Streoid ve Antibiyotik kullanimi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve PlusEx tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PlusEx

PlusEx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar öncelikle kisaca kendimi tanitiyim 3yil spor gecmisimin uzerine ilk kürümü 2013de sustanon primo 12 hafta yaptim. İkinci kürümdeyim suan Optimum pharma 14 hafta testo deca boldenon danabol seklinde surdurmekteyim size sormak istedigim, sustanon kuru esnasinda asiri bi kist seklinde aknelerle karsilastim(testlerde karaciger tertemiz) ve cok fazla olmadigindan gecer diye doktora gitmedim ancak uzerine bu kurde iyice azmasi ve kistlerin ceviz buguklulugune ulasmasi uzere bi cildiye uzmaniyla gorusup streoid kullandigimi belirttim tabikide birak zararli vs. Dediklerini sizlere anlatmayacagim bile ondan sadece bu kistleri en azindan azaltici veya hafifletici bi cozum istedim ve tetradox isimli bir antibiyotik verdi (kendiside streoidle kullanimda ne olur be olmaz bilmedigi icin karar senin dene ve gör dedi) kurun 7.haftasindan bu yana kullaniyorum 12.haftadayim ve gercekten sivilcelerde azalma ve kistlerde kaybolma var ilacin bir cok yan etkisinden bahsediliyor fakat üçuncu kutuda olmama ragmen herhangi bi sorun yasamadim aksine cildim ve yuzum baya bi toparladi. Size sormak istedigim bu antibiyotik bu kürün etkisine bi baski veya azaltici bi etkide bulunurmu? Sonucta yüzde onemli fakat bu ilaclara okadar para veriyoruz, çöpe gitmesini istemem bunu ogrenmek ve sizinle paylasmak istedim yardimci olabilirseniz sevinirim.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : steroid antibiyotik

Aramada açılan başlıkları inceleyiniz. Sorunuza benzer sorular ve cevapları mevcuttur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş