Subaylık sınavı ve clenbuterol

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bluewolff tarafından 21 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bluewolff

bluewolff Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam kurbanlık dana gibi ölçüyorlar Allaha şükür captain america gibiyim ama kaslarla sorunu olan biri çıkarsa ters bile tepebilir :) şans..eyvallah bu arada, kararımı verdim 1 aylık kür 2-3 kilo farkettirir ama benim kalbim zaten büyük çıkmıştı bu riski almayacağım kesinlikle.
    Spor-diyet-kahve sonuçları atacağım.

2. mr chavez

mr chavez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dostum ben 5 yıl önce 87 kilo be 176 boy ile kilo olayını geçmiştim. Vücudum kaslı olduğu içün geçirmişlerdi.Vücudun çok sağlam, seni o vücutla elemezler.

3. bluewolff

bluewolff Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Rahatlattınız hocam, varolun..

4. bluewolff

bluewolff Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler son durumdan bahsedeyim daha önce ağırlık kemerini zor takıyordum şimdi ince geliyorum :) baklavalarda gün ışığına çıktı.. Ama kilo kaybı yok açıkcası kardiyoyu pek sevmediğim için 5*5 yapıyorum sürekli sanırım vücut kas tutuyor. Kardiyoya asılırsam kütle kaybı olurmu?

5. bluewolff

bluewolff Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam beyler , son durumdan bahsetmek istiyorum..
    Bugün deneme amacıyla hava astsubay mülakatlarına girdim. 90kg 1,87cm ölçtü makine itiraza yolladılar doktor benim gibi sporcuların elendiğini ellerinin bağlı olduğunu söyledi, gerçi 2 gün önce 93 kg arkadaşım geçti şans nasip meselesi yani.. Birkaç yorum okuyup kesin geçerim havasındaydım çünkü yağ oranım %10a civarına vurdu. Ama bugün ki olay bayağı endişelendirdi beni demem o ki 10 gün pek yağ yakamayacağımdam son çare su atımı. Biraz araştırdım lasix ve kiraz sapı ile maydonoz sapı öneriyorlar. Nasıl bir yol izlemeliyim beyler? Şimdiden teşekkürler.
    Not: yarın ant. Çıkışı güncel fotoğraf atacağım.

6. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Reis valla kolay gelsin işin zor :) bide kaç kilo vermen gerekiyor yaklaşık ? Yanı 1-2 kg 10 günde olur da daha fazla verilecekse kas yakmadan zor olur :( bide herşey bb de değil subaylık hayatında önemli yer tutucaksa bence gerekirse kas bile yakabilirsin :) sonuçta öncelikleri iyi belirlemek gerek.

7. bluewolff

bluewolff Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eyvallah usta :)) aslında elimden geleni yapıp tevekkül etmek istiyorum sadece kas falanda yakabilirim tabi ama biraz baktım kimse kas nasıl yakılır yazmamış :) ant.süremi uzun tutuyorum..
    Onun dışında günlük 5-6 saat yürüyeceğim heryere. Simdi merak ettiğim suyu nasıl atabilirim su diyeti uyguluyarak komple dökülenler varmış ama podyumdan hastaneye kaldırıyorlarmış tansiyon düşüklüğü vs. Ve orda yapacağım koşu,barfiks için sorun çıkarabilir bu.. İşin özeti ne kadar ve nasıl ödem atmalıyım onu soruyorum.

8. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Sapla çöple olacak iş değil bu. Lasix ise ağır ve zararlı bir ilaç.Deri altı suyunu atmak için winstrol steroidi kullanılıyor kür içinde.Veya ARBUTEROL denilen bir suplement var bunu araştır geçen satan birini görmüştüm nette...Clenbuterol ben halen kullanıyorum 2 ay oldu.Bir miktar su kaybettim ama yağ yakımına faydalı ve kasları gerçekten koruyor.Agır diyet yaparsan daha bariz görüyorsun etkisini...Ben şimdi animal cuts sipariş ettim usa versiyonu...Beş altı kilo vereceğimi düşünüyorum.Bulabilirsen dene tavsiye ederim...

9. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Valla cephane gibisin :D

~ o ~ T ~ T ~ o ~

Sayfayı Paylaş