Steroid ve sac

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Enss tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Enss

Enss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım ve 1 aylık steroid kullanmak istiyorum formda araştırdım ancak tam tam manasıyla sorularıma cevap bulamadım
    benim sorum saçlarım seyrek ve steroid kullaniminda saç dökülmesini nasıl engelleyebilirim. Çeşitli ilaçlar önerlisede bunların steroidi notrledigi söyleniyor.
    Acaba 1 ay steroid kullanımi ne kadar etkiler saçları? Steroid bırakıldığında saç için neler olur? Veya farklı önerileriniz nelerdir acaba ? Sadece 1 ay kullanıcam ve saç için sıkıntı olmasını istemiyorum.

2. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    octeniskrup'un bana verdigi cevap aynısını sormuştum başka konuda sagolsun cevapladı

SAc dokulmesi sorunu vea tehditi ( ailede dokulme) olanlarda steroidler ne yazik ki bunu hizlandirirlar ama DHT te donusmeyen steroidler genelde bu tur riskli grupta olmayanlarda pek sac dokmez.

Bolgesel DHT bloklama icin nizoral sampuan haftada iki kere kulanilabilir, proscar kullanilabilir ileri ki durumlarda her ne kadar tavsiye etmesem de.

3. Enss

Enss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Sac beslenmesi kanda olur ve steroid kanda dolaşacagi için dışardan etkisi olmaz diye yorumlar okumuştum kullanmayı çok istiyorum ama sadece önümde saç olayı var.

4. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    aynen kardeşim aynı durum bende var deli gibi kullanmak istiyorum ama babamda saçlar döküldü baya kardeşim 17 yaşında onda başladı dökülme yanlarda biraz ben 19 oldum hicbir sey yok daha ama bakalım güvenemiyorum

5. Enss

Enss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Birde DHT steroidin zaten kendisi yazanlar var kafam biraz bulandı sanırım.

6. Enss

Enss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Dht ye dönüşmeyen steroid ler hangileridir?

7. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Testo enant , deca , boldenon gibi steroidler dht ye dönüşmez . Googleye dht türevi steroidler yaz onları kullanma daha mantıklı olur

8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : ''steroid saç dökülmesi'', ''steroid yan etkiler'' , ''saç dökülmesi''

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş