SuperPump 250 800 GR

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve mugo66 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 132
    54,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 78
    32,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 32
    13,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 152 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    sana guluyorum .. Site uzun zaman ugramayalı coluk cocuk dolmus..

kiilkissmarl, onbir ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

jarhead efedrin falan önermemiş kimseye olayı saçma noktalara çekmenin anlamı yok, ayrıca verdiği kombo emin ol piyasadaki bütün pre-workoutlardan/yağ yakıcılardan daha net bir kombo...
    Onu geçtim sen 4 aylık ham halinle doğru düzgün 1 yılı bile doldurmadan ham vücuda kür uygulamayı düşünürken böyle bir yorum yapman çok talihsiz olmuş...
    super-pump'ı ben de kullandım ve 0 etki aldım, jack3d kullandım 0 etki aldım, bazı insanlar bu ürünleri kullanınca tır falan kaldıracağını zannediyor,tabi pisikojik olarak güzel etkiler bunlar halk arasında placebo diyoruz...
    NO nun amacı nedir diye net anlamak lazım, no ürünleri piyasada herzaman insanlara idmanlarda mucize yarattıracak ürünlermiş gibi tanıtıldı...
    NO ürünleri kondisyona + etki verebilir belki ama onun haricinde başka birşey ummamak lazım, bu spora yıllarını veripte NO kullandım, şöyle ağır bastım böyle canavar oldum diyen bir Allah kulu çıkmaz...
    NO ürünlerine güvenip kendini 3-4 saat aç bırakan ne adamlar biliyorum, pre-workoutlara para vereceğinize idmandan 1.30 saat önce 100 gram yulaf+24 gram whey karışımını kullanın, emin olun etkisi çok daha fazla olacak...

Son düzenleme: 5 Mayıs 2012
    kiilkissmarl ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Birincisi inan bana benim spor geçmişin senin spor geçmişinden 5 kat falan fazladır emin olabilirsin.

1 Yıl doldurmamak? 1 yıldan fazla 1 gün aralıksız yaptım,bunun sonrasında 3-4 ay arada hamlaşan vücut 1 ayda toplanıyor (topladımda) bunu bilmemen büyük talihsizlik. Kaldı ki steroid konusu açmak supplement konusunda bilgisiz olduğum yada YORUM yapamıcağım anlamına gelmez.
    Eğer seni mutlu edicekse steroid ampüllerini kırdım creatine multivitamin whey ve NO stackiyle devam ediyorum yoluma,kimseyede steroid önermiyorum bazı araştırmalarımdan sonra hele hele FORUM üyelerinden kür planı alıp uygulayanlara karşıyım.

pre-workout ürünlerinin çalışma prensiplerinide biliyorum eğe rlafın banaysa. Burda yok ölçü aldım yok bilmemne oldu diyenlere gülüp geçiyorum zaten.. Kendimde kullanmış biri olarak mental focus ve bir enerji veriyor.
    Fakat sen placebo diyemezsin kendinde işe yaramadı diye bu çok acemice bir yorum olur. Çünkü bu ürünler işe yarayan şeyler; ha bir marka işe yaramaz diğeri yarar ama elbet yarar..

100gram yulaf + 24gram! wheyin gizli bir formülü mü var? Neden 24 gram? Ayrıca zaten yeterince pahalı olan supplementlerden WHEY olanı antreman öncesi tüketmek kadar israf varmıdır? Antreman öncesi 150gram et yese daha iyi,wheyin amacı kana hızlı karışması ki antreman öncesi wheyi heba etmenin mantığı yok (israf edicek paran çoksa susarım) ki forumda çoğu insanın gelir durumu belli yada birçoğumuz öğrenciyiz. Wheyin en doğru kullanımı Sabah kalkar kalkmaz ve antremandan hemen sonra suyladır..

Ha bu değildir ki sadece bu tip kullanımda etki gösterir ama yuakrdada dediğim gibi wheyi israf etmek olur antreman öncesi öğünde gıdalardan proteini karşılamak yerine bu şekilde kullanarak.

diğer konuya gelirsek ben efedrin önerdiğini söyledim iyi oku? oldu olucak efedrin kahve asprin öner dedim. bu ikisi arasında siyahla beyaz kadar fark var.

