Steroid hakkında bilgi almak istiyorum?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve NysiaTR tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. NysiaTR

NysiaTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba,
    Ben 1yıl3ay'dır vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum.17 yaşındayım.İlk başladığım ayları bir kenarı bırakırsak çünkü sürekli salonda alay konusu olduğum için pek spor salonuna uğramazdım(çok şişmandım).O yüzden adam akıllı şurada 7 aydır çalışıyorum 102 kilodan 70 kiloya düşmeyi başardım (2buçuk ayda) daha sonra ağır idmanlara başlayarak clean bulk ile tekrar kilo almaya başladım şuan 80 kiloyum uzun lafın kısası zamanında verdiğim 30 kilo yüzünden çok kas kaybettiğimi düşünüyorum ve steroid kullanmayı düşünüyorum sizce hangi tür kürlere girersem daha çok başarı elde ederim?
    Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum.

2. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Hayatın bu kadar ucuz değil 17 yaşındasın daha,1 yıllık spor geçmişin var şuan hormonların en üst seviye de çalışıyor zaten dışardan takviye almak akıl işi değil.şuan düşünmüyorsun ama ilerde bunun zararlarını çekmen kaçınılmaz olur.Umarım tavsiyemi dinlersin arkadaşım

NysiaTR bunu beğendi.
  3. xaedos

xaedos Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    kuzenim çok zayıf birisiydi ve yanında abisi gibi dururdum, bir ara bi baktım kolları benimkinin 2 katı olmuştu ve benden irileşmişti. streoid kullanmadığını söylüyordu herkese ama devasa bir hulk olmuştu, steroid bence yalancılığa alıştırıyor, neyse bu 2 ay sonra sporu bırakıyorum dedi çünkü saçı dökülmeye başlamış ve mantar çıkmış vücudunda, tabi söylemiyor yakın arkadaşlarından öğrendim, göbeği falan çıktı derken bununla uzun zaman sonra karşılaştım, eski haline dönmüş ve etraftakilere 'kız arkadaşım çok kas istemiyor ondan bıraktım' gibi yalanlar söylemeye devam etti, neyse bu tekrar başladı 2 senedir doğal yapıyor eski halindeki gibi olmasa bile iyi bir vücuda sahip. gördüğüm olay budur steroidle ilgili.

4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    steroid ömür boyu kullanılacak bir ilaçdır çünkü vücuda soktuğun zaman vücut buna alışıyor
    bazı insanlar bunu bir defa kullanıp bıraksam faydalı olur zannediyorlar hayır hiç bir yararı olmaz,çünkü vücuttaki normal testosteron üretimi duruyor
    eğer bırakırsan vücudun normal değerlerine gelmesi ayları buluyor bazen tam olarak eski haline gelemiyorsun
    20 yıldır aralıksız kullanan vücut geliştirmeciler bu yüzden kullanıyor
    bazıları yaşamıyor tabi karaciğerleri iflas ettiği için

Maylıba bunu beğendi.
  5. Maylıba

Maylıba Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya, Eskişehir
    Belki pro-sporcuları örnek verenler olur diye hemen cevap vereyim kendimce , Örnek verdiğiniz sporcular bir çok sağlık testi yapıyorlar , kontrol altında kullanıyorlar , peki sen kullanırsan ne kadar destek sağlayabileceksin?

Потому что я черкес

Sayfayı Paylaş