Street Workout Antrenman Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve turkSW tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. turkSW

turkSW Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA ÖNCELİKLE BU FORUMDA YENİYİM ARANIZA KATILDIĞIM İÇİN MUTLUYUM HEMEN KONUYA GEÇİYORUM
    ŞİMDİ DOSTLAR BEN 1 YILDIR SW YAPIYORUM 97 KG DAN 80 E İNDİM 2-3 TANE MUSCLE UP YAPABİLİYORUM SAVURARAK FAKAT BARFİKS SAYIM ŞINAV SAYIM İSTEDİĞİM SEVİYEDE DEĞİL BU SAYILARI NASIL ARTTIRABİLİRİM ŞINAV VE BARFKİS SAYIMI CİDDİ BİR ÖLÇÜDE YÜKSELTMEK İSTİYORUM FİTNESSA GİTMİYORUM BARFİKS BORUM VS. MEVCUT

BİRDE ARKADAŞLAR BANA UYGUN HAFTANIN 4-5 GÜNÜNÜ KAPSAYACAK BİR SW PROGRAMI YAZABİLİRSENİZ SEVİRİNİM ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM...

2. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    sana önerim sw sporu yapan gurupları takip etmen örnek vericek olursam Bar Brothers. Bar Brothers in 5 kiiler workout adlı bir videoları var ona bir bak derim uygula zaman zaman setleri ve tekrar sayılarını arttır. Amacına ulaşırsın

3. turkSW

turkSW Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ONLARIN ANTRENMANLARIDA BAYA ZOR BE DOSTUM CİDDEN EN İYİSİ ONLARI DÜŞÜTEN BAŞLAMAK

4. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    barfiks sayını artırmak için tavsiye edeceğim site http://www.50pullups.com tabi 50 olmaz ama ben baya artırmıştım bu şekilde.

5. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    zor kelimesini aklından çıkart zor diye bişey yoktur kendini geliştirdikçe zor sana artık kolay gelmeye başlayacak dediğim gibi setleri ve tekrar sayılarını öncelikle azar azar yap daha sonra zamanla artırırsın mesela 8 set 15 tekrar yazıyorsa sen öncelikle 2 set 10 tekrarla başla bir hafta sonra 2 set 15 tekrar yap bi hafta sonra 3set 15 tekrar yap. bunun gibi kendine bir program yaparsan çok iyi olur

6. turkSW

turkSW Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    bro senin şınav ve barfiks sayın kaç merak ettim

7. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    toplam sayıyı sorarsan eğer şınav 235 civarı. barfix daha yeni başladım o yüzden ona sayı veremicem

8. turkSW

turkSW Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    200 tane nasıl şınav çekenbiliyorsun dostum çok zor yani göğüs tam yere değiyor mu ve kollar yanda değil mi çnkü doğru şınav öyle

9. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    dediğim gibi vermiş olduğum değer toplam değer hep aynı hareketi yaparsan kasta gelişme olmaz
    elmas şınav 4x15
    normal şınav 4x15
    geniş şınav 3x15
    örümcek şınav 3x12
    hindu şınav 3x7-8
    güç antrenmanı 7sn aşağı 7sn yukarı 3-4 set
    son olarak max yapabildiğin kadar şınav yaklaşık 20 adet

10. turkSW

turkSW Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    AMA BU SADECE ŞINAV İÇİN MESELA PULL UPS VAR DİPS VAR BUNLAR İÇİN PROGRAMLARI VAR MI MUSCLE UP I GELİŞTİRMEYE YÖNELİK

11. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    pull up dediğin barfix oluyor dediğim gibi pull up a daha yeni geçtim imkanlarım yoktu eskiden daha sonra malzemeler elde edince dips+barfixe başladım. dips antrenmanlarımı karın antrenmanlarıyla aynı gün yapıyorum programım kısaca 1.gün göğüs+sırt 2.gün bacak 3.gün karın+dips 4.gün off bu şekilde devam ediyor belirli günler yok yani 3 gün antrenman 1 gün dinlenme dinlenme günlerinde denge hareketleri yapabilirsin ben daha başladım açıkcası çünkü okuduğum için zaman farkı oluyor herşeyi yetiştiremiyorum

12. turkSW

turkSW Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    PEKİ DOSTUM ŞINAVIN NASIL 230 OLUYOR ONU ANLAMADIM DOĞRU ŞINAV ÇEKTİĞNE EMİNSİN DEĞİL Mİ YARIM DEĞİL BİDE KOLLAR YANDA YANİ

13. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    evet. zaten street workoutta amaç kendi vücut ağırlığınla yapman zamanla vücut ağırlığın sana hafif gelmeye başlayacak o yüzden rahat rahat yaparsın ben önceleri 2set 6-8 tekrarla başladım şınava zamanla vücuduna alışıyorsun zaten
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ekim 2014 ---
    şimdi sen ilk önce geniş şınavı yapıp sonra normal şınavı daha sonra elmas şınavı yaparsan çok zorlanırsın programında onlara dikkat ediceksin herşey kurallı olmalı elmas şınav göğüsten çok arka kolu geliştirir mesela

14. turkSW

turkSW Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    peki dostum yani benm varyasyonlu şınav yapmam benm normal şınavımı geliştiricek mi

15. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    daha önceden bi arkadaşımızlada konuşmuştum ona bilgiler verdim isterseniz sizede özelden atabilirim. mesaj olarak face hesabınızı yazarsanız iyi olur oradan size arkadaşla olan konuşmaları foto çekipte yollayabilirim

16. turkSW

turkSW Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Sayfayı Paylaş