Sporun Başlangıcı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FlySouLTR tarafından 17 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FlySouLTR

FlySouLTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Değerli Arkadaşlar 19 Yaşındayım 1.84 boy ve 80 kg yum.Bu zamana kadar düzensiz her ülkemiz gencenin yaptığı ölçüde sporlar yaptım (Bazen basketbol,Koşu ,Yüzme ) gibi. Şimdi gerçekten spora başlamak istiyorum spor salonuna gitme şansım yok ama koşu yapıcagım alan, bisiklet sürüceğim yerler, 2 tane 5 er kg dumbell ve barfıks demirim var.Size sorum bu aletler ile başlangıç için nasıl bir yol izlemem gerek. Zaten başlangıçta vücudumu spora alıştırıp dinç olmak gerekiyor sanırım. Başlangıçta ters bir şey yapmak istemiyorum.Tecrübelerinize göre ne önerirsiniz? Teşekkürler.

2. FlySouLTR

FlySouLTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olabilecek yok mu?

3. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Böyle yaparak sağlıklı yaşarsın ve biraz da fit olursun onun dışında kaslarım büyür mü diye pek birşey bekleme bunun yanında beslenmen dinlenmen antrenmanın da çok önemli spor salonunda yapman gereken idmanlar da var sonuçta onlar belirtisinde bir yerlere ulaşabiliyorsun ama evde bi yere kadar ama tabiki etkisi olacaktır

Sayfayı Paylaş