spplement konusunda yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metallica tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    iyi akşamlar arkadaşlar,abilerim,hocalarım...
    şimdi ben bundan önce çok kiloluydum ve 3 ay içinde 21 kilo verdim ve hani birazda bb yapmaya çalıştım internetten okuduğum kadarıyla şimdi ise profesyonel bi hocanın salonunda bir program eşliğinde çalışıyorum 2. ayım bitti şimdi takviye kullanmak istiyorum çünkü sürekli ailem yumurta yememden dolayı kolestrolumun çıkcağını falan düşünüyorlar ben şimdi şöyle bir şey düşünüyorum;
    şimdi hafta 4 gün spora gidiyorum gittiğim günler mesela bi tane kesin protein tozu almayı düşünüyorum (whey optimum gold %100) spora gittiğim günler sabah 1 ölçek spordan sonra 2 ölçek şeklinde alıcam gitmediğim günler ise 5 yumurta beyazı işte tavuk falan yicem sizce nasıl?
    birde protein tozu yetmez amino asit düşünüyorum yada sizin önericeğiniz ne var hızlı hacim için marka ve modelini yazarsanız sevinirim
    cevap verenlere çok teşekkür ediyorum

2. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    bir şeyi merak ediyorum ve burda soruma cevap arıyorum ama burda bu kadar hoca ne bileyim harbi bb ci varken kimse 2-3 dakikasını ayırmıyor harip...

Sayfayı Paylaş