Street Workout Turkey

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Requem tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Herkese Merhaba,

Son zamanlarda Baya ün kazanan Street Workout'un antreman sistemini yapılan Best Hareketler örn : Human Flag(Bayrak duruşu), Muscle up , Front Lever gibi Hareketlerin Nasıl yapıldığı Daha çok hangi kas gruplarını calıştırdığını Ve bir çok şey için Hepinizi Turkey Street Workout Ailemize Bekliyoruz. Dersleri antreman programlarımızı sayfamızda yayınlayacağız fakat Beğeni sayımızın artmasını ve Bu sayede Daha fazla kişinin yararlanmasını istiyoruz.

NOT : Reklam Vs Amacla Açmadım bu konuyu Sadece Merak edenler,Özelden Mesaj atan arkadaşlar ve Türkiyede Street Workout'un yayılması için açtım Eğer Bi kusrumuz varsa Moderatorlerden özür dilerim.
    Desteğinizi bekliyorum Abilerim,Kardeşlerim,Hocalarım :)

Saygılarımla.

Facebook sayfamız:
    HTML:
    https://www.facebook.com/workoutr
    Turkey Street Workout

Zamanlordu bunu beğendi.
  2. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İyi güzelde Türkiye'de street workout yapılacak yer varmı malum yurdumuz insanı baya her konuda bilgili olduğundan(!) etrafta rahatsız edenmi dersin dalga geçenmi dersin; bunlar ne olacak ?

Requem bunu beğendi.
  3. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Street Workout daki amaç Zaten Her türlü yerden,Aletten vs. yararlanabilmek ve Bunu faydalı bir antreman haline getirmek. Turkiyede bu spor için yer cok diyemeyiz ama İstek ve merak olduktan sonra yapıyorsunuz Açıkcası benim oturdugum şehirdede yok paralel bar vs gibi aletler (barlar) amaçda bunu Türkiyede geliştirmek ve yaygınlaştırmak ne kadar çok olursak ne kadar fazla kişi olursak sesimiz okadar gür çıkacaktır diye düşünüyoruz. Programlarımız zaten Hemen hemen coğu yerde yapılabilecek hareketler. - Hoşuna gidip izleyenlerde var Bunlar napıyo deyip merak edip bu spora başlamak isteyende var Yarı yarıya şuanki durum Heleki En son Yetenek sizsinizdeki İsmail Berk Cavuş ve Ömertuzane Nin yaptığı gösteriden sonra Street Workout'a Olan Merak arttı.

4. Zamanlordu

Zamanlordu Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Merak edenlerdenim. Sayfanızı beğendim En kısa sürede Paylaşımlarınızı bekliyorum :)

Requem bunu beğendi.
  5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    bende 6 aydır crossfit+street workout&ağırlık antrenman tarzlarını beraber uyguluyorum.aldığım sonuçlardan memnunum.her türlü desteği vermeye hazırım.

ArdaFit ve Requem bunu beğendi.
  6. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim için yapabileceğiniz en büyük destek Facebook Sayfamızı Beğeni sayısında Katkıda Bulunmanız yeterli olacaktır. Okadar kişi konuya bakmış. 1 yorumu cok görenler var Lütfen emeğe saygı. Bir yorum-eleştiri vs yazmak 10 Saniyenizi alır.

7. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    bu gurup adında zaten bi workout gurubu mevcut. ismail cavus hatta kuran benim liseden arkadaşım. alakanız var mı acaba? Yoksa eğer aynı isimle böyle birşey kurmak bana saçma geldi isminizi değiştirebilirsiniz(farklı biriyseniz eğer)

8. drokin

drokin Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    street workout candır.

9. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı ismi kullanmıyoruz Onların grubunun adı :
    Workout Turkey

Bizimki Turkey Street Workout.
    Workout Turkeyle Bi alakamız yok ama Madbarz ve BarBrothers ile birlikteyiz.

Son düzenleme: 15 Mayıs 2013
  10. senelfatih

senelfatih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Workout

Street Workout ve Bar Brothers sayfaları severek takip ediyordum. Sizin açmış olduğunuz grubuda begenmiş bulunmaktayım. Yakın zamanda benim videoları paylaşmak dilegiyle :)

11. geceyar20

geceyar20 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    P90x Koç'u
    Yer:
    Denizli
    Kardeşim beğendik sayfayı en kısa zamanda videoları bkliyoruz.

12. ersalt

ersalt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bu linkten bayrak duruşu (human flag) hareketinin nasıl yapılacağını bulabilirsiniz.
    Güzel bir anlatım olmuş ben açıkçası begendim:)

Sayfayı Paylaş