steroid

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gercekcommander tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. gercekcommander

gercekcommander Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim yaşım 14 gerçekten kötü bi vücudum var dumbell çalışıyorum ama pek etkisi olmuyor bide hafif göbek var gibi bana çok fazla bi arkadaşım benim yaşımda kas yığını nasıl kas yaptığını sorduğumda ( çocukta 2 3 senedir kas var) iğne yaptım ilaç kullandım dedi vücudumun çirkinliğinden dolayı intihar da denedim amino asit de kullandım etkisi olmadı kafayı yemek üzereyim bıçakla belimi ve karnımı kesmeyi düşünüyorum acil steroid lazım ya da ben ölecemkafa_kafa_kafa_kafa_kafa_kafa_

2. serkanatac

serkanatac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ne sen bunu Yazmış ol..ne de biz bunu okumuş olalım.....

Just Be ve leonidass bunu beğendi.
  3. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    14, daha 14 yaşındasın, neredeyse hayatın başında. ve geri kalan ömründe sürekli pişmanlık çekebilirsin hatta mahvedebilirsin vücudunu ya da organlarını ya da vücudunun işleyişini. uzak dur. hele bu yaşta adını bile alma ağzına.

leonidass bunu beğendi.
  4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    16 yaşında ben de senin gibi düşünürdüm 30 yaşında bir abin olarak yazıyorum çok zayıftım çelimsizdim. Sabret. 2 sene bekle. Sonra Bir salona yazıl. Hiç bir şey kullanma. Gelişmene şaşıracaksın. Ama şimdilik sabret. 16-17 yaşları erken değil bence. Ama 14 erken. Bu arada senin yaşında olup iğne vurmuş kas yığını arkadaşının durumu vahim ilerde çok pişman olacak eğer yaşarsa. Kafasını duvardan duvara vuracak.

leonidass ve residente_calle bunu beğendi.
  5. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    daha 14 yaşından ya ne supplementi hele hele steroid ömründe kullanma. Bende 16 yaşındayım ama supplement kullanmıyorum salondaki hocalar erken diyolar her ne kadar bodyde 9. ayım olsada. Bi de hafif göbeğim var demişin yaşın 14 abır cuburu kessen sağlıklı beslensen göbek gider. Kas gelişimi yok diyosun mesajı yazdığın saate 02.04 bu saatte uykuda olman lazım hem gelişme çağındasın hem de body yapıyorsun. Ben bile yazın EN GEÇ 11 30 da yatıyorum

Rambo16, specialcafe ve leonidass bunu beğendi.
  6. gercekcommander

gercekcommander Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    insomnia sorunuda var bende :S

7. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    en güzel intihar yolu 14 yaşında seteroid kullanmak...bıçağa,silaha gerek yok abicim...anladıysan doğru yolu buldun demektir..!!!

Just Be, Rambo16, moqqlass ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. yuxexeselim

yuxexeselim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ıntaar etmene gerek yok zaten sterıd alınca ölürsün muhtemelen kafanı yorma...

moqqlass bunu beğendi.
  9. dontkiss

dontkiss Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Acıbadem
    küçük dostum sana akıl lazım steroid deil ettin laflar gerçekten cok üzücü psikolojik yardım almanı ailenle paylaşmanı tavsiye ediorum simdilik salona yazilip cardio dietle kilo vermeni ilerki yaşlarında supplement kombinasyonlarini tavsiye ediorum gerçi ne bizim dediklerimiz yada başkasının dedikleri sen gene bildigini okuycaksin ama YAPMA,inan bize ilerde çok ama çok pişman olursun ben 20 yaşında başladım die bile pişmanim umarım büyük sözü dinler yanlış işler yapmassın bu iş sabır işi birden kurtulamassın bogazina dikkat et ve salona yaazıl naturel çalıs zaten kendin farkediceksin farkı sevgiler...

Rambo16 bunu beğendi.
  10. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Steroid alınca gelişicem kilo vericem zihniyeti artık 14 yaşından itibaren insanları etkilemeye başlıyor belliki..

gercekcommander,steroidler zararlı şeylerdir ve düşündüğün gibi vücut yapmaz ayrıca o resimlerde gördüğün özendiğin kişiler belkide en az senin yaşın kadar bu işle uğraşıyorlar ve antreman yapıyorlar sen biraz dumbella çalışıp böyle intahardı kesmeydi bunlara girersen o vücuda ulaşamazsın.O yüzden senin amacın düzenli beslenip yaşına uygun antreman yapmak doğru olur..Yaşadığın şey klasik ergenlikte kendini beğenmeme kendinden nefret edip başkalarını kıskanma sendromu..Aminoasit kullandım etkisi olmadı demekte ne demek bu yaşta kullanmana gerek yok sadece abur cubur yeme kola içme güzel beslen bu sana yeter zamanla istediğin şekle girersin sen sanıyor musunki 2 gün sonra hayalindeki vucuda sahip olacaksın ?Senelerini vermen gerekiyor kimseyi örnek alma bende yok neden onda var deme olgun davran emin ol herşey güzel olur..

Rambo16 ve aydinaydin66 bunu beğendi.
  11. ebben

ebben Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Yer:
    Danimarka
    Yasin 14 oldugundan, ve daha ergenlik cagina yeni girmis olmandan veyahutta daha girmemis olmandan dolayi, sana benim tavsiyem. sabr etmen, zaten bir insan puperty/ergenlige girdiginde vücudunda fiziolojik bir degisim oluyor, bunun sebebide vücunun dogal yollarla salgiladigi degisik hormonlar. ve bu hormonlar ergenlik caginda normalde taaa tavana firliyor. Sabirli ol, steroid kullanipda vücuduyun dengesiyle oynama. mazallah bu yasta steroid kullanirsan bazi cook tehlikeli yan etkilere ugrayabilirsin. bence en önemlilerden biri testislerini iyice kaybedersin (mecazi anlamda). yani hipofizi temmelli devredisi burakirsin, buda ebedi olarak seni testosteron siringasina baglayabilir. ayrica cocuk yapabilme ihtimalin coook azalir belkide tam kisir olursun. ve baska bir önemli konuda, boyunla ilgili. (boyun kac bilmiyorum) ama eger bu yasta steroid kullanirsan, henüz taze olan kemik cizgilerini (uzamayi saglayan cizgiler) kapanir ve boyun uzamaz.

bence bir piskoterapiste görünsen iyi olur. senin durumun, insomnia dahil, piskolojik nedenlerle kaynaklanabilir. mesela vücudundan dolayi kendini kötü hisettiginden uykunda kacabilir. yani emosyonal kriz dereler. Ama sen sirf insomniya yazmissin, hicmi uyumuyorsun veya gunde kac saat uyuyorsun, kacta yatip kacta kalkiyorsun?
    kimine 6 saat uyku yetiyor kimine 8 kimine 10, yani insandan insana degisiyor.

saygilar

Rambo16 bunu beğendi.
  12. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Zaten gerekli bilgileri arkadaşlar vermişler... Daha bu yaşta steroide başvurıyım diye bu işe başlar yada başlamaya kalkarsan ne istediğin vücudu yapabilirsin nede şu anda elinde bulunan en kıymetli sağlığını bir daha kazanabilirsin...

Emin ol,bu yaşta şınav,mekik,barfiks çekerek kendini zorlamadan vede beslenmene daha da dikkat ederek az da olsa vücudunu toplarsın.

Bende senin yaşlarında bu türde çalışarak vücudumu imkanlar doğrultusunda belli bir şekle sokmayı başarabilmiştim..

Ayrıca o arkadaşın ilerde ilaç kullandığına çoooook pişman olacak ama iş işten geçmiş olacak,ne bu yaşta ne de ileri ki yaşta ilaç kullanmayı aklından bile geçirme...

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Üyeye gerekli açıklamalar yapıldığı için kaldırılmıştır!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş