Sporla Kilo Almak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve loder35 tarafından 5 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. loder35

loder35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaşlar ;

Spora başlamayı düşünüyorum. Fakat takviyede kullanmayı düşünüyorum. 22 yaşındayım 1.80 boyum ve 55 kiloyum. Boyuma oranla kaç kilo olmalıyım ve hangi takviyeyi kullansam daha çabuk etki edebilir. Özellikle gögüs çalışmak istiyorum. steroid kullanmalı mıyım pek olumlu geri dönüşler almadım ama hocalarımız daha iyi bilir.

2. Begginer

Begginer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Steroidi kullanıp kullanmama açısından pek te gerek yok hocaya falan. Aç oku, işine gelirse. Ki zaten göreceksin çoğu insan en azından kendi sınırlarına gelmeden önce önermez. Amaç sporla kilo almaksa doğal yollardan fazlasıyla bile yaparsın. Boyuna göre olmak istediğin kilo da sana kalmış. Sen almaya başla, yeter dediğin yerde durursun. Boyuna göre 100kg de olur, 70kg de. Kişiye göre değişir.

3. FerhaTR

FerhaTR Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
  4. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Şimdi sevgili loder35 ;
    Spora yeni başlayacağım diyorsun ve steroid ile ilgili kullanmalı mıyım kullanmamalı mıyım diye sormuşsun belirli bir spor geçmişin olmadan bunları kullanman ve düşünmen yanlış o konu o kadar geniş bir havza da ki senin için çok bilgi ve büyük tecrübeler ister ve sonuçları da getirdiği kadar götürdüğü de oluyor burda sana steroidin zararlarını anlatmıyorum faydalarını da forumda ara butonun dan arama yaparak bunlar hakkında yüzlerce konu var araştırıp bakabilirsin.Markolarını hesaplayarak düzgün beslenip düzenli dinlenip iyi antrenmanlar çıkararak uzun bir yol dikkatini çekmek istiyorum uzun dedim çünkü emek olmadan yemek olmaz bu uzun yola çıkıp istediğin şeye kavuşabilirisn ama emek ister direk birşeyler bekleme yapman gereken şeyler şuanlık bunlar gibi gözüküyor.
    Suplement konusuna gelince yeni başlayanlara suplement önerilmez kullanılması istenilmez yeni başladığın için şuanlık protein ihtiyacını ve karbonhidrat ihtiyacını vücut karşılayabiliyor 3. veya 4. ayında ufak ufak kullanmaya başlayabilirsin ama direk başlaman olmaz bunu kimse de önermez.saygılar,sevgiler..

5. AnyHypnosis

AnyHypnosis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Computer Engineering
    Yer:
    Ankara
    Ne olursa olsun Steroid Kullanma çünkü kullandın zaman hafif olan organlara vuruyor onun tedavisi için başka ilaç onun için başka ilaç devir daim oluyor biraktin anda çok zararını görürsün Normalde Spor yapanlarda Su Atililir vücutta kas olur ama stroid su topluyor bu yüzden şişiyorsun Supplement olarak BCA,protein tozu çok faydası var 1 haftada her alette 10 kilo artırdım çok rahat bir şekilde

6. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yanlış yerey yazdınız sanırım arkadaşa yazacaktınız.

7. AnyHypnosis

AnyHypnosis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Computer Engineering
    Yer:
    Ankara
    Evet Yanlışlık Olmuş

Sayfayı Paylaş