Street Workout Antremanı yardım!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ynsmd tarafından 4 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ynsmd

Ynsmd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Street Workout ile ilgilenen abilere ve kardeşlere sesleniyorum.. Yardım edin..
    17 yaşındayım ve 178 cm boyundayım malum Ygs-Lys derdi var bu yıl.. Ben de evde spor yapmaya karar verdim daha öncesinde 4 buçuk ay fitnessa gitmiştim..

Tahmin edebileceğiniz gibi 4 aylık bir fitness deneyimimle güç kazandım lakin hacmim iyi değil ve evde hacim yapmak istiyorum..

Bana göğüs-omuz-kol-sırt kısacası her bölgeyi çalıştırıp hacmini artırabileceğim bir street workout programı yazmanızı yahut tavsiye etmenizi rica ediyorum..

Şimdiden teşekkür ederim..

2. CCK

CCK Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Madbarz.Com dan routines kısmında Programlar mevcut bu konuda bireysel bi yardım fitnes kadar olmaz sanırım çünkü Türkiye de yeni yeni yapılmaya başlandığını görüyorum ama elbette uzun yıllar uğraşmış kişiler vardır.Ben de aradım Türkçe bi Program bulamadım inşallah sen bulursun :)

Ynsmd bunu beğendi.
  3. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    bar brothersi takip ediyorum. madbarz da güzel bir sayfa. Bar brotherse bi bak derim.

4. Ynsmd

Ynsmd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    madbarza baktım ama site kapalı. Kendime bir routine yaptım bugün diğer programlarda değişiklik yaparak.. Bir bakarsanız hem belki de sizin işinize de yarar..

tavsiyeleri bekliyorum..

day 1.jpg day 3.jpg day 5.jpg day 6.jpg

pazartesi göğüs
    çarşamba barfiks
    cuma yazdığım kol ve omuz programı burada ağırlıklar devreye giriyor
    cumartesi de pull-push

Son düzenleme: 5 Ağustos 2014
  5. abdo

abdo Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Youtube'da Brendan Meyers'i takip edebilirsin. Sokak antremanını geliştirmek adına workout ve tutorial vidyoları var.

Sayfayı Paylaş