1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

srht55 in fotoğrafları yorum lütfen

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve srht55 tarafından 27 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. srht55

srht55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    selam arkadaşlar.bende resimleri koydum youmlayarak başkasının gözüyle eksiklerimi bulamama yardımcı olursanız sevinirim.3,5 yıl önce vucut geliştirmeyle tanıştım.10 aykadar sadece agırlık kaldırdım diyebilirim ne beslenme ne idman hiç bişey bilmiyordum.sonra araya 1 sene kadar bir boşluk girdi.1,5 senedir düzenli sekilde yapıyorum suan.
    boy-178 kilo-83 bel-87 kol-40,5 ölçüler soguken alınmış ölçülerdir.

bu ilk başladıgım halim(3 aylık falan sanırım)64 kiloydum
    buda 1,5 yıl önceki

2. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    kanatlar koltuk altına cok yakın gibime geldi resim acısındanda olabilir...üst gögüstede eksiklikler var...alt gögüs oldukca saglam...omuz yapısı oldukca hos...trapez biraz daha olgunlaşabilir tabi bu zevk meselesi...ayaklar zayıf göründü diğer bölegelere göre galiba yeni baslamısın ayak çalısmaya...bel galiba 80nin üzerinde tahminimce:(

artılara gelince omuz yapısı cok hos...pazılar oldukca iyi duruyor...göğüslerde simetri var...temel oldukca saglam görünüyor...cok daha iyi olabilecek bir vücut ama suanki halide oldukca hos :)

3. xshamur

xshamur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok iyi bi gelişim sağlamışsın. şuan göremediğim tekşey karın kasların. biraz karın kasıyla güzel bi vücut

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Sırt ve gögüse yüklenmelisin.. Omuz un su an icin onların önünde... ozellikle sırt ve kanadını biraz gelistirip belini de 4-5 cm daha incelteblirsen, üstüne saglam bir solaryumla.. cok fit bir sahil vücuduna sahip olabilirsin..

5. srht55

srht55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    yorumlar için teşekkür ederim.belim evet biraz kalın 80-82 lere cekmeye calışıcanm yaza dogru.suan hacime yönelik bi calışma içindeyim.buarada bacak calışmaya 3 aykadar oldu başlayalı.önceden bacaklarım cık kötüydü bunlar iyi hali yani:). squat gibi itme hareketlerinde zorlanıyorum cünkü dizimde problem var zorlayınca acıyo.buna ragmen elimden geldigince bişeyler ypapıyorum.

6. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    evet tahminlerim tutmus :D unutmamak gereken birşey var ''no pain no gain'' kolay gelsin arkadaşım :D

7. sülo

sülo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    temelin fena değil hacim kazanman lazim gün aşırı mide yapmaya çalış haftada en az 2 kere yapabildiğin bacak hareketlerini yapmaya çalış çok fazla ağır girmne gerek yok daha iyi olacaksın

8. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    güzel gidiyor. uzaktan bakınca dikkat çekecek duruma gelmişsin. ama bence sen supplement kullanmıyorsun. veya yeterli beslenmiyorsundur büyük ihtimalle.

(supplement ve beslenme işi biraz maddiyat istiyor maalesef. bu durumu göz önüne alarak neden kullanmıyorsun gibi bir eleştirim asla olamaz. ama durumun varsa kullanmanı tavsiye ederim ;) )

protein + amino asit gibi yardımcılarla 1.5 yılda çok daha güzel yapabilirdin. ben aynı hataya düştüm zamanın da.

şimdiler de keşke 2 sene kadar önce kullansaydım bu supplementleri diye geçiriyorum bazen içimden.

9. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    sırhot 55 topragız galıba neyse yoruma gelırsek kanatlar ve bıceps guzel belı ınceletmen lazım daha ıyı bır goruntu ıcın sneınd ebneım ıgıbı mıde eklsıklerın var eskı halıne gore guzel bır gelısım saglamıssın tebrık edıyorum calısmalarının devamı bu arada senın evede bendekı resımler var :D

10. srht55

srht55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    *evet emrah resimler i bende senin resimde gördüm dikkatimi çekti (allstar dergisindan) .samsunluyum buarada.yorumlar için tesekürler.

*sülo karın konusuna su aralar cok önem vermiyorum hata yapıyorum biliyorum ama kesimnlikle üstünde durcam en kısa zamanda.

*bukatto gecen sene amino ve creatin kulanıyordum ama iyi beslendigim söylenemez.
    ama 3 aydır düzenli bir beslenmem var +protein ve creatin kullanıyorum.ocak gibi bulara aminoda eklicem insallah

11. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet serhat bencede fena degıl bel kısmına dedıgın gıbı bence yuklenme cunku vucuda hacim lazım yaglı daha cabuk hacım kazanırsın ben suan hacım ugruna 92 bele ulastım mıgde kolaydır bence sen hacımını al gorunus tabiki onemlı ama daha guzel gorunmek ıcın yaglanmakta lazım

Sayfayı Paylaş