Stretching

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ahmet199 tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ahmet199

ahmet199 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    arkadaslar ben dövüş sporuyla ilgileniyorum 30 stretching hareketi yapıyorum 23 tekrar 2 set her biri icin sizce dogrumu bunlar ben tekmemi daha iyi yukarı kaldırmak icin ve daha esnek olmak icin belim filan esnek olsun diye yapıyorum bu kadar stretching yapmam dogrumu iligili kisiler bakabilirmi tesekurler..:)

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım dövüş sporlarıyla ilgileniyorsan kesinlikle bu strecthing lazım ya aceyip çok etkisi var diyebilirim. Örneğin geçen kirvemin oğluyla şakalaşırken tekme kaldırdım geri 1 hafta ayağımı havaya kaldıramadım :D Hem body yaparkende çok yardımcı oluyor sakatlanmaları fln azaltıyor. Ancak 30 strecthing hareketi biraz fazla gibi ya bütün enerjini tüketirsin :)

ahmet199 bunu beğendi.
  3. ahmet199

ahmet199 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    aynen ya cuma cumartesi pazar dovus sporu yapıyorumda enerji nasıl gidiyor anlatamam acayip yoruluyorum ama degiyor ya birde tekme atarken kalca tarafım acıyor biraz ama baya kaldırıyorum bide air alert 3 yapıyorum o günlerde :D

4. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    gerekmez...başta 2-3 dakika , sonda 5- 6 dakika stretch hareketi , 3 hareket bile yeterli randımanı verir...fazlası ?!...))

jimnastikci olacaksanız o başka ?!...)

ahmet199 bunu beğendi.
  5. ahmet199

ahmet199 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    ben 30 startcehing yapıyorum 23 tekrar 2 set fazlazı zararlımı acaba birde sizce bel icin filan ayak icin kac strecthing hareketi yapıyım bunları ayırıyımmı kalca bel kol stretchingi diye?

Sayfayı Paylaş