1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Stonebabybody

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve x tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    muz potasyum kaynagıdır

Hayvan hücrelerindeki asıl pozitif katyon olduğundan, vucuttaki sıvı ve elektrolit dengesini sağlamak için önemlidir.
    Potasyum, ayrıca hayvanlarda kas kasılması ve sinir akımı gönderimi için önemlidir.
    Vucut sıvısındaki potasyum eksikliği ishal ve kusmaya yol açar, ölümcül olabilir (hypokalemia). Potasyum eksikliği sonucu kas güçsüzlüğü, kalp atışı anormallikleri ve dolaşım bozukluğu, refleks yavaşlaması ve nefes almada güçlük, halsizlik görülebilir.

bir vücutcu günde en az 1 muz tüketmelidir ve diğer meyveleride almalıdır hiçbir zman meyve nin zararı olmaz

x bunu beğendi.
  2. Air SeDaT

Air SeDaT Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ayrıca basit şeker içerdiginden kilo almaya çalişan bizler için kısa sürede yakılarak kana karişip idman esnasında enerjiye dönüştürülür..

3. glorious1907

glorious1907 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    İstanbul Kadıköy

hocandan salonundan memnunmusun genel olarak ? bende salon değiştirmeyi düşünüyorumda fikir verirsen sevinirm ..

4. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    10 gundur omuzum sakattı gitmedim hic. bugun bacak ve bel-karın ıcın tekrar basladım ama oraya degil. cunku memnum degildim.
    Sirinevlerde gene atesmen var oraya basladım. Ilk gunumdu bugun ve kanımkaynadı acıkcası ordan ıyı....

glorious1907 bunu beğendi.
  5. glorious1907

glorious1907 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    İstanbul Kadıköy
    benim bi önceki gittiğim salonun hocası hiç ilgili değildi.o yuzden değiştirmek istiyorum yılbaşındada bitti sözleşme .

peki oranın hocası nasıldı ilgilimiydi ? takip ediyormuydu öğrencilerini ? aslında iş hocada bitior çünkü her salonda 3 aşağı 5yukarı aynı aletler var.

olmadı bende ateşmene gelirim , fiyat olarak nasıl cemil yılmazdan az mı çok mu senin verdiğin rakama göre?

ayrıca geçmiş olsun.

Son düzenleme: 2 Ocak 2010
  6. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    cemil yılmazda 60 verıyordum... atesmende 70 verıyorum. .... ancak atesmen in hocası gayet ılgılı bi hoca .... atesmen daha iyi yani.... ama cemil yılmaz 12 de atesmen 10 da kapanıyor.. bence ilk tercihini atesmenden yana kullan nede olsa senelerın spor kulubu

glorious1907 bunu beğendi.
  7. glorious1907

glorious1907 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    İstanbul Kadıköy

selahattin ateşmen miydi senin- taekwondo filan yapılan yer -yoksa başka bi ateşmen var mı şirinevlerde ..

bide cemil yılmaz spor okuluna gittim bugun bence gayet iyi , temiz bi yere benziyor . bakalım artık ateşmene gidip bi yere karar vericez.

8. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Birkac yeni foto eklemeyı ıstedım. tam 15 gundur belden yukarı antreman yapmıyorum. Belkı duymussunuzdur omuzumu sakatladım ondan dolayı 15 gundur cok gerilemis olabılır. Ama resımlerden 30 dk once bacak ve karın-mıgde yaptım ve cektım. yanı soguk vucudum ve 15 gundur antremansız poset bıle tutmuyorum omuzumdan dolayı. Umarım cok gerılememıstır.

Ayrıca sol omuzum dusuk duruyor olabılır cunku sol omuzumda sakatlık var farklı gelebılır sol tarafımın durusu.

Ekli Dosyalar:

9. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    spora başlamadan önceki omuz göğüs kol ölçülerini hatırlıyormusun?

ve şu an omuz göğüs kol ve bel ölçülerini yazarsan sağlıklı bir yorum yapılabilir.

10. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    inan hic bir olcumu bılmıyorum sadece spora baslarken 63-64 kılolarda seyredıyordum. Bu en son resımde 81 kıloyum. ve kolumda 38 cm. boy 186. spora baslamadan once ruh gıbıydım cok zayıftım.

Sayfayı Paylaş