Su halde nasil calismaliyim ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve usta... tarafından 26 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. usta...

usta... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaslar ben sade kis aylarinda 5 6 ay kadar spor yapiyorum kapsamli bi salon yok o yuzden kendi programimi yapiyorum simdi yeniden basliyorum vucudum definasyon icin yeterlimi bunu sormak istiyorum ve anttenman tavsiyeleri bekliyorum bu arada protein amino vs hic kullanmadim boy 1.70 kilo 73 yas 26

Ekli Dosyalar:

2. Lakot

Lakot Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    yılda 5-6 ay spor yaparsan , su an olduğundan daha farklı bir vücut yapısına sahip olamazsın.
    hiç imkanın yoksa sokakta koşabilir veya yürüyebilirsin buna ek olarak mekik ve şınav yapabilirsin. haftada 4-5 kere 1 er saatini ayırman hem sağlıklı bir yaşam için hem de fiziğin için yeterli olacaktır.
    beslenme konusunda ise az spor yaptığın için takviye almana gerek yok diye düşünüyorum zaten yaşında genç. Benim sana nacizane önerim bunlar...

3. usta...

usta... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım anlıyorum daha once 3 sene lısaslı olarak boksla ugrastım o zamanlar cok ıyıydı vucudum eskısı gıbı cevık olmak ıstıyorum sanırım kosmalıyım bol bol

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    protein agırlıklı bir diyet uygulaman yerınde olucaktır, defınasyon ıcın yeterlı degıl, ne kadar yağlı olsan da kas kendını bellı eder, göğüsün bomboş mesela.

yasin ibrahim terzioğlu bunu beğendi.
  5. SeRDariX

SeRDariX Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Düzenli olarak yapmanı bi spor salonuna yazılmanı düzenli olarak çalışmanı tavsiye ederim .

6. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Belirli bir altyapı olduğu belli.Yapacağınız şey kendinize bir beslenme programı çıkartıp cardio egzersizlerine ağırlık vermek olsun.

7. yasin ibrahim terzioğlu

yasin ibrahim terzioğlu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    ankara
    Göğüsleri çıkarmışın bırakınca geri salmışın. dediği gibi protein ağırlıklı beslenmen çok faydalı olacaktır.

Sayfayı Paylaş