Bilmiyorum siz mi bu kadar basite indirgediniz ama beta stimulanları haribo şeker yazar gibi önermeniz biraz cahil cesareti oluyor. Bu işler çocuk!(jarhead çocuk demişsin ama kimin cocuk olduğu ortada küçüğüm işine bak) işi değil.

Son olarakta speedtouch; piyasadaki BÜTÜN supplementler mucize yaratıcak ürünler olarak tanıtıldı buda çok doğal; ticari kaygılardan ötürü bunda yanlış birşey yok pazarlama yönünden bakıldığında..
    Yanlış olan içtiği şeyin peynir altı suyundan yapıldığı yazmasına rağmen bunları mucize yaratan tozlar hatta İLAÇ diye adlandıranlar ne yazıkki insanımız.

NO ürünleri işe yarayan ürünler; ama işe yarıyor diye yargılaman ürünün asıl amacı olan şeylerden farklı beklentilere girmemenle başlıyor.
    Kısaca NO ürünleri sana ölçü vermez,seni o gün herkülde yapmaz.
    Ama 100gram yulaf + 1ölçek whey de NO nun verdiği etkiyi vermez,veremez.

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    off topic polemiğe girmekte gerçekten üstüne yok, baya gaz bir insansın ama malesef öyle şeyler söylüyorsun ki bu gaz hava gazı olmakla kalıyor...
    37 cm kolla 3-4 ay ara verirsen o vücut 1 ayda toparlar hatta 20 günde de toparlar pardon ben burda yanlış söylemişim, çünkü 44-45 cm kolla 4 ay ara verirsen işte o kondisyona o hacme ulaşma 1 ay sürmüyor malesef...
    supplementler ile steroidleri nerden bağladın dersen sırf jarhead'e laf sokmak için lafı dopinge çekiyorsun ki dediğim gibi böyle ara gazlarına gerek yok...
    Supplementleri genel olarak çok araştırıyor olabilirsin, araştıran okuyan herkez taktir görür, yanlız senin gibi bir tavır sergilerse o zaman ne saygı görür ne taktir...
    Steroid ampüllerini kırman beni niye mutlu etksin ki, doping denilen olay bu sporun doğasında var zaten ama herşeyin bir zamanı var, kusura bakma ama senin formunda küre girme düşüncesindeki bir insana cahil derler,emin ol bundan 2-3 sene sonra sen de, vayy be zamanında ne kadar da saçma düşünmüşüm dersin...
    İyi işte bak biliyorsun pre-workoutların ne işe yaradığını ne kadar yaradığını, madem biliyorsun bu kadar laf sokmak niye, adam bende işe yaramadı demiş neden iğnelemek?Ben de işe yaradı benim normal stamina'ma %10 katkıda bulundu, bu kadar işe yarardı, ayrıca bu ürünlerin yarattığı placebo etkisini hiç kimse görmezden gelemez, insanlar bu ürünleri içip superman olacaklarını zannediyorlar...
    whey proteini idman öncesi tüketmek tercih meselesidir,idmandan önce bünyeye sokulacak 6-10 gram eaa nın ağır idmana girecek olan vücut üzerindeki olumlu etkileri bilim dünyası tarafından test edilmiş, bodybuilding camiası tarafından da yıllardır kullanılmaktadır,sen vücudun wheyi 1 saatte sindirip tamamen harcadığını falan mı zannediyorsun,umarım öyle değildir,çünkü o güldüğün insanlar var ya onlarda wheyin 30 dk da falan tüketildiğini zannediyor, ama görüyorum ki sen bu durumdan bi habersin, sen de o güldüğün insanlar gibi ezberlemişsin,sabah whey idmandan sonra whey diye,kişinin beslenmesi göre idmandan 1 saat önce alınan whey bu amino ihtiyacını fazlaca karşılar,hatta ve hatta idman esnasında halen daha vücudu beslemeye devam eder, 24 gram burda optimum değerdir bundan da bi habersin, genelde ölcekler 24 gram protein içerir bunun sebebi 24 gramın optimum değer olmasıdır, 24 gramlık kaliteli bir whey aşşağı yukarı 12 gram eaa içerir ki bu idman öncesi için kritik bir miktardır, herkezin idmandan 2 saat önce kaliteli öğün tüketme imkanı olmaz, ama dediğim gibi bir öğün her boşlukta tüketilinebilir,yulafı ise anlatmaya gerek yok glisemik index'i düşük olması ve komplex olması sebebiyle hem insulini bozmadan yola devam ettirir bünyeyi hem de idman esnasında halen daha beslenme devam eder, pardon placebo etkisi vermez, ekstradan bi 100 kaat da cebinize kalır.

Çok şey bildiğini ima ediyorsun ama malesef çok çok az şey biliyorsun, okumaya hevesli olman güzel, ama yazmaya da bu kadar hevesli olma, oku daha oku,çok oku...
    Bu forumda zaten kimse kimseye steroid önermez, ama bilen insanlar var onlar yardımcı olur,yanlışları söylerler ama yapılan her kür bir örnek teşkil eder...
    Ayrıca şunu da söyliyim senin 35-40 yaşında olman lazım spor yaşantının benimkinin 5 katı olması için...

Cellucorc4, kiilkissmarl, onbir ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Superpump MAX aldım malum siteden çok uygun fiyata, biceps triceps antremanım vardı 2 saat öncesinden 100gram yulaf+light yoğurt+2 parça biftek yedi ve 1 ölçek max içip (blue berry aromalı tadı harika rengi süper =) ) antremana gittim,vücut ısım arttı lakin weider krea-genic ve jack3d deki karıncalanma yada şiddetli bir odaklanma yaşamadım (hoş jack ve weiderdada çok güçlü bir focus yaşamamıştım)
    Pump etkisi hiç yoktu diyebilirim,damarlanma yaşamadım (ki çok uzun bir aradan sonra 1 ölçekle başlamam ve ilk kullanım olmasına verdim bunu) hedefim 1 ölçek kullanıp kutuyu 40 ayrı antremanda kullanabilmekti ama sanırımarttırmak gerekicek (ne kadar cimriyim görüyormusunuz :))

6. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    mrb arkadaşlar burda pek fazla bayan yok sorularımı ben size sormak istedim. 4aydır cıddı sekılde cardıo yapıyorum fakat gucum kalmadı beslenme programımda sporla beraber degıstı kaslarım cok agrıyo ılk gunden bu yana cok guclendım fakat hacım kazanıyorum..çıleklı proteın tozu ıcıyorum..gecen ay L carnitin wheider 1500mg ampul aldım 15 tane ıctım son 5 tane kaldı..benım amacım zayıf yagsız olmak bunun ıcın neler yapmalıyım neler onerırsınız sız genelde urunler hakkında bılgı vermıssınız ama ben ne kullanmalıyım..cok formda bırıyım (54kg/1,67) fakat amacım form degıl zayıf ve derıye yapısık kas ıstıyorum kalın olmak ıstemıyorum :D

1 kişi bunu beğeniyor.
  7. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Evet arkadaşlar 2. kullanımım şu şekilde oldu:
    Sabah 300ml meyve suyu + 1 ölçek whey
    Ardından 3 dilim buğday ekmeği 2 dilimi peynir ile 1 dilimi fıstık ezmesi ile (yumurtayı es geçtim çünkü özel bir durum vardı rahatsızlk vermek istemedim:))

2 saat sonra yarım muz ve 1 double espresso
    Muzdan1 saat sonra 150 gram kadar makarna (pişmemiş ağırlığı) 3 yemek kaşığı yoğurt ve 3 parça biftek -orta boy-
    Bu öğün bitiminin ardından 2 saat sonra 1 ölçek superpump max ve yarim saat sonra antreman.
    Antremana giderken bir sıcaklık arttı vücutta o kadar ne bir pump etkisi ne bir geç yorulma aksina antremanın yarısında kesildim diyebilirim. 2 gündür verim alamıyorum üründen yarında 1 ölçek kullanıp antremana çıkıcam eğer bu etkisizliği devam ederse ölçek arttırmayı düşünüyorum.

Not olarak belirteyim kahve tüketimimi 3 günde 1 fincan olmak üzere sıfırladım sayılır.

1 kişi bunu beğeniyor.
  8. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Bugün 4. kullanım olucak, antreman öncesi öğünüm :
    75gram yulaf 5 adet çilek ve az bir süt
    3 Yumurta 3 ince dilim jambon ve 50-60gram kadar kaşar peynirinden omlet yanına 1 dilim kepek ekmeği
    Üstüne 100-130gram kadar elma. Bakalım bugün çalışıcak mı çünkü 3 seferdir hiçbir olumlu etkisi olmadı antremanlarda aksine daha çabuk yorulmaya başladım çok ilginç

1 kişi bunu beğeniyor.
  9. tolgafb

tolgafb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü kullandım pek etkisini göremedim saf kreatin daha etkili bence.

10. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Dün 2 ölçek kullanıp antremana gittim, diğer 4 güne nazaran etkili bir antreman yaptım fakat antreman sonlarına doğru inanilmaz bir baş ağrısı oldu sanki tüm kan beynimde gibi...
    Bir yarım saat geçtikten sonra yorgunluk falan kalmadı sanki hiç antreman yapmamış gibiydim,eve geldim baş ağrısından 1 saat kadar yemek yiyemedim sadece salata yedim bir kase kadar limonlayarak.
    Baş ağrısı 2 ölçek spmax tanmı oldu bilemilyorum tabi denk gelmişte olabilir.

11. cciinnaarr

cciinnaarr Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar musclepharm assault ve gaspari sp250 arasında kaldım ikisinden birini tercih edeceğim fakat bi sorum olucak bu ürünleri definasyon döneminde kullanmamızın bir sakıncası olur mu?

12. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Bu ürüne + bu tarz ürünlere boş ürün diyenleri anlamam mümkün değil,
    Normal zamanlarda 8 tekrar yapıyorsam N.O kullanırsam antremandan önce 10-11 arası tekrar rahatlıkla çıkıyor,2 dakika dinleniyorsam bu ürünlerle 30-40 sn kısalıyor dinlenme sürem, ayrıca kaslar davul gibi şişiyor aynada kendimi tanıyamıyorum, bu etkiler tabiki psikolojik değil kaldıki kaslara oksijen+besini hem daha fazla hem daha kısa sürede taşıyan bu ürünlerin işe yaramaması mümkün değil, ya kullanmadınız ya da kullandığınızda adam gibi antreman yapmadınız veya en kötüsü beslenmeniz iyi olmadığı halde bu ürünleri kullandınız, bu tarz pump ürünlerini geçtim antremandan önce sadece 3 gr saf arginine alsanız bile o antreman her türlü farklı oluyor,

Whey proteinden tut aminoasitlere kadar her türlü ürüne boş ürün, işe yaramadı bende diyebilirsiniz çünkü etkisini anlayamazsınız ama creatin ve NOX ürünlerine boş ürün işe yaramadı demeye hakkınız yok çünkü etkisi bariz belli oluyor kullanırken

Bu ürüne karşılık olarak aspirin+ventolin+kahve kombinesini yazan ve bu ürünle kaç cm ölçü aldınız diye abuk bir soru soran adamın yorumunu da dikkate almaya gerek yok, düzgün bir eleştiri yapsın oturup düşünelim biz de.

Son düzenleme: 11 Haziran 2012
    forzalazio bunu beğendi.
  13. yayatoure

yayatoure Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bir sorum olucak bu tip ilaçlar teste girildiğinde doping diye çıkarmı ( sadece merak ettiğimden soruyorum) ayrıca koşu süresini uzatırmı faydası varmı ?

14. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    merhaba arkadaşlar bi sorum olucaktı. Bu iki ürün arasındaki fark nedir acaba?

Super Pump Max 640g

Super Pump 250 800g

Gnc de gasparilerde çok güzel indirim var 5lbs myofusion 137 liraya aldım. Super pump max var şu anda gnc de 250 ile aynı ürün müdür? Yada daha mı iyi daha mı kötü?

15. hadrianus

hadrianus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kimse ürünüü aman aman abartmasın belki 6 kutu bitirdim evet iyi bir ürün ama wider ın muscle freakla kıyasladığınız zaman onun onda biri bile olamaz kullananlar bilir biraz pahalıdır ama aldığın andan itibaren etkisini hissedersin hemde bariz bir şekilde hissedersin

16. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ben az tekrar çok kilo ile çalıştım uzun zamandır bu sporda ve kalıplı olmayı seviydoum ama artık fikrimi değiştrdim biraz incelmek istiyorum ama kas oranımı eskisine göre daha artırmak istyorum ve setlerimide 15 20 tekrar kaldırabldğim ağırlk şeklinde düşünüyorum bunun yanında diyet olacak tabi şekeri tamamen çıkrdım hayatımdan ve yemeyi düşündüğüm gıdalar şu şekilde

, balık ton yada somon hangisini bulursam işteysem somon evdeysem ton haftada 3 gün

tavuk haftada 2 gün

et haftada 2 gün bu saydıklarım ana öğünlerde aralarda ise

sıfır yağsız süt yoğurt lor süzme peynir yumurta

karbnhdrt olarakta pilav yememeyi düşünüğyorum makarnada aynı şekilde yada çok az yulaf ezmesinde karşılamayı düşünyrm karbonhidratı

asıl soruma gelince suplement olarak spor sonrası nitro tech ve hem önce hem sonra kullanmak üzere bcaa düşünüyorum şimdi spor da 15 20 tekrar yapacağım için bana nox ürünleri tavsiye edermisiniz

diğer sorum ise bu programı yaklaşık 60 gün devam ettiricem

şuanda 82 kg 176 boy ve yuzde 19 yağ oranım var haftada 3 gün ağırlık 3 gün kardiyo şeklinde çalışırsam yağ oranımı ne kadar düşüreblirim bu şekilde çalışmış caba göstermiş arkdaşrdan deneyimlerini anlatmalarını istiyorum

çok hırslıyım ne diyetten ne spordan nede kardiyomdan ölüm kalım dışında vezgeçmeyceğim .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:48 ----------

he bide noxplode mu superpump mı çok acil cvp yazarmısınız arkadaşlar şmdiden tşkkürler

17. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu değerlendirmem superpum için değil superpump max için ki ayrı konu olmadığı için bu konu da oyumu verdim. O da başarısızdı. Hala kullanmaya devam ediyorum ürünü ama ne bir pump etkisi ne de bir damarlanma var. Onun için benim oyum başarısızdan yana

18. Crykiller

Crykiller Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 99 tl ye super pump 250 800gr almak mı, 90 tl ye super pumpMAX 640 gr almak mı daha mantıklı sizce

19. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73

Bende sp250 kullanıp çok güzel etki alan, sp max alıp 1 kutu boyunca 1 gram etki alamayanlardanım, hatta aksine spmax kullandığımda daha çabuk yoruluyordum çok ilginçti.

N-xplode denemeyi düşünüyorum yada sp250 ye dönüş.

20. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    SuperpumpMAX kullanıp, bağırsak sorunları yaşayan oldumu acaba?
    Bir süredir bozuk yumurta kokulu gaz ve dışkılama yaşıyorum -kahvaltıda 3 tam yumurtayerim hergün,bazen antreman sonrasıda 2 tane ama çok nadir-
    Hatta 2-3 sefer yeşil renkli ishalimsi bir dışkılama yaşadım
    SuperpumpMAX kullandıktan sonraki zamanla çakışması sebebiyle buna bağladım

Sayfayı Paylaş