Sportmen müdür kalbine yenik düştü...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tan___ tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Cevahİr Alışveriş Merkezi’nde Operasyon Müdür Yardımcılığı’nı yürüten 31 yaşındaki Serhan Yurtseven önceki gün sabaha karşı MetroCity C Blok’taki kiralık dairesinde sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Yurtseven’in cenazesi dün Şişli Camii’nde öğlen kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi. İki çocuk babası Serhan Yurtseven’in lisanslı olarak vücut geliştirme sporuyla uğraştığı ve 2009 yılında yapılacak Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası’nın Türkiye seçmelerine hazırlandığı öğrenildi.

İlaç kurbanı mı?

Bazı arkadaşları uzun yıllar sporla uğraşan Yurtseven’in vücut geliştirme sporuyla uğraşan kişilerin kullandığı ve piyasada kontrolsüz şekilde satılan hormon destekleyici ilaçların kurbanı olmuş olabileceğini söyledi.

Ataşehir Acıbadem Hastanesi Aile Hekimi Dr. Ufuk Akyol, bu ilaçların kullanımının insanları ölüme kadar götürecebileceğini söyledi. Özellikle kaslı vücutlara sahip olmak isteyenlerin, kas kitlesini artırmak için kullandıkları ilaçların zararları hakkında bilgi veren Dr. Akyol, “Vücudunuzu geliştirirken ne kadar kas yaparsanız yapın kalbiniz o kadar büyük değil. Bu ilaçlar tansiyonu yükseltir ve bu ilacı alıp üzerine bir de efor harcadığınızı düşünün. Kalp krizini tetikler. Büyük bir risk” dedi.

2. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    Adama gerçekten yazık oldu.Bide genç.Acaba neler kullandı ve nasıl kullandı....

3. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    steroidleri kullanırken çok dikkatli olunmalı ve kişiden kişiye büyük değişiklikler gösteren vücut tepkisini iyi etüt etmek gerekir. Belki kullnandıgı ilaçlardan belki değil allah rahmet eğlesiin. Yalnız adamın ismini hiç duymamıştım.

4. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    adamın adını bende hiç duymadım googledanda baktım bulamadım.ya zaten ölüm nedeninin kesin olarak ilaçlardan olduğu söylenmiyor sadece şüphe.fakat dünya şamp seviyesine gelen bir insan mutlakada kullanıyordur öyle değilmi...dün vatan gazetesinde okudum bunu

5. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Allah rahmet etsin..
    Umarım steroidle alakası yoktur ölümünün çok büyük acı olmuştur ailesine daha çok gençmiş.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Alıntılarda kaynak belirtiniz..Haber dahi olsa..

saydam bunu beğendi.
  7. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    Bu yazıyı dünkü vatan gazetesinde okudum.

8. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Allah rahmet eylesin. Dünya şampiyonu veya dünya şampiyonasında yarışabilme seviyesine gelmiş bir insan değildi, Türkiye şampiyonasına (ki aynı zamanda Dünya Şampiyonası gidecek sporcuların yapıldığı seçme yarışmasına) katılmak niyetindeymiş anladığımız kadarıyla. Ama klasik VG midir normal VG midir nedir bilemiyoruz. Kaldı ki bu seçmelere katılabilmek için çok ileri seviye olmaya gerek yoktur, katılımdan sonra finaller var finallerden sonra dereceye girmek dikkate alınması gereken seviyelerdir.

Tekrar Allah'tan rahmet diliyorum.

9. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    her ne olursa olsun.sonuçta üzülüyoruz sonuçta insan ve daha gençmiş.

Sayfayı Paylaş