Steroid Kullanmaya Yeni Başlayan Arkadaşım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muti5757 tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Öncelikle öyle bir yorum atmışsınki sanki anapolon kullanan benim tecrübem yok burda millete nasihat veriyorum? Ben kullandım birşey olmadı diyorsun helal olsun sen kullanmaya devam et mesele sen ben değil belirli bir tecrüben vardır nasıl kullanacağını biliyorsun kür tecrübelerin vardır zamanı gelince kullanmışsındır ama 1.kürde anapolon kullanan ona güya yardımcı olmaya çalışan insanlarında pekte tecrübeli olmadığını varsayarsak ölümü davetiyedir kesinlikle konu ilgi çekmek amaçlı demişsin senin düşüncen saygı duyarım ilgi çekmek amaçlı konu açsam emin ol oldukça iyi şeyler bulurum mesajlarıma bak istersen 1 tane teşekkür eder ya da mesajımı beğenen varmı bana ne gibi bir getirisi olabilir bu konunun yardım amaçlı açılmış bir konu gerçekten senin gibi art niyetli insanlar kanımı donduruyor.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bu anapolon un yan etkileri arasında saldırgan depresiflik yapma varmı?
    :)

Pulbiber072 ve münzevi bunu beğendi.
  3. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Yeterince belli olmuyor mu? :)

4. Serdengeçti0693

Serdengeçti0693 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    ankara
    bir müsibet bin nasihattan iyidir diyen arkadaşlar aynı durumda kardeşiniz oldugunu düşünün şahsen ben eve kitlerim yinede yaptırmam çünkü 17 yaşında kararlarının ne sonuç doğurcagını bilmiyor . sen onun arkadaşısın o kendini düşünmese bile sen onun iyiliğini düşünceksin başarılar . ( ek bilgi := steroid kullanmış bir abimin çocugu sakat doğdu hayır ve şer allahtandır ama kimse diyemezki bunda steroidin etkisi yok saygılarımla ...

5. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    steroidi forumda senden başka iyi kimse bilemez zaten sen bütün steroid ürünlerini kullanmışsın en iyi sen bilirsin

6. Rodwell

Rodwell Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    İsterse kendi çocuğun olsun ne fark eder? Sitede androjenik ve anabolik streoidlerin yan etkileri defalarca konuya hakim kişilerce anlatıldı. Bütün risklerini kabul edip başlamak isteyen adamın önünde kimse duramaz. Kendi kullanıp fayda/zarar oranını, değip değmediğini yine kendi görecek.

7. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Şimdi steroid öldürür demiyorum. Ramazandan bitiminde bende küre giricem.
    Ama bu arkadaşın yaşı 17,spor geçmişi nedir bilmiyoruz. Şimdi anapolon dünya üzerinde,en güçlü steroidlerdendir.Fakat tehlikelerinide biliyoruz. Bu arkadaş anapolon kullanmayı kafaya koymuş ki 4 haftalık anapolon küründe hacim alır şişer ,, ama ne olur hacimi su olarak alır. Kürü bıraktıktan sonra ne olucak su vücuttan atılacak . hopp psikolojik bi çöküntü. Geride ne kalıcak anapolonun yan etkileri, yan etkileri zaten belli biliniyor.özelikle ağır karaciğer bozukluğu.
    Bu arkadaş kür tedavisinide bilmiyordur. Karaciğer koruyucu Milk Thistle, çinko,multivitamin,bkomplex... Özellikle anapolon kullanmında bunlar şart.
    Ama kafayı koymuşşsa arkadaş bilinçli yapsın kürünü,işi bilen birileriyle irtibata geçsin.
    Şunu söyleyim anapolon yerine, Dianabol 'u tercih ederim anapolona oranla daha kalıcı kas inşaa ediyor. Tabi bunu tek başına kullanmıcak.
    Biz burda ne desek boş adam kafaya koyduysa onu kullanır, söylüyorum ki bilinçsiz kullanmasın yoksa ölümden daha kötü sonuçlara yol açabiliyor. Özellikle oral steroidler.
    Kendimden biliyorum kür düşünen adam , kafayı koyduysa tamam hiç birşey geri döndüremez. Yani kullanma vs vs,, ne desek boş. Onun için birkaç bilgi verelim ki bilinçli kullansın bari.

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    en azından bilinçli bir şekilde kullanması için uğraşman lazım eğer illa steroid kullanacağım diyorsa birde steroidle ilgili forumda yazı yazan üyeler 4-5 taneydi bu konuda tecrübesi olan üyelerin bilgi paylaşması daha iyi olur

Son düzenleme: 23 Temmuz 2013
  9. Serdengeçti0693

Serdengeçti0693 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    ankara
    dediğin gibi adamın önünde kimse duramaz TC yasalarınca 18 yaşından küçüklerin ceza ehliyeti bile yok iken göz göre göre yanlışı onaylamazdım BEN OLSAYDIM .

10. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    zorla çekecen bi kenara açacan bilgisayardan videoları yazıları gösterecen zararlarını okutacan. gelmiyorsa zorla getirecen.

11. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Arkadaşlar teşekkür ederim öncelikle yorumlarınız için önceki mesajlarımda belirttim 3-4 gün önce arkadaşla dışarı çıktığımızda ettiğimiz muhabbet steroid kullanımı vs bunlar hakkında konuştuk :

Ben : Abi anapolon nedir ya biraz acele etmiyormusun daha yaşın 17 dünyada o kadar fitness model var acaba senin gibimi steroid kullanıyorlardı birden yüklememi yapıyorlardı bedenlerine ben sana bu konu hakkında fikrimi söyledim bence testo bile kullanma ama hayat senin hayatın benim görevim arkadaşın olarak seni uyarmak sana destek olmak yardımcı olmak seçim senin hayat senin gerçekten hepsine herşeye değer diyorsan devam et bunun üzerinede bu konu hakkında konuşmak istemem senle.

Arkadaşım : Kardeşim senin yerinde bende olsam aynısı yapardım ben artık kararımı verdim hayatımı bu spora göre şekillendirecem ama dediğin gibi kendimi biraz fazla kaptırdım bu işe şimdi sana bundan sonra kullanmayacağımı söylesem bile uygulamaya geçiremem profesyonel olarak yardım almayada başlıyacam 1-2 tanıdıkla görüştük streoid konusunda tecrübesizim bu işte tecrübeli bir kişiyle yol haritası çizecez anapolunuda kesmeyi düşünüyorum umarım herşey istediğim gibi olur ya fitness modem olacam ya da fitness model ikinci bir seçenek yok benim hayatımda.

12. T-BoMB

T-BoMB Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Marangoz
    Yer:
    İstanbul
    walla harikasın kardeş tam bir dahice tavsiye buyuk ihtimal işe yarar. Ama bide iyice gaza gelip derseki bu daha neki asıl siz 3 5 ay sonra görün dersede şaşırmamak lazım :D

13. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Son durum nedir?anapolon filan bu çocuk 17 yaşında uçtu gidiyor ama nereye kadar sanırım bu gidişle sağlığına zarar verecek tamam kürde yapsın madem de bu yaşta bari yapmasın.Durum sıkıntılı ama bir bela bin nasihttan iyidir kesinlikle ben başka bi konuda bunu yaşadım.o kürü kulalnıyormu şu anda sen doktora karaciğer testine götürdüğünde eğer problemler baş göstermeye başladıysa zaten doktor çok tehlikeli görürse gerekenleri söleyecektir bu onun hızını kesmesine neden olabilir.Yani demek iştediğim sağlığını her zaman kontrol ettir kötü birşeyler olmaya başlarsa doktorla gizlice konuşurdun birazda abartarak anlatabilir ona.ayrıcada kızlar daha gelişmen hiç hoş durmaz demeleri yani onun sevdiği hoşlandığı veya değer verdiği bi kızda olabilir söylerse belki etkili olabilir ama ters tepki ihtimalide var.

14. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Profesyonel olarak yardım almaya başladı arkadaşım bu steroid konusunda kendisiyle birebir ilgilenmeye başladı yardımcı olan adam anapolunu kesti şuanda uyguladığı kür şu şekilde :

1-10 hafta 500 mg testosterone enanthate
    1-8 hafta 200 mg deca
    1-4 hafta 30 mg dianabol

15. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    20 kilo falan alir artik bu kurle

16. fullcontrol

fullcontrol Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    türkiye crimea bulgaria hungaria
    brak kullansın normal çalışmayla stereoid olmadan gelişmeye başaramayan nizami egzersizler yapamayan bu işi gösteriş için yapan arkadaşlar zanederler ki stereoid kullandıkları zaman çalışmadan yorulmadan mr olimpia arnold olacaklarını zanederler yok oyle bişey arkadaşlar kullanın zamanla bir işe yaramadığını sizde göreceksiniz anlicaksınız ve sağlığınızı bozarak vücut geliştirme sabır bilgi ve mantık gerektiren bir spor dalıdır diğer sporlarda olduğu gibi stereoid ve suplamentleri kullanmak vücudunuzun ihtiyacına göredir eğer siz vücudunuza ihtiyaç sağlamaz iseniz aldığınız suplamentler atılır stereoidler se sentetik oldukları için başka farklı hücre hormon forumlarına yada yan etkilerinde olduğu gibi ciddi sağlık problemlerine sevep olur sentetik anabolik stereoid testersteron hormonu değildir! adı üstünde sentetik, yani hormonun yapı taşı ama hangi hormon? bunu vücut dna ihtiyaca göre işler şekillendirir ihtiyaç duyulan hormona dönüştürür hastalara verilmenin sevebi budur! yani örnek verecek olursak kelliğin ilacı olsaydı başına sürer saçları çıkardı kas ta aynı şey yanıldığınızı anlicaksınız zamanla...

17. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Kür güzel başlangiç kürü.
    Bu kürün vücutta su toplayacağını arkadaş bilirdir sanırım.
    Anapolonu kesmesi en doğrusu.
    Kürdeyken biliyorsundur ki herşey düzgün olması lazım . Beslenme,çalışma,uyku. Yoksa düşünülen verimi alamaz.
    Bunlarda sihirli değnek değil .
    Yapacağı pct nasıl?
    Ve son olarak hayırlısı olsun.. =)

18. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Tam detaylarını bilmiyorum ama bir uzman eşliğinde pregnyl , proviron , tamoksifen alacağını söyledi.

19. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ilk kür en verimlisi derler kür yapıcaksa en kaliteli malzemeleri kullansın herşeyi hesaplasın.

20. hsn120

hsn120 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben de 17 yaşındayım 1 buçuk senedir yapıyorum.Bi ara sterod düşündüm ama national geographic in steroid lerle ilgili türkçe belgeseli var onu izlemem vazgeçmeme yetti dee arttı.
    İzlenmesini tavsiye ederim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş