Steroid kullananlar hakkında?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BigMen tarafından 30 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar son zamanlarda Youtube'da bu tarz videolar izliyorum.
    Çok fazla steroid yüzünden kası patlayan kolu davul gibi olan bir sürü insan var.

Bu kullananlar neden bu steroidi 1 kere kullanıp bırakmıyor?
    Yoksa etki etmesi için birden çok kezmi vurmak lazım?

Uyuşturucu gibi bağımlılık falanmı yapıyor bu madde? Neden kullananlar 1-2 kere kullanıp bırakmıyorda sürekli steroid vuruyorlar?

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    491
    Ödül Puanları:
    93
    kolu patlayan dediklerin synthol kullanıyor. 1 kere kullanıp bırakmak sana anlık kazançtan başka hiçbir şey katmaz.

berkay7743 bunu beğendi.
  3. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    1 kurle yapilan kas korunur yanlis bilgi verme.

4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    491
    Ödül Puanları:
    93
    piyasadaki bu kadar insan aptal bi sen akıllısın usta. bak işine

5. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Okudugunu dogru anlasaydin o piyasadakilerinde benimle ayni fikirde oldugunu gorurdun. 1 kurle yapilan kas eger pregnyl kullanildiysa ve saglam pct yapildiysa ve beslenme ayni sekilde devam ettiyse neden korunmasin? Biraz ogren ondan sonra yazarsin oldu mu?

6. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    491
    Ödül Puanları:
    93
    o zaman bana mantıklı açıklamasını yap bakayım, 2. 3. kürlerde neden korunmuyor o zaman ? ben 1 kere küre gireyim 10 kg kası kazanıp natural olarak devam edeyim oldu mu ?

7. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    Benim bilgimin olduğu bir konu değil ama böyle de bir yazı gördüm okumak istersen. http://www.steroidforumtr.com/viewtopic.php?f=13&t=828

8. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    369
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Steroid dediği konuya açılık getiriyorum.Steroid değil SYNTHOL :D yaz google a okursun,bikaç da örnek atıyım kuru kuru olmaz

--- Mesaj birleştirildi, 30 Nisan 2016 ---
    Her kürden sonra libido düşmesi yaşanır,bigger faster stronger diye bi film var tavsiye ederim mükkemmel anlatıyo :) Neyse ilk kürden sonra yaşanan güçsüzlük ve daha fazla büyüme isteği ile 2. küre girilir,filmde vardı ilk kürden sonra bırakıcam diyen insanların %98 i 2. küre girmiş :)

9. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Konu degisirme. Sen ne dedin bize ? ilk kurdeki kaslari bile tutamazsin demedin mi? laf carpitma simdi. bilmiyorsan sus. 2. 3. kur sadece testoysada koruman mumkun ! beslenme ayni kalacak, pct ye gecis kolay olmasi icin pregnyli kur icine de sokarsan tamamdir. hadi simdi google senin arkadasin. az arastir bakalim sonra benden ozur dilersin.

10. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    491
    Ödül Puanları:
    93
    hocam afedersinde kaynak verdiğin yer steroidforumtr denen merdivenaltı satışların döndüğü bir yer
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Nisan 2016 ---
    konuyu mu değiştirdim ? hemen gidip 3 ay küre giriyom 10 kg kas koyup ömür boyu natural takılcam

11. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    Attığım linkteki yazıyı yazan eleman , imza kısmına iletişim bilgilerini eklemiş. Özelden bilimsel kaynakları sorabilirsin, sonuçta iddia sahibi kendisi.

12. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    3 ay küre girip 10 kilo koymak ciddi emek ister. Ama tut ki yaptin ssglam pct ve kur ici pregnyl de varsa omur boyu korursun evet beslenmen saglamsa ve antrenmanlar sıkıysa. bilmiyorsan sus.

13. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    491
    Ödül Puanları:
    93
    Tamam bu kadar insan armut sen en akıllısısın eleman. Devam et

14. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    369
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben sana 1 kürden sonra kas kaybeden insanın durumunu söyliyim,kürde hayvan gibi büyür bitince testo düşer bastığı ağırlık azalır,morali düşer sporu aksatır,beslenmede saçmalar ve tüm kür boşa gider

15. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Bak uste bulkhulk yazmis. eger kurdeki gibi beslenirsen o kaslari korursun. korunamayan kaslar genelde 92-95 kg sonrasi oluyor 180 boyun varsa. Aslinda onu bile korursun cok saglam bir beslenme ve cok saglam bi antreman ile ama sorun surdaki steroid kullananlar naturel olanlar kadar kasmiyor bir sure sonra ilac=kas mantigi olusuyor. Sadece kur icindeyken cok dikkat ediyolar o kadar. bilmiyorsan sus.

16. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    491
    Ödül Puanları:
    93
    http://proteinfart.com/before-and-after-steroid-detransformations-these-guys-lost-it-all/

bu videonun konuyla alakası yok ama hangi saniyesinde hatırlamıyorum bulamadım şimdi. linkini attığım konuyla ilgili konuşuyor. Steroidin natural limiti etkilemeyeceği yönünde. yaramaz çocuk seni

17. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    369
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İlk 10 dk medication önemi 20 yaş öncesi insanların kürlerini ve steroidin yan etkilerini anlatıyo (kalp krizi,acne,kolestrol,saç dökülmesi).
    10-15 arası birkaç steroid çeşidi ve zararlarını anlatıyo,alkolle karşılaştırıyo,ve harcayacağın paranın ne kadar fazla olduğunu anlatıyo,
    Yanlış videoyumu attın acaba :)

18. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    491
    Ödül Puanları:
    93
    yok hayır dün gece izlemiştim şuan tekrar izlemedim ortalarda mı bilmiyorum attığım linkten bahsediyordu, videonun altında o link zaten bahsettiği için koymuş

19. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    369
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tamam buldum 17.30 da başlıyo :)

20. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    43
    vücuta dışardan testosteron verirsen şayet vücut kendi içindeki doğal testosteron üretimini tamamen durdurabilir hatta kişi vücut yapısına göre bir daha eski doğal haline dönemeyebilir sonrasında nasıl bir uygulama yapılırsa yapılsın
    sürekli bu ilaçları kullanma nedenleri budur çünkü bırakırlarsa hiç şansları yok devam ettikçe de farkında olmadan bütün organlarında ekstra yük bindiriyorlar ne zaman arızalanacağı belli olmaz her an biri gidebiilir
    sayısız ölen profosyonel amatör sporcu bunun yanında yatağa mahkum kalan insana rağmen bu ilaçları savunan kişiler hayatı anlık olarak yaşamayı tercih etmişlerdir

aslangur ve Muscleous bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş