Steroid Alanlar Neden İnkar Ediyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lucifer666 tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. lucifer666

lucifer666 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yani bakıyosun herifler mütiş define, süper vücutları var ama naturel yaptım, toz dışında bişey kullanmadım diyorlar sürekli.Geçen yine salonda şahit oldum buna 2 eleman konuşuyor yok danazol, enanton filan 800e aldım diyor biri. Gittim sordum ne zaman başladınız steroide filan diye, kullanmıyorum hocam protein tozundan bahsediyorduk diyorlar.Utanılacak bişeymi steroid kullanmak? Burdada üye resimlerinde süper vucutlu kişiler var steroidsiz diyorlar, e steroidsiz o kadar iyisin madem 1-2 kür steroide gir lazarı tahtından indir milyon dolarlar kazan öyle değilmi

ZorKazanç bunu beğendi.
  2. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Genetiğini iyi göstermeye çalışıyor olabilir. Hani bi de steroid vursam nasıl vücuda sahip olurum ama vurmuyorum gibi göstermek için.

3. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    Bu yüzden sonuna kadar zyzz en sinir olduğum tip kullanıp kullanmadım diyenler

neverbackdown. ve sipahitarık bunu beğendi.
  4. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Bende oyleyim arkadaslara streoid kullandigimi soyliyemiyorum cunku aas kisir olcan aas yok su yok bu aa bu igne basti sisti falan demesinler diye cekiniyorum ondan diye dusunuyorum.

5. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Lethe ve musleguy abimin peşini bırakın artık. Onlar sadece foruma yararlı olmak ve gençleri spora özendirmek için çalışan eli öpülesi üstadlardır. İnsanlara iftira atmak çok kötü bişeydir. Lütfen bu davranışınızdan vazgeçin artık.

6. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.727
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Yahu lethe ve muscleguy abin ne alaka şimdi Masterblaster ? Adı bile gecmemis adamlarin

Bekci bunu beğendi.
  7. fuigo

fuigo Üye

Beğenileri:
    275
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    Yer:
    Trabzon
    İnsanlar steroid kullanan sporcuya gidip " ooo sen bu kasları steroidle yaptin o yüzden böyle " derse. Sanki bütün iş steroid deymiş gibi, adam hiç emek harcamamış gibi lanse ederlerse. Doğal olarak adam da saklama ihtiyacı duyuyor. Ha doğrumu bu, kesinlikle değil. Öz güveni ve karakteri oturmuş bir insan steroid kullandığını gizlemez, gizleme gereği hissetmez.

8. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Sen kullaniyormusun. ?

9. fuigo

fuigo Üye

Beğenileri:
    275
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    Yer:
    Trabzon
    :) spor geçmişim 3. ayı dolmak üzere :)

10. lucifer666

lucifer666 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    kimseye iftira atmıyoruz genç, kötü birşeyde söylemiyoruz.Steroidi aldı yattığı yerden şişti diye birşey olmadığını biliyoruz, muazzam emek sarfediyorlar kesinlikle ama senin gibi bu konuda bilgisi kısıtlı arkadaşlar inanıyor işte steroid kullanmadım tamamen doğalım denilince.Diyorum natural olarak bu kadar iyisin madem 1-2 kür steroid kullan, lazarı, jeff seidi filan solla.Onların kazandığı milyon dolarları sen kazan

ZorKazanç bunu beğendi.
  11. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.154
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu sporla ilgilenen,bu sporu yapan ve bu spor hakkında az çok bilgi sahibi olan herkez bu sporu yaparak nekadar ilerleyebileceğini,ne yaparsa ne kadar gelişeceğini bilir.Bu bilgi birikimi sayesindede karşısındaki kişinin stroid kullanıp kullanmadığını büyük ihtimalle anlar bu sebeptende gidip o kişiye ne bastında böyle şiştin felan gibi saçma sapan bir soru sormaz aksine o kişinin o seviyeye gelebilmek için her konuda nekadar emek verdiğini bildiği için yermeyi bir tarafa bırakın önünde saygıyla eğilerek şapka çıkarır.Bu sebepten dolayı kullanan yada kullanmayan ayırt etmeden birbirimizin verdiği emeğe saygı duyarak sporumuzu yapmaya devam edelim.

