Sporla Zayıflamak İstiyorum!!

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve ch@rming tarafından 14 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ch@rming

ch@rming Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Slmlar yeni katıldım aranıza.sitenizi cok begendim bunu söylemeliyim.Ben ingilizce öğretmeniyim mersindeyim..1 buçuk yaşında bi oğlum var ellerinizden öper:) doğumdan önce 53-54 kiloydum ama şuan 68 bazen 70 :( bel bölgem gayet ince ama benim problemim basen,kalça ve bacaklarda ...ewde koşu bandım ve bisikletim var ..çalıştıım için ..bir de cocuk olunca...spor yapamıyorum(bahane tabi)
    Sizden bana tavsiyede bulunmanızı rica ediyorum..yaklaşık bi 10 kilo vermem lazım..nasıl bi diyet uygulasam ve de günde ne kadar yürüş yapsam??yaklaşık ne kadar sürede erimeye başlarım acaba?? şimdiden teşekkür ediyorum ve cevaplarınızı bekliyorum..görüşmek üzere..

Son düzenleme: 14 Mart 2011
  2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Foruma hoş geldiniz :)

Diyet konusunda yağ ve şeker alımını kısarsanız ve üstünü sporla tamamlarsanız zaten kolayca yağ yakarsınız.

Bol protein almalısınız.Yağsız suda haşlanmış tavuk eti , balık et , bunlar oldukça iyi olabilir.Balık az yağlı yenirse daha uygun olur.Süt ürünleri beyaz peynir,yoğurt,süt bunlar light veya yarım yağlı olabilir.

Ara öğünlerinizde ise meyve kullanın.Meyvelerden alıcağınız karbonhidratlar yağ yakımına yardımcı olur.Karbonhidrat alımı orta düzeyli olmalı fazla kısarsanız bu sefer aksine vücudunuz yağ depolamaya başlar.

Kendimde buna benzer bir diyet uyguluyorum.Bol bol tavuk yumurta beyazı light süt tüketiyorum.Oldukça iyi şekilde kasları koruyarak kilo verebildim eminim sizde de işe yarıyacaktır.

Günde 20dk hızlı tempo yürüyüşten sonra ısınma esneme hareketleri daha sonra 20dk da hafif tempo koşu uygulayabilirsiniz.

Hepsinin dışında günlük yağ yakımına yardımcı besinleri tüketirseniz yağ yakımınız max. seviyeye ulaşır.

Birde kilo verme ve yağ yakımı konusunda önemli olan püf nokta, antrenman boyunca nabız sayınızını normalin biraz üstünde tutmaktır.

ch@rming ve Bodysoft bunu beğendi.
  3. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    Şurada benzer bir konu açıldı. Yararlanabilir veya o bölüm altından farklı sorular yöneltebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş