Street Workout Türkiye

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve +IceCube+ tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. +IceCube+

+IceCube+ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    İstanbulda girişimci ve yetenekli bir grubun Street Workout videosu

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=pThxw0RIOYI&list=UUL5LZ5e3uC8FLOE3tnr3PSg&index=1&feature=plcp[/YOUTUBE]

dht, draft, veaN ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  2. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.146
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Yetenekli oldukları ortada, gerçekten iyiler. Türkiye'de bu tarz çalışmalar çok nadir ve yaygınlaşması gerekiyor.

Videodaki yerin Türkiye olduğu aşikar ortada zaten ama 6:10 - 6:14 aralığında arka plandan dolayı hiç bir şüphemiz kalmıyor. : ))

Birde bu tarz çalışmalarda Hannibal, Barilla ve diğer internet ortamını kasıp kavuran bar yıldızları gibi bizim gruplarımızında kendilerine has bir tarzı olması gerekir. Videodaki davranışların/haraketlerin hemen hemen hepsi yabancı "barstar" ların videolarında mevcut, bu nedenle biraz daha "özenti"likten uzak çalışmalarla daha iyi yerlere gelebileceklerini kendilerine hatırlatmayı bir borç bilirim.

Bir gün daha da kendilerine özgü ve daha başarılı videolarını izlemek dileğiyle.. Görüşmek üzere...thums:

Saygılarımla..

Zerk, JessePinkman, rockman52 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    743
    Ödül Puanları:
    103
    Çok güzel vücut çalışmasından daha çok jimnastiğe benziyor

4. brhmcr

brhmcr Guest

Ortaya karisik, jimnastik, rap style, hafif fitness, biraz body ama eglenceliler, tebrikler.

5. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    bunlar ne calısıyo bu kasdaki denge kordinasyon ve gücü sağlamak için hep izleyip merak etmişimdir ?birde benchde baya basıyorlardır gibime geliyor

6. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Güzel kendilerini gelistirirlerse yeni hareketler uygulamaya çalýþýrlarsa daha iyi olur diðerlerinden farklari kalmaz .

Son düzenleme: 3 Ağustos 2012
  7. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    743
    Ödül Puanları:
    103
    Bence bu street workout denen şeyin kaslar ile pek ilgisi yok tamamen jimnastik gibi gözüküyor yanılıyorda olabilirim tabi:)

8. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
    street workout tamamen vucut ağırlığıyla yapılan antrenmanlar, yani bunlardan herhangi biri bir bodycının cekemedıgı kadar şınav çekebilir ama bir bodycı kadar bench basamaz..

yaptıkları çok iyi şeyler özellıkle 2 parmakla şınav çekmesi dikkatimi çekti

9. The Genetic Freak

The Genetic Freak Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    gayet başarılılar

10. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Bende bu sporun türkiye olup olmadıgını merak ediyordum sadece istanbulda başlanmış :D
    En çok merak ettiğim bu spor için idmanlar nasıl yapılıyor.Mesala en çok yapmak istedigim hereket direge tutunup kendimi havaya kaldırıp yere paralel bir şekilde durmak bunu yapmak için hangi kasları çalıştırmam lazım? Veya sizin idmanlarını çekip burada video olarak paylaşa bilir misniz?(Ayrıca yapılan hereketlerin belli bir ismi var mı bunları nereden bulabilirim...)

11. Godofwar250

Godofwar250 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşları çok beğendim, her açıdan sporu katmışlar ortaya ve bunları bir Türk'ü yaparken görmek gerçekten çok güzel, ama her yerde Türk olduğumuzu belli ediyorlar :) Helal olsun onlara.

12. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    663
    Ödül Puanları:
    123
    triceps, omuz kasların güçlü olması gerekir. workoutta şov yapabilmek için min 10 barfiks, 10 dips, 30 40 şınav çeksen yeterlidir. onu yapabilecek güçteysen human flag, amuda şınav gibi hareketler yapılabilir.

13. aht

aht Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    video cok iyi buda 2 - 3 seneye break dance gibi yaygınlasır :D

14. mortimer

mortimer Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    13
    10 barfiks , 10 dips , 30-40 şınav çekebilirim ama human flag yapamam.

15. pulloverforever

pulloverforever Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel çok güzel.. bu tarz dips barfiks ve şınav barların olduğu parklar yaygınlaşırsa , bu şekilde çalışan insanlarında sayısı yaygınlaşır ve gitgide artar. harika bir çalışma tekniği bravo. muscle up egzersizini yapabiliyor olmakta bir insan için bence çok güzel bir duygu

16. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    20 barfiks zorlanarak çekebiliyorum 20 den sonra elimin iç kısmınız çeviip 30 a kadar devam edebiliyorum tabi çok zorlanarak 10 dips rahat çekiyorum 30 şınav zorlnarak çekiyorum bu aralar amuda kalkıp şınav çekmeyi deniyorum sürekli oda zor oluyor .D ısındıktan hemen sonra 3 tane yarın anca yapabiliyorum ama amudda çok duramıyorum triceps dediğiniz kasları güçlendirmek için dambell ile kafanın arkasından beline doğru dumbell kaldırıp indirerek güçlendiriliyor(internetten baktım)yeni aldıgım dumbell lar var 10 ar kg lik bunlarla yapmam uygun olur mu?(düzenli olarak bir antreman yapmıyorum canım sıkıldıgı zaman ısınma hereketleri yapıp şınav barfiks dips vb hereketleri yapıyorum, dumbell da aldım ama süs niyetine orada duruyor :) belli bir düzene koymıyacaksam çalışmak dumbell larla bana çok mantıklı gelmediği için orada bırakıyorum.)

17. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    10Kg bir dumbell ile triceps i geliştirmek için kolumu yukarıya dimdik tutup dirsekten bel arkasına dogru dumbell bırakıp kaldırmakta oldukça güçlük çekiyorum eksikliğim burada heral(en iyisi ben sizi bekliyim ne olur ne olmaz :)

18. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Buradaki hareketlerin birkaçı sakatlığa davetiye çıkarıyor.

19. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Street Workout bu spor dalında bir yerlere gelmek için :D Sakatlıga davetiye çıkarmak gerekiyor yoksa :D Bir işe yaramassın :)

20. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas

Hayatın boyunca sakat olarakmı yaşamak istersin yoksa spor dalında biryerlere gelmekmi?

Ters tutuş şınavın hiçbir mantığı olmadığı gibi,bilek'deki eklemlere yüklenerek sakat bırakabilir.

Sayfayı Paylaş