Steroid kürü sonu uygun supplement tavsiyesi

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve abyss34 tarafından 28 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. abyss34

abyss34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şuan kürümün bitmesine 2 hafta kaldı ve bu yaptığım ilk kür herkesin bildiği gibi kür sonu yaşayacağım güç kaybını 2.kürüme kadar az da olsa telafi edebilecek bi supplement arıyorum.

Sanırım nox bunu az da olsa telafi edebilecek bi supplement ama daha önce hiç kullanmadığım için pek bir bilgim yok ama forumda gaspari superpump hakkında iyi yorumlar okumuştum.

Ama ben yinede sormak istedim şuan piyasadaki en iyi nox ürünü hangisidir? (İlla Türkiye'de olmasına gerek yok zaten yurtdışından sipariş vericem.)

zaten creatin ve protein her daim kullanıyorum yanına nox eklersem nasıl olur sizce?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    kür sonu kullanacağın en iyi supplement tribulus tarzı doğal testo üretimini arttırıcı ürünler olmalı... illa gaspari dersen novadex ürününü kullanabilirsin... tribulus için de sopharmayı öneririm...

3. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    pct yi illaki yaparsın heralde kür bitiminede whey glutamine pre + post wokoutlarla girebilirsin ayrıca doğal testo artırıcı almanda elbette fayda var testesteron boosterlar lg nin t 911 i iyidiyolar mesela birde musclepharmın battle fuel var oda çok iyi onu naturelken kullanmıştım baya etkiliydi testo booster olarak onları önerebilirim.

4. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
  5. abyss34

abyss34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplar için teşekürler tabiki pct yapacagım ama kurum cok hafıf ve baslangıc sevıyesı oldugu ıcın sadece klomen kullanacagım

Sayfayı Paylaş