Street Workout & Calisthenics TRANSFORMATION

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Mehmet Özden tarafından 3 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değişimi Beğendiniz mi ?

1. Evet

oy sayısı 6
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mehmet Özden

Mehmet Özden Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese Merhabalar ,
    95 KG ve yağlı olarak başladığım Street Workout' a 2 yıl gibi bir sürede hem 85 KG ye düşüp hemde aşağı yukarı istediğim seviyeye geldim tabi ki bu sporda çıkartacağım bir sürü hareket ve kazanılacak güç dayanıklılık ve direnç var en önemlisi deneyim var ama en azından o çok istenilen imrenilen vücuda sahip olduğumu düşünüyorum ki etraftan aldığım mesajlardan ve arkadaşlarımın söylediklerinden bunu rahatlıkça anlayabiliyorum.
    Arkadaşlar imzam da yazdığı gibi hiçbir zaman şansa inanmadım , ben sıkı çalışmaya inandım.
    Anatomi ? Zaman ? Para ? Motivasyon düşüklüğü ? Kızlar ? Veya herhangi bir bahane ? Arkadaşlar bunların hiçbiri vücut geliştirmenize engel değil.

NOT : ŞUAN Kİ VÜCÜDUM EN SON RESİMDEKİNDEN DAHA İYİ DURUMDADIR

Ekli Dosyalar:

bodykazm bunu beğendi.
  2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Çok fit görünüyorsun şahsen öteki yıla böyle devam eder çalışarak azimle egzersizlerini sporunu hiç aksatmadan devam edersen vücut geliştirme yarışmalara girip bir gün elinde o kupayı taşıyabilirsin bu sana bağlı çok iyi durumdasın gelişim çok iyi daha daha başarılar ;)

3. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Street workout ile yapilabilecek bir vucut gelisimin guzel azmini begendim sakin birakma kendine 1-2 hafta maks izin verebilirsin dinlenmek icin

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. BeqirJordan

BeqirJordan Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Bende bu street workout ile uğrasıyorum 4 aydır ciddi mesafe aldım senin gibi, acaba çalışma programın hakkında bilgi verebilir msiin?

Sayfayı Paylaş