Kontrol35, TycoLoN, onur04 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.422
    Ödül Puanları:
    113
    henüz karşıma çıkıp da "sen bu vücudu steroidle mi yaptın?" diye soran olmadı...
    buna karşın, "sen bu vücudu doğal yolla mı yaptın abi?" diye soran da çıkmadı...
    bununla birlikte, merak edip "sen bu vücudu nasıl yaptın?" diye soran da çıkmadı...
    neden sorsun ki? ortada nasıl yapıldığı merak edilesi bir vücut yok...o_O

Tevfik Erzon, Kontrol35, TycoLoN ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  13. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    spora yeni başlayanların hata yapmalarını engellemek içinde olabilir çünkü yabancı pro bodyciler bile onca imkana rağmen bazıları çok bilinçli kullanmasına rağmen hastalıklar geçiriyorlar ki bu isimleri idol olarak almış bir sürü gençler var yani çıkıp ben steroid kullanıyorum deseler bilip bilmeden sadece idolüm kullanmış bende kullanayım diyen gençler basar steroidi sonra olanlar olur ayrıca ikinci nedense vg konusunda bilgisizlik diz boyu steroid kullandım dese biri bende kullansam oturduğum yerden bende kaslı olurum diyebilecek insanlar çok sonuçta

Bekci ve onur04 bunu beğendi.
  14. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Lucifer666 ne demek istediğimi anlamıştır.

15. ZorKazanç

ZorKazanç Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Çorum
    Başlık ve konuyu hortlatmak lazım :)
    Onlardan çok maalesef, bu forumda özellikle.. Adamın vücut bağırıyor steroid diye hâlâ ben doğalım diyor. Kullanana saygımız sonsuz kendi tercihleri ama yalan söylemeleri beni sinir ediyor, anca 15-16 yaşındaki çocuklar kanar bunlara...

16. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    257
    Ödül Puanları:
    73
    aynen öyle :) aslında karşısındakini korumaya çalışıyor tabi birde bazıları çok iyiyim ilaçsız supplementsiz diyerek bir hava atma durumuda var :D

Balboa7 ve Bekci bunu beğendi.
  17. varosvaros

varosvaros Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    bide derlerki ben kendim icin spor yapıyom kızlar için yapmıyom
    e madem oyle soyle steıroidlyim de. ilaç vurdu sisti diycekler tabi buda ego tatmini yapamıycak.
    kendi icin spor ypan adam steoridli oldugunu nie inkar etsin. o aynadaki goruntuye bakar milletin ne dedigine degil.
    benimde en uyuz oldugum sey bu kendim icin spor yapıyom demeleri

18. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.154
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Hicbir basrol oyuncusu filmlerinde dublör kullandigini söylemez.

ozaner ve Balboa7 bunu beğendi.
  19. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.422
    Ödül Puanları:
    113
    dublör deyince :) dublör kullanmadan oynayan emek sahiplerini de diğerlerinden ayırmak lazım. bu konuda eli öpülesi iki kişi var, biri jackie chan, diğeri cüneyt arkın.

Bekci ve Balboa7 bunu beğendi.
  20. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    yinede dublor kullansın kullanmasın bütün aksiyon starları filmlerde ölümden dönüğü olmuştur misal steven seagal kurşun filminde dizini sakatlamış ameliyat olmuş o günden sonra yürümede bile zorlanıyormuş zaman zaman
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Aralık 2014 ---
    banada denk gelir ağırlık kaldırmadan üçgen vücut yaptığını diyen bile vardı sadece koşarak:Dnedense ağırlık çalıştığını söylemek istemeyenler bile var

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş