squat+deadlift+lunges için..?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve lady.winchester93 tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lady.winchester93

lady.winchester93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    haftanın 2 günü evde 2 günü salonda spor yapıyorum. squatı 3 aydır yapıyorum kalçam şekillendi, ancak 1 aydır hiç inceltmedi yediklerime dikkat ettiğim halde ondan önce 1 cm kadar inceltmişti.. 250 günlük squat programına uyuyordum normalde. ben de 15x6 squat, 15x6 deadlift, 15x6 lunges hareketlerini uygulamaya karar verdim. sayıyı artırmadan sabit gideceğim yani. sayısını arttırmam gerekir mi gene eskiden yaptığım gibi, çok tekrar az sayıda sabit kalsam nasıl olur?

2. ömerkartal

ömerkartal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul/izmir
    Konunuzu tapatalkta gördüm siteye girip buldum gerçi bayanlara özel bölüm ama ben yinede bildiklerimi paylaşayım bölgesel yağ yakmanın mümkün olduğunu düşünmüyorum squat kalçayı ve kasları düzene sokar ama o bölgeyi çalıştırarak oradaki yağları parçalamış olmayız bu mümkün olsaydı vücudumuzda çalıştırmadığımız bölgelerdeki yağları nasıl yakardık ben hızlı yürüyüş ve tempolu koşu ile 13 kilo verdim günde bir saat ayırsanız koşu ile vücut yağlarınızı enerjiye çevirip yakabilirsiniz inşallah yardımcı olabilmişimdir

oSGe bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş