Steroid tafsiyesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve danceroos tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Hizli resim yukle sitesine yukle ordan linki al koy buraya

2. danceroos

danceroos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Bilgisayardaki resmi buraya atarsan olmaz tabi,dedigim sekilde yukle

4. danceroos

danceroos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  5. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Sirayla yukle iste,1 tane yukleniyo zaten 1 seferde

6. Juxs

Juxs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yaşına göre çalışmana göre iyi bir vucut elde etmişsin fakat eksiğin var.. ilk önce bi Postür sorununu hallet. ve sonra Trapez kaslarını çalış. Diyorsun genetiğim güzel genetiğin güzel olması farketmez. Azim Sabır. Yeterli Örnek Bunun İçin Bir Türk Söyliye bilirim Kenzo Karagöz. Eksiğin var daha biraz daha çalış. bi 18 ine kadar natural çalışmaya devam et. Kürü 18 inden sonra düşün derim
    Yinede senin kararın burdaki arkadaşlar sana tavsiye sunuyor sadece zaten 18 yaşına kadar kendi hormonların sana yeterde artar oo enerji ile baya yol kat edersin benim düşüncem bu 18-19 gibi baktın Artık Gelişmen durdu. İstediğin gibi yaparsın ve ayrıca kür işi biraz tuzlu maliyete kaçar kür dedin zaman aldığın ilaçlar değildir sadece ilaçları alırsın ama çok ve çok sağlam beslenmen lazım Annelerimizin yaptığı tavuk pilav bir yere kadar mercimek çorbası bir yere kadar bir yerden sonra Bunlar bütçene ağır gelebilir.

Son düzenleme: 24 Ağustos 2015
    suskunprens74 bunu beğendi.
  7. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    evet genetiğin yaşına göre fena değil. ayrıca lat spread sırasında trapezler ufak görünür. o yüzden trapezinde sıkıntı olduğunu sanmam. şimdi doğalken ilerleyebildiğin kadar ilerle , mümkün olduğunca ağır gir. iyi bir kütleye ulaşırsın diye düşünüyorum. başarılar.

8. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Cok iyi etmisin kardesim benim 2 sene onceki programimdan daha cok zoeluyorsun kendini ama olimpia olmak icin bu da yetmez , 10 yasinda baslaman gerekirdi vucut gelistirmeye bench press falan 10 set yetmez oyle , ronnie colemanin dayisi vardi bizim kahvede o diyordu bizim yegen 30 set bench yapar mutlaka onun yanina 7-8 tane daha gogus hareketi yapar her birini 30 setten , bu isler boyle yani kardesim sana hayatta basarilar

9. ErdoganOzgur

ErdoganOzgur Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Eskiden protein tozu kör eder diye söylenirdi.O kadar geliştik ki direk kür muhabbetine geçiş yaptık yeni başlayanlarla .Sana gaz veren insanın kaç şampiyonluğu var acaba?

suskunprens74 ve Sonsuzadogru bunu beğendi.
  10. danceroos

danceroos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    soaol tavsiye içn tşekkür
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Ağustos 2015 ---
    pöstur derken bence trapezlerimde iyi ayna karşısında göğüslerimi filan sıkarken lif lif oluyor ama haklsın trapezlerim iyi olabilir kenzo karagözünde videyolarına bakym ben kürü 21-22 yaşından sonra yapacam 18 yaşında sadece testesteron vurmayı düşünüyorum 18 den sonra başlıyacam steroide zaten ben bundan tavsiye almak istym steroidi nasıl kullanmalyım maliyet ö.d beslenmede biraz sıkntılı ama hayvan gibi yiyorum bu aralar :D
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Ağustos 2015 ---
    bence ağrı girmek oo kadar önemli deyil yani önemlide kimi sette 6 tekrar kimi sette 15 tekarar da ii dir bence

Son düzenleme: 25 Ağustos 2015
  11. danceroos

danceroos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bana kimse gaz vermiyor

12. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Bu konu niye hala burda?

Yazmayayim yazmayayim diyorum ama forumla alakasi olmayan yetersiz adamlari mod yapmislar birkac kisi disinda digerlerinin zerre bir isten anladigi yok, zaten etliye sutluye de karismiyorlar.

@wrestler Sen mudehale et bari su basliga bu ne arkadas.

suskunprens74 bunu beğendi.
  13. danceroos

danceroos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sen anlıyorsan anlat ne biliyorsan

14. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    henuz daha yasin cok kucuk, maddi olarak ailen`den kur yapacak kadar para ne one surerek isteyeceksin?
    yalan mi soyleyeceksin yoksa gercekleri mi?
    demek istedigim arkanda seni maddi ve manevi sekilde destekleyecek birileri olmali.
    disinden, tirnagindan arttirdigin paralarla bu ise girersen surekli birseyler disarida kalir. Dusundugun kuru yada PCT yi hayata hep yarim yamalak gecirirsin.
    Ayrica duzgun bir egitim almak ve kendini yetistirmek istiyorsan AS ler buna her kurde fazlasiyle engel olmaya calisacaktir.
    diyelimki hayatini bu isin uzerine kurdun, yasin 19 oldugunda genclerde Turkiye samp. oldun gittin Balkan samp.`da aldin. Turkiyede teksin. Ama durum bununla da bitmiyor merdivenleri yukarilara tirmanirken, harcadigin para ve zaman da yukarilara tirmanacak.
    Diyelim ki bu surede sakatlandin, 25 yasinda egetimsiz yada boktan bir bolumden mezun hayatini spor salounda Hoca olarak gecirmis ama hic is tecrubesi olmayan ve geri kalan hayatini yine spor salonunda hoca olarak gecirmeyi dusunen bir adam olarak kalacaksin.
    Eskiden olsa bir sekilde isim yaptiktan sonra derme ,catma spor salonu acarak oradan gelen parayla bu isi surdururdun fakat gunumuzde spor salonu acmak icin cok yuksek paralar harcaman gerek.
    Dikkat ettiysen hic AS lerin zararlarindan bahsetmedim, olay sadece kimyasallarin vucudunu yipratmasi degil daha cok fazla degiskenin olmasi.
    Bu yazilari senin gibi daha kucuk yastaki arkadaslar icin yaziyorum, ailenizin haberi olmadan boyle islere sakin kalkismayin. Bilgisizce bu sekildeki forum sitelerinden daha bakkaldan alkol bile alamiyorken yardim isteyerek ben steroid kullanacagim seklinde yardim istemeyin. Suna inanin ki size tiyo verecek kisiler bu isten anlamiyordur. bu isi bilen size yardim etmez.

15. danceroos

danceroos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    AS nedir yav ve lütfen yardımcı olrumsu kurelrde ve pct lerde ve ünüversitede yapacağım 2 aylık bir steroid kür demiyorum sadece steroid (testesteron düşünoyrum) pctyle maliyeti 400 lilar bunu kür yaparsam 2aylık 800 filan olsun 2ayda 800 lirayı bula bilirm ve üstüne ağrı bir şekilde beslenede bilirim zaten 8-10 haftalık bir kürden sonra 8-10 hafta dinlendirlimiyormu vucut yani sterodi kesmiyormuyuz 8-10 hafta sonra tekrar başlıyoruz küte ben böyle biliyorum yardımcı olursan sevinirim :)

16. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - 'Doping ve Hormonlar Bölümü'ne girmek ve paylaşım yapmak için üye yaşı en az 18 olmalıdır.

BodyForumTR.com sitesi Steroid/Doping kullanımına karşıdır!

Doktor kontrolünde olmayan steroid (ilaç) kullanımı kanser, kısırlık, jinekomasti (kadınımsı meme görünümü), kellik gibi bir çok ciddi sağlık problemlerine neden olabilir. Size tavsiyemiz; aşağıdaki öneriyi dikkate almanızdır.

-Steroid (ilaç) kullanmadan, doğru antrenman ve beslenme programlarıyla istediğiniz vücut seviyesine, kas ölçülerine ulaşabilirsiniz. Antrenman ve beslenme ile ilgili başlıklarımız aşağıdaki linktedir.

https://www.bodyforumtr.com/threads/bodyforumtr-kullanım-kılavuzu.79035/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş