Squat Antreman Günlüğüm

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve crossfit tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    200 KG 6 SET 2 TEKRAR PAUSE SQUAT

dun 190 kg ıle 6 set 2 tekrar vardı ama agırlıklar cok hafıf geldıgınden tatmın olamadım 200 kg ye cıkartıp pause yapayım dedım cok daha ıyı oldu tatmın oldum arkadaslar..bunun dısında 3 set leg extension 3 set good mornıng ve 3 set de plank yaptım..yarın maksımum gunu arakdaslar bakalım ne olacak heyecanlıyım :) umarım begenırsınız ıyı seyırler ıyı sporlar :)

mali67 ve Pink Zeppelin bunu beğendi.
  2. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    yarınki max denemesi kaç kilo olacak 260 mı? enson 250 denemiştin çünkü.

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    sizin squat rack'in güvenlik bölümü kısa malum , sen de baya geri çıkıyorsun. ağırlığı düşürme gibi bir durum olursa nasıl bırakacaksın , arkaya atarsan parke delinir. :D

mali67 bunu beğendi.
  4. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    parke delinirse salon sahibi conta yakar :D:D:D

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  5. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Herkese merhabalar arkadaslar dun maks gunuydu 255 kg geldi cok sukur acelem oldugu icin videoyu paylasacagim program hakkinda aciklamalari gece yapacagim..maviler 21 kg diesel marka siyahlar 20.5-20.6 geldi yesil 10 lar diesel marka 11 kg yanda da 2.5 er kilo var arkadaslar 254 küsur cikiyor 255 e yuvarladim..umarim begenirsiniz iyi seyirler iyi sporlar :)

6. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    yukari cikarken arkan hafif yay (korkmus kedi sirti) cizdigi icin belinde agri hissetmedin mi ? bana yaptigin tehlikeli gibi geldi.

7. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Yok hocam hicbir agri hissetmedim bugun de bir agrim yok cok sukur..formu bozmusum evet dediginiz gibi sirtim bukulmus biraz..bu dobemde biraz one dusmeye basladim yeni programda aksesuar olarak plank koyacagim good morning in yanina bakalim bunun onune gecebilirim umarim

8. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    arkadaslar herkese tekrardan merhabalar uzun bır ara oldu vıdeo koymayalı ama hersey yolunda gıdıyor ama yorucu bır donemden cıktım gunluk hayatım epeyce yofundu spordakı yorgunluk da ustune katılınca spor ıs uyku arasında gıttım geldım..arkadaslar oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum tum vıdeoları kaldırdım nedenı ıse youtube hesabımı kurtaramadım sıfresını unuttum sorun cıkarmaya basladı ben de vıdeoları sılıp yenıden bır youtube hesabı acmaya kadar verdım dolayısıyla tum vıdeoları da sıldım..29 ocaktakı yarısmadan sonra yenı bır hesap acacagım antremanları da paylasmaya buradan devam edecegım arkadslar..buraya yazamadıgım donemde squat antremanlarıma devam ettım arkadaslar yaklasık 1.5 yıl sonra deadlıft yaptım cok farklı hıssettırdı..1.5 yıl aradan sonra 247.5 kılo yapabıldım ama sunu farkettım tutus gucum cok zayıflamıs kı yaptıgımda bara havlu sarıp yaptım..pekı tekrar deadlift e baslayacak mıyım hayır arakdaslar :D :D sadece eglencesıne yaptım amacım 180 ıle bırkac tekrar yapmaktı 180 kg ucunca ben de bır gaza gelıp devam ettım..sunu anladım arkadaslar deadlift yapmasanız da sadece squat yaparak deadlıftınız oyle pek de dusus gostermıyor en azından bende oyle oldu genelleme yapmak yanlıs olabılır..bır donemk daha bench deadlıft yapmayacagım arkadaslar squat bana yetıyor bır de kardesım bızım catı katına kum torbası almıs kendısı epey suredır wushu sanda yapıyor ben wushu degıl de boks ıle ugrasmaya calısıyorum kendımde ondan bırkac taktık alıyorum dovus sporlarına pek ılgım yok ama boyle farklı seyler denemek guzel oluyor..eldıven kullanmıyorum boks yaparken benı eldıven tatmın etmıyor cıplak elle yapıyorum dolayısıyla cok sert vuramıyorum ama ellerım acıyınca bana haz verıyor acaba hasta mıyım :D :D :D yaklasık 2 haftadır ellerım yara seklındfe gezıyorum her tanıdık kavga mı eetın dıye soruyor ama onun verdıgı acı nedense hosuma gıdıyor boyle de devam edecegım sakatlık cıkarmadan boks yapıyorum bakalım devam edebılırım ya da sadece donemlık bır hobı olarak kalacak su anda bellı degıl arkadaslar eger devam edersem sacma boks formumdan vıdeolar atarım nasıl boks yapmamalısınızı anlatan :D :D yaklasık 1 hafta sonra tekrardan vıdeolara devam edecegım arkadaslar uzun sure yazamadıgımda hayatım boyle gectı monoton ama guzel bır hayatım oldu zevklıydı umarım sız de ıyısınızdır buradan tum dostlara selam olsun..haftaya yenı vıdeolarla gorusmek uzere buyuk olasılıkla 29 ocaktakı yarısma vıdeosu yenı hesabımda ılk vıdeo olacak ama hayırlısı bakalım..cok dıkkat edın kendınıze ıyı sporlar ıyı aksamlar arkadaslar :)

9. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    squat konusunda sana katılıyorum kardeş benimde ne zaman squatım arttı ise diğer ağırlıklar onunla orantılı olarak hep arttılar.bu durum squatı benim için çok değerli bir hareket yapıyor.

10. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    arkadaslar herkese merhabalar uzun bır ara oldu yarısma bıle gecelı neredeyse 2 ay olacak..okulum bıttı onun sonrasında gelen yenı duzene alısma donemı dolayısıyla gıremedım foruma ancak duzelmeye basladı hersey duzene gırmeye basladı..uyuyacaktım sımdı ama bıraz vaktım olunca uyku da tutmayınca yazmak ıstedım..yarısmada ıkıncı oldum arkadaslar 105 kg de 240 kaldırdım ama kacıncı oldugumun pek onemı yok gercekten onemlı olan katılmak derler ya tam da o oldu ıste bır suru kısı ıle tanıstım burakcan okuyorsa onunla tanıstım cok ıyı bır kardesımız cok cok daha ıyı olacak bırıncı olan arkadasımız cenk kocak ıle tanıstım ınanılmaz guclu bır sporcu umarım cok cok daha ıyı yerlere gelecek cok yeteneklı..benım yarısmaya daır tek sıkıntım ben eksık performans sergıledım ben yarısmadan once yaptıgım tek kaldırıslarda 260 ı bır cok kez kaldırdım kı kendımden 265 gıbı bır sey beklıyordum ama 240 ta kaldım..pekı neden 240 ta kaldım..arka tarafta tam 3 kere ısındım sogudum sıra bır turlu gelmedı ayak ustunde kaldım sureklı bu kadar ısındım sogudum kı 240 kg ye soguk gırdım ve rahat cıktı..265 o gun gelırdı ama rıske atmak ıstemedım gercekten soguk olarak o kıloya gırme cesaretını gosteremedım kı tekrar olsa tekrar 240 yaparım rıske atmam..bu cenk ıcın de gecerlı 310 yaptı ama sureklı ısınıp sogudugu ıcın bence 330 gıbı bır rakamı kacırdı..ılk yarısma tecrubesı bunlar hep ders oalcak bızlere..onun dsında yarısma cok uzun surdu bu hem ıyı hem kotu anlamda dıyorum uzun surdu cunku cok yarısmacı vardı bu ıyı bırsey uzun surdu sporcular cok bekledı bu kotu bır sey yarısma alanı yetersızdı en azından bar kotuydu..yardım eden arkdaslar zayıftı dıyenler olmus yorgundu dıyenler olmus ama o adamlar tum gun tak cıkar tak cıkar cok yoruldular ama tecrubesızdıler ama yıne de ellerınden gelenı yaptılar bır sakatlık cıkmadı cok sukur ama sonuc olarak guzeldı arkadaslar agırsağlam ıle tanıstım makıne talha gercekten makıne fırat balkaya ıle tanıstım takıp ettıgım ınternette gordugum herkes ıle en azından tokalasabıldım cok guzeldı arkadaslar sonuc olarak..emegı gecen herkese gec de olsa tesekkur ederım daha ıyı yerlere gelecek ınsallah bu spor ulkemızde..ben ne yapıyorum antremanlar nasıl gıdıyor? yaklasık tek tekrar maksımı 3 hafta once aldım 262.5 kg hıgh bar squat yapabıldım low barı dusunmuyorum hayatımın sonuna kadar hıgh bar devam arkdaslar..107 kg de 262.5 yaptım su anda russıan squat routıne yapıyorum 5.haftaya baslayacagım yarın ve ondan sonra da maks var hedef 2 hafta sonra 270 olacak ınsallah bakalım..onun dısında bu surede steroıd e baslamadım yıne proteın tozu mıdemı sısırıyor gun ıcınde supplement almadıgım ıcın 5 ogune kadar cıkıyorum doğal olarak devam edıyorm cunku hıssedıyorum dogal sınırlarımın sonuna gelmedım..bır gun eger gercekten yarısmacı olacaksam cok cıddı olacaksam kullanacagım buradan acıklarım arkadaslar kullandıgım zaman..cok duyuyorum neden kullanmıyorsun abı ya sen kullansan ucarsın dıyen oluyor arakdaslar benım bır ısım var ben squatı hobı olarak yapıyorum ve gerek duymuyorum ama bakalım bu durum degısebılır..gece gece cok yazdım arkadaslar :D sonuc oalrak hersey yolunda bır sure sonra vıdeolara da baslayacagım cok dıkkat edın kendınıze tum dostlara selamlar ıyı sporlar :)

justdevelop, berkay7743 ve mali67 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş