiğince erkene çek eğer hala da uykusuzluk çekersen o zaman 1'er ölçek alıp kutuyu bitir ve PlasmaJet' başla. Ben maalesef öğlen 1'de bile alsam sabaha karşı 3-4 gibi anca gözlerim kapanıyor.

Antrenman öncesi ne akdar önce alınma olayını deneme yanılmayla yapmanı tavsiye ederin. Bende antrenmandan tam 1 saat önce 1 ölçek aldığım Superpump'ın antrenman sırasında performansımı en fazla şekilde etkilediğini gördüm. Yarım saat öncesinde ilk egzersizim olan barfiksi 12-14 arası, 1 saati geçen zaman diliminde 10-12 ve tam 1 saat sonra başladığım barfikste 18'lere kadar çıktığımı gördüm.

6. 666pack

666pack Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    reklam yazarı
    Yer:
    istanbul
    ben 3 ölçeğe kadar çıkarmama rağmen hiç uykusuzluk problemi ile karşılaşmadım bu idmanlarımı saat 13:00 gibi yapıyo olmamdan kaynaklana bilir.
    ben şöyle yapmıştım ki firma da bunu öneriyor (gaspari) ilk gün tok karnına1 ölçek idmandan 30- 45 dakıka önce
    ikinci gün aç karnına 1 ölçek
    üçüncü gün ikinciyle aynı
    dördüncü günde ise ölçeği ikiye çıkardım
    bu da benım kullandığım maksimum ölçekti.

size on u da bir ölçek idman sırasında set aralarında powerade ile karıştırıp yudumladım ki gaspari de böyle öneriyor.

sana sormak istediğim bişey de var aslında ürünlerin aromaları ben fruit punch kullanmıştım ve tadını sevmemiştim senın kı nasıl acaba:)

iyi sporlar...

su içmeyi ve bolca proteini ihmal etme

7. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    sizeon arctic lemon fena değil beni ağız tadım alıştı hepsine weider megaforte un üzerine hepsinin tadı düzgün geliyor. superpump da fruit punch baktım herkes genelde bunu almış. tadi kötü ama içilmeyecek gibi değil noxplode dan daha iyi geldi tad olarak. uykusuzluk malesef en büyük sorun isten eve 6 bucukta geliyorum hemen yemek yiyip 1-1.5 saat bekliyorum ki aç karna almış olayım. sekiz gibi alıyorum sp yi. 8bucuk gibi başlıyorum çalışmaya.

8. 666pack

666pack Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    reklam yazarı
    Yer:
    istanbul
    gün içinde kafein almaman uyku için yararına olacaktır bence eğer uykusuzluk yaparsa yatmadan bir saat önce papatya çayı içmeni öneririm faydalı oluyor en azından bende:)

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Benim iş yazılım işi. Bilgisayar mühendisiyim. Günde 10 saat program yaz hata bul düzelt. Stresli ve riski çok. Yaptığın bir hata avrupa uzakdoğu daki müşterilere gidiyor. Bilgisayarcının fiks dostu neskafe + sigara. Gerçekten kafanı toplamana odaklanmana yardımcı oluyor neskafe. Daha sigara ağzıma sürmedim neskafe yi de azaltmaya çalışıyorum. Papatya yı mutlaka deneyeceğim.

666pack bunu beğendi.
  10. 666pack

666pack Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    reklam yazarı
    Yer:
    istanbul
    papatya çayını poşet yerine aktardan alınmış doğal halini tercih edersen daha faydalı olur

bug larla rüyanda uğraşırsın artık papatyayı içince:)

11. 666pack

666pack Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    reklam yazarı
    Yer:
    istanbul
    deathlifter nasıl durumlar memnun musun gaspariden merak ettim?
    sende yaptı mı uyku problemi falan?

12. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    sp forumda belirtilen yan etkilerin (mide bulantısı, ishal, kalp çarpıntısı, sersemlik, baş dönmesi)hiç birini yapmadı. 2 ölçek alıyorum. uykusuzluk sorunu zaten vardı sp olmadan da vardı o yüzden uykusuzluk sorunu yaptı demek yanlış olur. yalnız şunu gördüm, eğer kafein tüketen ve alışık biri iseniz bu ürünler çok etki etmiyor mesela ben günde 2 tane sade sert neskafe içerim sp de o yüzden kafeine alışık olduğum için öyle sersemlik enerji patlaması kalp çarpıntısı yapmadı.
    eğer neskafe ye hassas biri iseniz sp çok iyi etki edebilir. ağırlıklar olarak benchde artış oldu ama şu var ben ne zaman böyle bir suppl. alsam beslenme ve uykuya daha çok özen gösteriyorum belki onun da etkisi olabilir. ama bir hafta dolmadı daha ve işaret parmağım derin bir şekilde yarık olduğı için tam giremiyorum. gelişmeleri yazacağım.
    bir de ekleyeyim yabancı forumları da okudum kimi de demişki noxplde veya sp alacağınıza sağlam kafein + arginin alın aynı etkiyi görürsünüz boşuna para vermeyin. bakalım göreceğiz ama şunu kesin söyleyebilirim noxplode bende kilolarda artış yapmıştı ama öyle ilk kullanımda benchde + 10 değil. ama zamanla +10 sağladı bir ay boyunca benchde.

Son düzenleme: 21 Aralık 2009
  13. boomer89

boomer89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben allmax nutrtion MUSLCE PRIME denilen bir urun denedim.Su ana kadar kullandigim en iyi supplement diyebilirim.aldigim zaman agirlik kaldirmdan duramiyorum.manyak bir enerji patlamasi veriyor.bu urune baslamadan once whey ve creatin kullaniyordum.bir bucuk senedir bu sporu yapiyorum ve 3 ay onceye kadar kadar gelisimim cok yavaslamisti.bu urune basladim ve hayatim degisti diyebilirim.tek yan etkisi var uykusuzluk ama antreman sonrasi whey aldigim zaman bebek gibi uyuyorum.bi keresinde unutmustum 2 gun uykum gelmedi.cok ciddiyim.urun icerisinde creatin yok.kafein ve taurin agirlikli.aslinda icersinde tum amino asitleride bulunduruyor nerdeyse.cok guzel bir urun tavsiye ederim.

14. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    SuperPump kutum bitmek üzere PlasmaJet'e geçeceğim inşallah uykusuzluğum sona erer artık

15. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    farkı merak ediyorum yazabilirsen sevinirim 1 ay sonra.

16. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    PlasmaJet biraz önce elime ulaştı, yalnız haftalık kullanımdan 4 hafta gidiyor porsiyonu belli o yüzden haftaya başlayacağım

17. 666pack

666pack Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    reklam yazarı
    Yer:
    istanbul
    plasmajet i haftada maksimum 4 servis almak gerekiyo her servisde 10 kapsül.
    idmanlardan bir buçuk ıkı saat once alırsan maksımum verımı alırsın bence. sp250 yle beraber alsaydın daha da iyi sonuç verırdı aslında ama tercih ve bütçe meselesi:)
    kimseden böyle bi şikayet duymadım ama dişlerini sıkmamaya dıkkat et idmanlarda ben kullandığım surede çok hırs yaptı idmanlarda dişlerimi sıkmaktan bi hal oldum ve arkadaşların uyarısıyla farkına vardm kırıyodum dişleri nerdeyse bu tamammen piskolojikde olabılır tabii:)
    neyse çok uzattım iyi sporlar
    güzel sonuçları bizlede paylaşırsn sevinirim:)

2shae bunu beğendi.
  18. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İki tane nitrik oksiti neden beraber alayım ki?

19. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    benim bildiğim plasma jet saf nitrik oksit yani içinde kafein vs. yok
    o yüzden ikisini bi arada kullanılması öneriliyolar diye biliyorum bende superpump+sizeon+plasma jet kombinesini denicem şu finallerim bitsin

666pack dediğin olay başıma geldi dişimi kırdım hırstan tabi kendi motivasyonumun sonucu :D

2shae bunu beğendi.
  20. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben zaten saf diye seçtim, SuperPump yüzünden rahat uyku çekemez oldum, melatonin de istedim artık uyuyamazsan gene geceleri olay çıkar :D

Sayfayı Paylaş