Su an aklinizdan ne geciyor?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ayaz tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    18-19temmuz'da harbiyede sezen aksu konseri var.bilet bulabilir miyim,neden daha önce araştırmadım diye hayıflanıyorum ve endişeliyim.bugun erken çıkmam lazım işten.

2. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    şehre çok uzak olmayan , güzel sakin bir sahil kasabasında yaşamak yeri geldiğinde kumsalında yeri geldiğinde yeşilliklerin icinde antreman yapmak ne kadar harika olurdu

3. Baykuş

Baykuş Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Son 35 lik rakımı içiyorum; alkolü, gece hayatını bırakıp artan parayı çok iyi kullanacam sporada tekrar başlayacam. Her 7 senede insan hayatında yeni bir döneme, bir olgunlaşma sürecine girer, benimde 4. dönemim tamamlandı, 5. döneme başladık ama insan amacın daha az sancı çekmekmi yoksa daha çok şey öğrenip bilinçlenmekmi olduğunu bilemiyor, benim gibi insanlar sanırım sadece düşe kalka öğreniyo. Şimdi bunları düşünüyordum aklımdan bunlar geçiyordu.

4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    dün bacaklarım ağrıyordu. hafiftende bi isteksizlik vardı.Antreman a gidemedim.O yüzden bir sefer atlasam mı diyorum sırt triceps antremanını yoksa bugün ile birleştirip bir haftalığına 2 sırt 2 omuz 1 biceps 1 triceps olan bir program mı yapsamki diyorum.

5. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    atlatma ,programına sadık kal bench_O

6. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Su an acaba foruma günde kac farkli misafir ve üye ugruyor diye düsünüyordum.. :)

Sayfayı Paylaş