Steroidlerin Siyah Noktalara Etkisi ..?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Crespo tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilirmi yüzümde siyah noktalar var ve bunların steroidlerle bi ilgisi varmı ne yapılabilir yok etmek için

2. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    Crespo bu siyah noktaların steroidden olacagını zannetmiyorum çünkü bu noktalar her insanda bulunabiliyor herhalde bundan en çok müzdarip olanlarda bayanlar olsa gerek. Benim bildiğim bunlardan kurtulmak için johnson&johnson ın clean&clean diye bir temizleme losyonları var birde peeling kremleri satılıyor. Bu ürünlerle gerçekten sonuç almak mümkün. İnş yardımcı olabilmişimdir.

saygılar...

Crespo bunu beğendi.
  3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Scrub kremleri kullanabilirsin. Ayrica steroidten dolayi vücudunda olusan aknelerden olusabilir tabiki. Genelde yagli bir yüzü olanlarda olusur.

Crespo bunu beğendi.
  4. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    peki bu noktalar yeni değil 3-4 ay önce oluşmuşsa da çıkabiliyormu kremlerle falan

5. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    noktalar çok eski ise orada kalıcı bir boşluk oluşuyor. Temizlendikten sonra o boşluğa tekrardan kir toplanabiliyor. Belirli aralıklarla yüz bakımı yapmak gerekli, eğer siyah noktalarınız uzun süredir varsa.

PARDON, yanlış okumuşum. Yazdıklarımı silmek yerine editleyerek yeni cvp yazıyorum: Evet, kremler uzun süreli siyah noktaları çıkartır. Biraz da o bölgeyi sıkmak lazım.

Son düzenleme: 5 Ekim 2008
    Crespo bunu beğendi.
  6. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    benim cildim karma cilt yani burun ve kaslar yani t bölgesi ile basım dertteydi. ama artık değil.

tedavi, ilk önce eczaneye gidip bir enjector şırınga alıyoruz. eve gelip sıcak bi duş alınız yüzünüzdeki siyah noktalar yumuşayacak sonra bir de buhar tut ok. sırınga ile siyah noktaya tut iğnesiz olacak ama. siyah noktaları bir bir çek.

sonra vicks mentollü krem ile ovala bitince hepsi yüzün bir yansın.

sonra difüzyon yapmalıyız. kimya bilirmisin bilmem. sarımsağı havanda döv tuz ile sulu karıştır. siyah noktalara tatbik et. bunlar bu gözenekleri arındıracak. sonra gece zeytin yağı sür ve yat. bir daha çıkmaz. tabi z. yağı sürersen.

Son düzenleme: 6 Ekim 2008
    Crespo bunu beğendi.
  7. asdasd1235567asad

asdasd1235567asad Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında buna steroid neden olarak gösterilebilir çünkü malum akne yapıyor.Eğer düzenli duş yapılmaz ve bakım uygulanmazsa akne sonrası oluşan boşluklar doluyor.Sanırım tedavi türlerini arkadaşlar anlatmış.

8. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    atakan irresistable çok güzel yazmış neler yapılması gereken türünde . Sadece zeytin yağı yerine çok güzel kremler var. Bunlardan biri de Vishy . Yağlı ve hem kuru hem yağlı vciltler için çok güzel bir krem hem nemlendiriyor hemnde sivilcelere de iyi geliyor; fakat asla cildi yağlandırmıyor.

9. donteatme41

donteatme41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler
    siyah noktalara kesin çözüm
    arkadaşlar dün clean & clear aldım daha ilk kullanışından itibaren yüzü parlıyor insanın
    siyah noktalar yanında yüzü yağlardan arındırıyor ve yumuşatıyor kullanmanızı tavsiye ederim fiyatıda ucuz
    Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş