squat hakkında yardımcı olabilir misiniz :)

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve sena çat tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. sena çat

sena çat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben genetik olarak kiloyu basenlerden ve bacaklarımdan alıyorum belim incecik kalıyor ve hiç hoş bi görüntü değil... düzenli squatla incelir mi yani yağlar erir mi ? yoksa direk kasa çevirir öyle kalır ya da daha çok kalınlaşır mı ? lütfen cevaplarınızı bekliyorum :(

2. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    düzenli squat yerine düzenli cardio ve diete ne dersiniz .) zaman geçtikçe vücudunuzun alacağı muhtemel şekle göre yeniden bir fikir sunabiliriz.
    squat mükemmel bir harekettir. beslenme düzenine göre bacaklar kalınlaşırda incelirde. ince bel yuvarlak hatlar her spor yapan kişinin hedefi. )

3. sena çat

sena çat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Şubat 2014 ---
    aynen öyle :) şuanda belli bi diyet programım yok maalesef.... daha 3 gün oldu zaten squat umarım inceltir ama sadece squatla kalmıyorum başka hareketlerde yapıyorum bacak bölgesi için

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Belli bir bölgeden yağ yakımı mümkün değildir. Squat ise doğrı bir diyetle birlikte en iyi yağ yakıcılardan biridir. Sabırla diyet yaparsan vücudun zamanla dengeye ulaşacaktır.

sultanmehmed ve sthammer bunu beğendi.
  5. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    öncelikle işin zor basen ve kalça bölgeleri çok zor eriyen bölgeler düzenli spor ve bacak egzersizleri ile çözebilirsin ama sabırlı ve azimli olman gerek

6. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    full squat yapabilirsin basenleri küçültmek için de lunge yap derim lunge kadar bacakları toparlayan başka hareket yok. ayrıca squatın kardiyodan daha faydalı olduğunu düşünenlerdenim.

Sayfayı Paylaş