spordan sonra kilo alma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yayatoure tarafından 31 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yayatoure

yayatoure Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar selam.benim bir sorunum var yaklaşık 3 haftadır spor yapıyorum ve yapmaya başladıktan sonra kilo vermek yerine 4 kilo aldım.ağırlık felanda kaldırmıyorum.genelde koşu mekik şınav ip atlama.alkol sigara ekmek şeker alımım 0. neden böyle oldu ne yapmam lazım.yaş 23 boy 1.82 kilom 87ydi 91e çıktı.spor 8 gibi bitiyor.ondan sonra ne yemem lazım.çayı kahveyi bile şekersiz içiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.birde son olarak önerebileceğiniz etkili zayıflama ilacı varmı sporla beraber hızlı kilo verebilmem için ? (gerçi kişiden kişiye fark gösteriyor ilaçlar)

2. Muscleguy

Muscleguy Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Onlara ilaç değil de supplement demen daha doğru olur, karnitin kullanabilirsin yağları yakmak istiyorsan.İyi bir kardiyo programıyla birlikte kullan karnitini ve ağırlık programından da kaçma süpersetler içeren bir program uygula.
    Karbonhidrat fazla aldıysan kilo almış olabilirsin karbonhidrat sadece ekmekte yok sonuçt****arbonhidrat kaynağı olarak meyve yemeni tavsiye ederim ve kesinlikle az öğün yeme kilo verirken de 5-6 öğün ye metabolizma yavaşlamamalı.3 ara öğün 2-3 ara öğün yiyebilirsin bu ara öğünlerde yağsız şeyleri tercih et meyve en ideali veya az yağlı süt ürünleri ikisini birlikte de alabilirsin.

3. yayatoure

yayatoure Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    peki ben bu supplementleri nereden alabilirim ? eczanelerdenmi ?

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Gnc shoplarda bulabilirsiniz, bu arada meyveden cok yesil yaprakli sebzelerden karsilayin karbonhidrati.

5. yayatoure

yayatoure Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    son olarak şu eti formlardan yesem olurmu ? veya mavi yeşil 0 şekerden. ?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : kilo verme

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş