sudafed + koraspin + kahve

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve kaldıray tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    sudafedden beklediğim tepkiyi alamayınca bıraktım artık hiçbir kimyasal kullanmıyorum

2. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    düzgün bir diet planı +düzenli bi kardiyoyla 1 yıl içinde 10 12 kg rahat verebilirsin diye düşünüyorum :) kimyasallar ölüme davetye çıkarmak gibi .neyse iyi çalışmalar

3. Bad Dog

Bad Dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir

Günde sadece bir meyve, bir porsiyon sebze ve yulaf ezmesiyle beslendim ve cardio yapmadım. İki buçuk ayda 21 kilo verdim... Sandığınızdan daha kolay. Başladığımda 95 kiloydum, hızlı kilo kaybının en büyük eksisi bölgesel sarkmalar oldu fakat bir buçuk aydır vücut geliştirmeyle ilgileniyorum ve sarkmalar hallolmaya başladı. Nefsinize hakim olduğunuz sürece her istediğinize ulaşabilirsiniz.

4. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    böyle bir beslenme yok örnk olmayın.

5. enmo

enmo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    sudafed kahve ve aspirin :)

Asla tavsiye amaçlı olmamakla birlikte bende kendimi feda ediyorum bilim için :) bakalım benim metabolizmada nasıl etkiler uyandıracak bu kombinasyon.

Başlayalı üç gün oldu ilk izlenimler ilginç normalden daha fazla nefes alma gereği hissettiriyor normal idmandaweightlifter 100-135 arası seyreden nabız 150-156 kadar yükseliyor. Haliyle derin nefes alma ihtiyacı dahada artıyor.

1 S 1C ve iki çay kaşığı kahve süt ya da su ile. Eğitici olmaması nedeni ile nasıl içtiğimi yazmayacağım thums:

Kalp atışlarındaki hızlanma idman içinde kalıyor. Sonrasında çok bir etki yok sanırım... Uyku düzensizliği de söylendiği gibi olmadı mesela şuan aşırı derecede uykum var :))

ilk haftayı bu şekilde tamamlamayı düşünüyorum bakalım neler olacak...

Toplam 40 dakika 20 koşu 20 bisiklet şeklinde sonrasında yana esneme mekik ve karna çekiş şeklinde sonrasında normal programı uyguluyorum.bench_O

kişisel bir denemedir Kesinlikle tavsiye amaçlı değildir.

boy : 186-88
    kilo : 118,100

6. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kilo verecem diye kalbinizi zorlamayın, 2 sene içinde belki 40 kilo verisiniz ama belki 4 sene sonra Atriyel Fibrilasyon hastalığınız olur, ömür boyu kalbinizin ritm bozukluğu problemi olur...

kilo vermenin yolu basittir, güzel bir diyet + spor...kahvede efedrinde ventolinde çözüm aramayın...onlar olsa olsa -olası- problemlerdir...

*

AF hastası birinden hem kişisel deneyim, hem de tavsiye amaçlıdır...

7. enmo

enmo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    13. gün çokta abartılacak şekilde bir etkisi olmadı açıkcası..duh Ama çarpıntı ve yer yer derin nefes alma isteğini arttırdığı kesin.dumbelllls Tabi bende 13 günde hemen bir etki yaratmasını beklemiyordum.:D Ay sonuna kadar bu düzende devam edeceğim bakalım neler olacak. Yıl başından sonra belki kimyasalsız temiz bir sayfa açarım kendime bellimi olurthums:

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Aralık 2010

Sayfayı Paylaş